obligacje za staż - 5 urodziny

Status
Zamknięty.

DeletedUser22580

Gość
Gość
Hehe i kolejny przykład ktoś podał, że dostał mniej oup niż osoba, która później dołączyła do gry. Oczywiście dla ludzi z pewnymi ograniczeniami umysłowymi ciężko pokazać, że coś jest w takim razie nie tak :)

Tak jak pisałem, prezent fajny ale wiele osób zostało mimo wszystko pokrzywdzonych :)

A ten hurra optymizm niektórych jest równie zabawny dla mnie jak nazywanie ludzi malkontentami :)


W zupełności się z Tobą zgadzam, Kolego. Bardzo dawno nie spędziłem tyle czasu na tym forum, co dziś. Dajcie spokój, Ludzie. Szkoda byłoby, gdyby Inno zniechęciło się do dawania nam czegokolwiek za darmo.



Koledze chodziło chyba o to, że w celu zmiany nicku założył gdzieś po drodze nowe konto. :gwizd:


Miałem konto z innym nickiem na 7świecie a potem pod innym zacząłem grać na świecie 11stym. Konto na świecie 7 było aktywne jeszcze rok czy dwa a potem je skasowałem.


No nic, myślę że przykład z kaszanką i szyneczką jest najlepszym podsumowaniem tej sytuacji :I:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
A tak na marginesie niestosowne jest nazywanie "kombinatorami" osób, które robią wszystko zgodnie z obowiązującymi zasadami.

przykład:

konto główne założone w 2009 roku.
postacie:
-świat A data założenia postaci dziś o 1:30 konto lvl 1
-świat B data założenia postaci dziś o 1:30 konto lvl 1
-świat C data założenia postaci dziś o 1:32 konto lvl 1
-świat D data założenia postaci dziś o 1:32 konto lvl 1
-świat E data założenia postaci dziś o 1:33 konto lvl 1
brak innych postaci.
Ticket do supportu dlaczego nie dostał obligacji?

To na pewno nie był kombinator tylko niesamowity zbieg okoliczności. No nie uwierzysz, gracz doszedł do wniosku że sobie zagra na 5 światach i to w ogóle nie miało nic wspólnego z tym, że mieliśmy rozdawać obligacje.

No to co? Ponarzekaliśmy na darmowe obligacje, na koniec może sobie kolektywnie jeszcze coś krzykniemy... trzy cztery.. zło-dzie-je.

To co? Udajemy się na długi weekend i zapraszamy ponownie na kolejny odcinek z cyklu Flame Wars - Hater Kontratakuje po wejściu aktualizacji 2.04.

Miłego grillowania.
Dziękujemy serdecznie za życzenia urodzinowe. (<-- to już na poważnie, takowe się trafiły)
Podziękowania dla tych, którzy potrafią się cieszyć z prezentów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry