obligacje za staż - 5 urodziny

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Przed otwarciem koperty proszę sprawdzić ile obecnie macie obligacji, gdyż obowiązuje górny limit posiadanych obligacji w wysokości 2000 i więcej nie można mieć na danym świecie a koperta przepadnie.
Oprawię sobie tą przestrogę w ramki ::D:
Po dwóch latach gry dostałem 100 obligacji i podarte spodnie. Zapewne, żebym limitu OPU nie przekroczył :(
W gardle mi staje ten urodzinowy tort czytając rozważania dlaczego ktoś dostał 500 a inny 1000 obligacji. Dziwne jest postrzeganie wartości obligacji przez właścicieli gry. 2000 za manifest to niedużo, a 100 w formie prezentu to kupa kasy :D
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
W dalszym ciągu mam pewne wątpliwości, ale raczej tutaj nikt mi ich nie rozwieje. Jeżeli system nie zawalił to coś mój znajomy musi mieć z pamięcią.

Tak czy siak jestem wdzięczny za obligacje i urozmaicenie gry.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
przecież napisałem, że założył świeże konto, czyli podawał adres email login i hasło tak jak to jest przy rejestracji. Chyba, że wlicza się to, że wcześniej miał bana permamentnego i go skasowało?? teraz ma inne konto . Jeśli się wlicza to może się zgadzać...

Nie ma takiej możliwości. Pewnie gra na czyimś dawno opuszczonym starym koncie i udaje, że jest nowe.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Już sobie nie zrobi, bo obligacje już zostały rozdane.



Jeżeli ktoś sobie założył konto 2 dni temu i wbił 20 lvl to przecież nie mógł wiedzieć, że będzie taki limit, natomiast wszyscy kombinatorzy, którzy w nocy pozakładali sobie postacie lvl 1 na starych kontach odeszli z kwitkiem (a takich było sporo)
Teraz rozumiesz?

Ja wiem, że musisz narzekać nawet na darmowe obligacje bo byś nie był starym dobrym Muminem :D

Ja nie narzekam ale mnie szlak trafia jak poświęciłem 4 lata gry wydając mnóstwo brył żeby gra mogła sie uttrzymać i dostaje 500 obligacji a inny typek wyłapuje 1000 obligacji bo zaczął grać an danym swiecie od kilku miesięcy bo przypomniał sobie że ma inne konto.

Obligacje powinny być naliczane za grę na danym świecie daną postacią, a nie że ktoś kiedy konto zrobił i od 3 misiecy zaczął na nim grać.

Troche nie Fair sam musisz przyznać.

Ja zawsze narzekam jak coś jest nie tak a tutaj aż razi w oczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy jest możliwość, że ID w tw mogło przejść z innej gry INNO?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ja nie narzekam ale mnie szlak trafia jak poświęciłem 4 lata gry wydając mnóstwo brył żeby gra mogła sie uttrzymać i dostaje 500 obligacji a inny typek wyłapuje 1000 obligacji bo zaczął grać an danym swiecie od kilku miesięcy bo przypomniał sobie że ma inne konto.

Obligacje powinny być naliczane za grę na danym świecie daną postacią, a nie że ktoś kiedy konto zrobił i od 3 misiecy zaczął na nim grać.

Troche nie Fair sam musisz przyznać.

Ja zawsze narzekam jak coś jest nie tak a tutaj aż razi w oczy.

Nie, dlatego że te daty rejestracji na światach nie są dokładne, ponieważ dawno dawno temu nie było w ogóle rejestrowane. Weszło to znacznie później i kupa osób ma podane daty znacznie późniejsze niż zaczęli faktycznie grać na danym świecie.

Czy jest możliwość, że ID w tw mogło przejść z innej gry INNO?

Nie, takim ID mówimy sio.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
@2Up
Nie ma takowej mozliwosci.
JEst to calkowicie inna baza danych,


Ja dostalem tylko 50 oup i nie narzekam :) Ciesze sie tym co mam. Zreszta i tak oup mozna nabic z fortow lub zadan.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
To są nagrody za wspólną długoletnią grę

Proszę nas nie kłamać.

Szkoda czasu na dyskusje która i tak nic nie zmieni jak to było zawsze.

inicjatywa fajna dostalismy prezenty, szkoda że podział był chory i ktoś kto na to wpadł ma coś z logicznym mysleniem.

Gracze którzy graja aktywnie bez przerwy nawet od 2-3 lat zostali skrzywdzeni.

