obligacje za staż - 5 urodziny

Status
Zamknięty.

DeletedUser624

Gość
Gość
Nie ma się co denerwować ludzie, widać że jest i będzie tyle niejasności w tych darmowych obligacjach, że i polski support nie będzie w stanie wytłumaczyć logicznie zasad rozdzielania tych nagród. Co z tego że gram tu od 2009 roku jak zmieniłem w trakcie nick :D, przecież nikogo to nie interesuje :)

Zmiana nicku nic nie zmienia w tej sytuacji, ID postaci pozostaje ciągle ten sam.

mam swoje 500 oup za grę od połowy 2009 roku i fajnie!

500 oup za konto założone w połowie 2009 czyli wszystko prawidłowo.

Przeczytałem sobie cały temat i nie poczułem się zawiedziony, uśmiałem się co niemiara jak zwykle czytając posty malkontentów :)

Zabójca, you made my day.
 
Dziękuję za prezent, do w sumie dobrego dnia dołączyła kolejna, bardzo miła niespodzianka. Jestem bardzo szczęśliwy!
 

DeletedUser27605

Gość
Gość
Właśnie 500 Obl to dla mnie dużo (kupiłem skrzynkę i dostałem precyzyjny muszkiet) i jestem zadowolony z bananowym uśmiechem :D. GF mogłoby nie robić tej niespodzianki skoro tak dużo ludzi narzeka. Powinniście się cieszyć !
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Zabójca Muminka już tak ma, że lubi marudzić i nic na to się nie poradzi. Już wielokrotnie marudził czy to w sprawie przedmiotów za bryłki/OUP czy w innej sprawie - więc można się przyzwyczaić.
Ja tam się cieszę z tego co dostałem - chociaż bardziej obstawiałem się że "prezentem" będzie jakiś unikatowy produkt w sklepie za bryłki/OUP co by prowadziło do fali tego co było przy deklaracji niepodległości.
 

DeletedUser15709

Gość
Gość
[...]

Przeczytałem sobie cały temat i nie poczułem się zawiedziony, uśmiałem się co niemiara jak zwykle czytając posty malkontentów :)

Zabójca, you made my day.

W zupełności się z Tobą zgadzam, Kolego. Bardzo dawno nie spędziłem tyle czasu na tym forum, co dziś. Dajcie spokój, Ludzie. Szkoda byłoby, gdyby Inno zniechęciło się do dawania nam czegokolwiek za darmo.

Zmiana nicku nic nie zmienia w tej sytuacji, ID postaci pozostaje ciągle ten sam.[..]

Koledze chodziło chyba o to, że w celu zmiany nicku założył gdzieś po drodze nowe konto. :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam takie małe pytanko lekko odbiegające od bierzącego tematu. Mianowicie co się stało ze stalowymi skrzyniami? Rok temu mniej więcej w co 4 otwieranej stalówce wypadał dobry unikat [taki którego nie da się znaleźć w pracach], a dziś po otworzeniu ponad 20 takich skrzyń najlepszym z unikatów był floret athosa.hmpf
Cóż dodam, że mój przypadek nie jest jedyny i sporo osób dostało same, że tak to nazwę, śmieci.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
otwarte 5 na jednym ze światów pas bilego ,podrobiony zloty colt ,rewolwer wiązkowy allena. Bez farta się nie zabieraj do otwierania proste :p żeby nie było bez durnego modlenia które nic nie daje
 

DeletedUser30101

Gość
Gość
Właśnie 500 Obl to dla mnie dużo (kupiłem skrzynkę i dostałem precyzyjny muszkiet) i jestem zadowolony z bananowym uśmiechem :D. GF mogłoby nie robić tej niespodzianki skoro tak dużo ludzi narzeka. Powinniście się cieszyć !

GF? Gameforge nie wyprodukowało TW chyba że to jakieś spokrewnione firmy, hihi. Innogames raczej nie powinno robić niespodzianki ;) A ja osobiście dostałem 50oup i jakoś ani smutny nie jestem ani szczęśliwy, normalny dzień :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeczytałem sobie cały temat i nie poczułem się zawiedziony, uśmiałem się co niemiara jak zwykle czytając posty malkontentów :)
To ja Ci odpowiem w imieniu malkontentów, którzy też się uśmiali z debilnych tekstów.
Najzabawniejszy był chyba ten, z kombinatorami i wprowadzonym limitem 20 poziomu postaci. "Kombinatorzy" mają uśpione postacie na wyższym poziomie chociażby ze względu na loterie które się odbywały. A tak na marginesie niestosowne jest nazywanie "kombinatorami" osób, które robią wszystko zgodnie z obowiązującymi zasadami.
Sam pomysł jak większość pomysłów był fajny, ale oczywiście został nie do końca przemyślany. Wystarczyło do stażu w grze dołożyć współczynnik poziomu postaci na danym świecie i całego problemu by nie było. Taka realizacja pomysłu przypomina imieniny u cioci, na których jedni goście dostają szyneczkę a inni spleśniałą kaszankę. Wystąpiło zbyt duże zróżnicowanie "prezentów". Jedni gracze otrzymali po kilka tysięcy obligacji a innym w łaskawości pańskiej nawet na waciki nie wystarczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20037

Gość
Gość
nieco zgłupiałem, czy codziennie będą rodzawane oup ? (W moim przypadku 500 :)) , więc jeszcze 5 dni 5*500=2500 oup będę mieć 5 maja ?
Czy one są rozdane tylko dziś ? ;p
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Obligacje zostały przyznane jednorazowo dzisiaj koło godziny 13.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Ja gram w The Westa ponad 3 lata dostałem 500 Oupa ( gram przez 3 lata aktywnie nie że konto leżało odłogiem) od września zacząłem chodzić do nowej szkoły i namówiłem kolege na gre czyli 8 miesięcy gra aktywnie i dostał 1000 Oup'a czuje się troszkę pokrzywdzony o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zarejestrowałem się 29 września 2008 i dostałem 1000 oup, czego chcieć wiecej? :)
I tak najcudowniejszym są narzekania "pokrzywodzonych"... Wciąż się zastanawiam, skąd to się bierze? Dostali darmowe obligacje i mimo to marudzą. No brawo.

Swoją drogą, wiecie może jakie były progi na poszczególną ilość obligacji? Ile za 4 lata, 3 lata itp...
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Najlepiej by było gdyby każdy dostał po 50 obligacji za to, że w ogóle bierze udział w grze zabawie i byłby spokój.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, ponieważ ten dział do tego nie służy.
paszczydlak miał szczęście bo posłużył jako przykład :)
Proszę też nie pisać do mnie PW w tej sprawie.

Jako ciekawostkę mogę jeszcze napisać że w grze są aktywne konta założone w okolicach września 2008.


yhy tez coś takiego mi się o uszy obiło :) jak nic tacy gracze po 5k oup powinni dostać :gwizd:
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
No dokładnie popieram TheFaMiNe - no może dziwne ale jeszcze takie skamieniałości grają w TW może nie tak jak dawniej ale jeszcze grają.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zarejestrowałem się 29 września 2008 i dostałem 1000 oup, czego chcieć wiecej? :)
I tak najcudowniejszym są narzekania "pokrzywodzonych"... Wciąż się zastanawiam, skąd to się bierze? Dostali darmowe obligacje i mimo to marudzą. No brawo.

Swoją drogą, wiecie może jakie były progi na poszczególną ilość obligacji? Ile za 4 lata, 3 lata itp...

Progi jakoś tak wyglądają:
4 lata+ = 1000 obligacji
3 lata+ = 500 obligacji
2 lata+ = 250 obligacji
1 rok+ = 100 obligacji
poniżej roku = 50 obligacji

Konto założyłem 8 maja 2011, więc sobie kupię proszek ze skorupy rakietowego żółwia i będę przez 10 minut śmigał po wszystkich zakątkach mapki.
 

DeletedUser29677

Gość
Gość
Wiecie,aż żal patrzeć na to co piszecie,admini się staraja wam dogodzić abyście byli bardziej zachęceni do gry,a wy dalej:O dostałem za mało obligacji bo gram 5 lat!.Jak wam się nie podoba to najlepiej niech administracja nie robi w ogóle takich nagród i będzie spokój.Doceńcie ich starania chociaż raz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiecie,aż żal patrzeć na to co piszecie,admini się staraja wam dogodzić abyście byli bardziej zachęceni do gry,a wy dalej:O dostałem za mało obligacji bo gram 5 lat!.Jak wam się nie podoba to najlepiej niech administracja nie robi w ogóle takich nagród i będzie spokój.Doceńcie ich starania chociaż raz.
Coś Ci się pomyliło. Administracja to co najwyżej może przekazać uwagi graczy osobom decyzyjnym i albo zostanie wysłuchana albo ją poślą na zbieranie jagódek :D Nasi admini tyle wiedzą o ewentach ile im Niemcy łaskawie przekażą. A jaka jest jakość tej informacji widać było na walentynkach, gdzie nikt nie miał pojęcia ile właściwie tych róż ma wypaść :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry