obligacje za staż - 5 urodziny

Status
Zamknięty.

DeletedUser28692

Gość
Gość
Przykład 1
Gracz A założył konto główne w 2008 roku i grał na nim aktywnie na świecie 1 aż do dziś. W zeszłym miesiącu założył sobie również konto na Huronie i wbił 20 lvl. Gracz B gra na Huronie od początku jego istnienia, ale jego konto główne zostało założone znacznie później, dopiero przy starcie świata Huron, czyli w listopadzie 2011r. Gracz B otrzyma zatem mniej obligacji niż gracz A, mimo że gra znacznie, znacznie dłużej na świecie Huron.

Przykład 2
Gracz A założył sobie konto w 2009 roku i grał tylko przez tydzień na dowolnym ze światów. Do aktywnej gry na swoim koncie powrócił dopiero w lutym 2013 i gra do teraz.
Gracz B gra nieprzerwanie od 2011 roku. Gracz B dostanie mniej obligacji niż gracz A, który tak de facto gra czynnie dopiero trzy miesiące.

Abstrahując że jest to napisane mało logicznie to dwa podane przykłady nie tłumaczą dlaczego mój znajomy, który gra na BF i to krócej niż ja, ma 1k obligacji, a ja grając od początku BF mam 250. Jego główne konto (nie bardzo wiem co to oznacza, ale przyjmuję, że chodzi o konto na które dostał obligacje) zostało stworzone później niż moje główne konto. Wcześniej nie grał nigdy w TW, więc automatycznie to konto jest jego głównym. Dodam że obaj graliśmy regularnie, ja nawet urlopu nigdy nie włączyłem. Jak to wytłumaczyć?

Nie będę się wykłócał, bo nie zależy mi tak bardzo na tych obligacjach, ale czuję się trochę niesprawiedliwie. Oszukany na pewno nie jestem, bo coś dostałem i za to jestem wdzięczny.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Panie Onufry, napisz, że skopał wam się ten skrypt bo coś tu nie tak chyba jest..

moja data rejestracji 22-06-09 godz. 10.19, od tego czasu aktywna gra. A ktoś inny zarejestrował się z rok temu i ma tyle obli co ja ( 2x250) . Nie no fajnie, że dajecie coś za friko, ale dziwny ten podział...
 

DeletedUser14762

Gość
Gość
Ta ja też 500 obli
data rejestracji 23-06-09.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
A to, że jest przyznawane niezależnie od świata tylko w kolejności kto kiedy założył NOWE konto na nowym nicku. ID do 400k to pewnie ludzie z kontami założonymi przed 2009 rokiem.

a jak mam sprawdzic ID graczy ??

I jak wytłumaczysz że gracz który założył nowe konto na s10 w tym roku dostał 1k obligacji a inni grajacy już 4 lata dostali tylko 500 obligacji ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co ma ID do stazu gry ?? Bo niby gracze którzy od miesiąca grają wyłapali 1k obligacji :D

Ma mniej więcej tyle, że bezwzględnie wskazuje moment założenia konta w grze. Możliwe, że Ci spośród graczy, którzy grają jakoby od miesiąca, konta stworzyli 4-5 lat temu. Stąd też dostali dużo obligacji.

Ja dla przykładu gram mniej więcej od roku, wróciwszy do gry po nieco przydługiej przerwie... ale używam konta stworzonego nieco wcześniej, bo w okolicach roku 2008. I z tego też powodu otrzymałem bardzo pękatą kopertę z okazji jubileuszu West'a.
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
Ja dla przykładu gram mniej więcej od roku, wróciwszy do gry po nieco przydługiej przerwie... ale używam konta stworzonego nieco wcześniej, bo w okolicach roku 2008. I z tego też powodu otrzymałem bardzo pękatą kopertę z okazji jubileuszu West'a.


A nie powinieneś dostać. Przynajmniej tak wynika z tego co pisał admin.
 
Czyli granica przebiega w kwietniu 2009, ja założyłem na samym początku - mam tysiąc, przyjaciółka na końcu kwietnia i ma 500. Na światach 9+ jeśli to Wasze pierwsze postaci, to niestety 1000 nie będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Koperty 1000 up - s1,s10,s12,s14,s15,s16,s17,s18


Data pierwszej rejestracji 07-01-11 godz. 16:15


Jesteście trochę nie w porządku w stosunku do ludzi, którzy grają dłużej ode mnie :mel:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ma mniej więcej tyle, że bezwzględnie wskazuje moment założenia konta w grze. Możliwe, że Ci spośród graczy, którzy grają jakoby od miesiąca, konta stworzyli 4-5 lat temu. Stąd też dostali dużo obligacji.

Ja dla przykładu gram mniej więcej od roku, wróciwszy do gry po nieco przydługiej przerwie... ale używam konta stworzonego nieco wcześniej, bo w okolicach roku 2008. I z tego też powodu otrzymałem bardzo pękatą kopertę z okazji jubileuszu West'a.

A ja wam piszę że gracz na nowym koncie grający z 4 miesiące dostał 1k obligacji :D

Rozumiem też że nie liczy sie aktywność gracza tylko data rejestracji i mógł nawet pzrez 4 lata nie grac aktywnie a i tak dostał 1k obligacji ??

Chore
 

DeletedUser343

Gość
Gość
trudno ogarnąć że 1000 obli jest za 2008

ps . 10*1000 obli :D
 
a jak mam sprawdzic ID graczy ??

W rankingu najeżdżasz na nick. Wtedy nie ma tajemnic, jak ma numer poniżej 600k to konto jest z kwietnia 2009 co najwyżej.

I nie burzyć się, w statystykach jest często źle podana data, ja miałem przed migracją listopad 2009 ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1170

Gość
Gość
Jeszcze raz powtórzę, bo widzę, że niektórzy nie rozumieją. Przy rozdawaniu obligacji ważna jest data rejestracji głównego konta, niepowiązanego z żadnym ze światów, a nie data założenia postaci na świecie/migracji na świat widoczna w statystykach w grze.
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
Jeszcze raz powtórzę, bo widzę, że niektórzy nie rozumieją. Przy rozdawaniu obligacji ważna jest data rejestracji głównego konta, niepowiązanego z żadnym ze światów, a nie data założenia postaci na świecie/migracji na świat widoczna w statystykach w grze.


Ale co to znaczy? Jeżeli Beny który wcześniej pisał założył konto na BF i było to jego pierwsze konto to jest to główne konto? Czy może jego głównym kontem jest konto jakieś Marka W. z Wałbrzycha, który grał dwa lata przed nim? Jeżeli jednak jego głównym kontem jest to konto założone jako pierwsze na BF to jakim cudem ma więcej obligacje ode mnie skoro założył to konto później niż ja? Abstrahując że mam na Arizonie jeszcze starsze konto, ale pod innym nickiem, więc pewnie nie jest to konto główne względem konta na BF.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Panie Onufry, napisz, że skopał wam się ten skrypt bo coś tu nie tak chyba jest..

moja data rejestracji 22-06-09 godz. 10.19, od tego czasu aktywna gra. A ktoś inny zarejestrował się z rok temu i ma tyle obli co ja ( 2x250) . Nie no fajnie, że dajecie coś za friko, ale dziwny ten podział...

Nic nam się nie skopało, podajesz daty rejestracji na świecie a one nie są brane pod uwagę. Przeczytaj uważnie przykłady które podałem.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Jeszcze raz powtórzę, bo widzę, że niektórzy nie rozumieją. Przy rozdawaniu obligacji ważna jest data rejestracji głównego konta, niepowiązanego z żadnym ze światów, a nie data założenia postaci na świecie/migracji na świat widoczna w statystykach w grze.

Czyli jeśli np na s1 mam konto od 2008 roku a na s10 założyłem postać w 2013 roku ten sam nick to ile dostane obligacji na s10 ??
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Rozumiem też że nie liczy sie aktywność gracza tylko data rejestracji i mógł nawet pzrez 4 lata nie grac aktywnie a i tak dostał 1k obligacji ??

Ooo właśnie dokładnie tak.
Nie liczy się aktywność gracza, nie liczy się ilość wydanych przez niego bryłek (jak będziemy dawać obli za bryłki wydane to myślę że na 100% dostaniesz najwięcej :p)

Równie dobrze ktoś mógł nie grać przez 4 lata, wszedł 3 dni temu i wbił 20 lvl i dostanie więcej niż Ty, bo miał konto od dawna, tylko bez postaci bo mu się w 2009 skasowały za nieaktywność i 3 dni temu mu się zachciało zagrać ponownie w TW.

Czyli jeśli np na s1 mam konto od 2008 roku a na s10 założyłem postać w 2013 roku ten sam nick to ile dostane obligacji na s10 ??

1000.
Wszędzie gdzie masz min. 20 lvl dostaniesz po 1000. Nawet na tym s10 gdzie grasz dopiero 4 miesiące.
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
I jeszcze malutko prośbą, bo może dzięki temu będę w stanie zrozumieć to co się dzieje.

Czy może ktoś zdefiniować owe osławione KONTO GŁÓWNE? Czy dobrze rozumiem, że jest to konto pod którym zarejestrowałem się do gry po raz pierwszy? Zgadza się?
 
Status
Zamknięty.
Do góry