Gracze któzy sobie nie danwo przypomnieli że mają stare konta i zaczęli grać znów a grają aktywnie np rok czasu nawet dostali więcej od tych bardziej aktywnych.

Juz lepiej by było dac każdemu po 500 i nie robić na lepszych gorszych itp.

Tak wiem Onufry że data nie jest dokładna ale chyba wiem ile gram w tą grę :D Na Westforts można sprawdzić np na przykładzie bitew :D
 

DeletedUser343

Gość
Gość
Gracze którzy graja aktywnie bez przerwy nawet od 2-3 lat zostali skrzywdzeni.

Tak wiem Onufry że data nie jest dokładna ale chyba wiem ile gram w tą grę :D Na Westforts można sprawdzić np na przykładzie bitew :D

1.Jakby 2-3 letni gracz dostał tyle obligacji co 5 letni gracz to ja bym się poczuł skrzywdzony - nie ma uczciwego podziału
2.Gracze byli a fortów nie było
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Proszę nas nie kłamać.

No OK. Nagrody są za długoletnie posiadanie kont. Lepiej?

Szkoda czasu na dyskusje która i tak nic nie zmieni jak to było zawsze.

No dokładnie, zawsze jest beznadziejnie, nawet jak rzucą darmowe obligacje.

Gracze którzy graja aktywnie bez przerwy nawet od 2-3 lat zostali skrzywdzeni.

Dokładnie. Mówiłem nie dawać nic, bo się pokrzywdzi obdarowanego, ale kto by mnie tam słuchał.

Gracze któzy sobie nie danwo przypomnieli że mają stare konta i zaczęli grać znów a grają aktywnie np rok czasu nawet dostali więcej od tych bardziej aktywnych.

Można śmiało powiedzieć, że obligacje nie są za aktywną grę.

Juz lepiej by było dac każdemu po 500 i nie robić na lepszych gorszych itp.

Mhm, jasne... i jeszcze mi powiedz, że byś nie narzekał wtedy że dostałeś 500 a ja grając od tygodnia na s10 też dostałem 500 :p

Tak wiem Onufry że data nie jest dokładna ale chyba wiem ile gram w tą grę :D Na Westforts można sprawdzić np na przykładzie bitew :D

No grasz w progu za 500 obligacji. Do 1000 Ci brakło troszkę.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
Onu dostałeś po 500 ?? :D co ty adminem od początku nie jesteś ?? :O
 

DeletedUser19750

Gość
Gość
Tutaj (pawrob) dostałem 500 obligacji a gram od hoho z 3-4 lata, a na becie gdzie gram dużo krócej dostałem 1000 obligacji(Kacper0o).To jest normalne ?
czy to jest np 250 za rok ? Jeżeli jakiś szeryf/support mógłby sprawdzić czy dobrze mi przyznało to był bym wdzięczny :)
 
Ja dostałem 100 obligacji. Moje konta są dosyć młode, gdyż pierwszą postać którą grałem skasowałem. Na TW ogólnie zarejestrowałem się w tym samym czasie co na forum.
Listopad 2011
 

DeletedUser27605

Gość
Gość
Ja gram od 2009 roku a dostałem 500 obligacji (łącznie). Może jutro coś też dostaniemy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dostałem 1000 obligacji, a konto już ładne parę lat ma :)
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Muszę podziękować,że za długoletnią grę dostałem ten "upominek". Bardzo mi on poprawi moją sytuację w grze, do której chyba znów powrócę. Naprawdę pierwszy raz od dawna mam za co pochwalić IG. Dzięki!
 

DeletedUser27605

Gość
Gość
Datę rejestracji można zobaczyć też w profilu publicznym na forum :)
 

DeletedUser22580

Gość
Gość
Nie ma się co denerwować ludzie, widać że jest i będzie tyle niejasności w tych darmowych obligacjach, że i polski support nie będzie w stanie wytłumaczyć logicznie zasad rozdzielania tych nagród. Co z tego że gram tu od 2009 roku jak zmieniłem w trakcie nick :D, przecież nikogo to nie interesuje :)

mam swoje 500 oup za grę od połowy 2009 roku i fajnie!

Korzystając z okazji mam jeszcze jedno pytanie z innej beczki.

Do czego służy set świąteczny i siodło z koniem Cartwrighta ze swoimi zwiększonymi szansami powodzenia? Bo po wielu tygodniach gry i testów (ostatnio z również setem Carta) mogę stwierdzić bez najmniejszego cienia wątpliwości, że w pracach nie ma to żadnego znaczenia jeśli chodzi o ilość znajdowanych produktów...a zatem do czego to służy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry