OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Nawet przed Januszami Biznesu:
1S7imeC.png
Chciałbym zauważyć że na twojej roślince pojawiły się stonki, ja bym potraktował to randapem aby być pewnym pozbycia się pasożytów.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Teoretycznie zlewanie graczy można podpiąć pod wprowadzanie w błąd :X
Nie ma tu nic o wprowadzaniu w błąd kogokolwiek ale jest tu środek niezbędny by większość ludzi doczekała sie migracji,o polityce biznesu nie będę tłumaczył bo to rozwinie wiele tematów które dziś lepiej przemilczeć
Podoba mi się jak wykonuje Lenka swoje obowiązki ,dociera tam gdzie innym kończą się granice ,dla tego jest CM
Tak na marginesie muzyki Mozarta!
Szanowny Panie Fusek77 ,nie interesuje mnie od jakiego nazwiska przypisałeś sobie nik wirtualny i nie mieszaj do tego wielkich kompozytorów muzyki której nie lubisz słuchać , mam nik Mozartgra i jak zauważyłeś jestem Panem NIKT a nikt Twojego pokroju nie lubi słuchać dobrej muzyki
Ogarnij się trochę i za dwa miesiące postanów sobie coś nowego bo na mnie nie robią wrażenia typu górnolotnych słów ,często nawet nie muszę szukać w słowniku jakich słów używasz szkoda że sprawdzasz jakie maja znaczenie zanim je napiszesz ,spędzaj mniej czasu nad studiowanie słowników i pisanie tego co chcesz wyrazić
Zostań sobą takim zwykłym burakiem którym zawsze byłeś ,takiego Cię pamiętamy Panie WaćPanie I;)I;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
sobą powiązane:

Co rośliny doniczkowe mają wspólnego z Dzikim Zachodem?
Pozwolę sobie otpowiedzieć sam na tak proste pytanie!
iG świętuje kwiatkami byłych co nic dobrego nie wnieśli do gry nie licząc tych co się dzis pocą!
jak to jest panie NIKT PANIE W2AĆPAN FuSEK ?
CZUJESZ ULGĘ DZIŚ NIE BĘDĄC W SUPORCIEI ając znajomości na prawo i lewo ? nadal myślisz że będą Cie wspierać >???
celowo zostawiłem kilka błędów by FuSEK BEZ PANA MIAŁ OKAZJĘ SIĘ WYKAZAĆ pisownia z dużej litery nic nie sugeruje ale o tym pewnie wie
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Zobacz sam co napisałeś! Można powiedzieć to samo o tobie , że znowu pojawiasz się ciągle na portalach dzikiego zachodu starając się wyprostować o sobie opinię jaką wyrobiłeś nagabując nastolatki.
Myślisz, że naprawisz sobie reputację nękając innych? Każdy dobrze wie, że przejawiasz skłonności pedofila i zaczepiasz wszystkich w nadziei, że coś Ci się trafi.
Prawdopodobnie *A * wyśmiała Cię i teraz szukasz jakiejś wendety prywatnej albo może zmieniły Ci się priorytety w upodobaniach seksualnych, chyba nie podrywasz na chamski podryw dojrzałej kobiety?
Jeśli tak to masz niewłaściwe maniery i podejście do kobiet, ale nie ma co się dziwić jeśli cały czas nagabujesz tylko nieletnie ofiary, brakuje Ci doświadczenia i kultury osobistej nie licząc wyglądu. oops!
Nie wstydż się tego kim jesteś zacznij się leczyć ,a może znajdziesz swoje miejsce po za kałużą!o.O!!o.O!
Świnie to też jakieś stworzenia !
Typie, każdy ma z Ciebie bekę i Ż, co myślą że jestem pedofilem. Gdybyś był inteligentny zauważyłbyś że to zwykły trolling, bo podałem sporo nieprawdziwych informacji. oops! Teraz Mozart te twoje wypociny mnie tak rozbawiły, że pozostaje mi tak do skomentowania:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Po za tym jesteś Panem, który lubi się spinać z byle czego, jesteś bezużyteczny tutaj, HIPOKRYTĄ!
 
@Lenka222 ale te doniczki z kwiatami to będą w cenach takich jakie występują w normalnych sklepach? Czy IG znowu będzie próbować wydoić graczy? Mam nadzieję, że ci normalniejsi gracze, którym zależy na grze będą bojkotować te super nic nie wnoszące wyprzedaże.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Ja się nie mogę doczekać kiedy zamiast kaktusów będą dildo co dają 100% erekcji

Jeżeli masz problemy z ehem... konarem, to chyba czas udać się do specjalisty. Medycyna poszła sporo do przodu w ostatnich latach. Trzymamy za ciebie kciuki!! Nie poddawaj się, wiele osób, w twoim wieku, ma takie problemy . Dobrze, że się tym z nami podzieliłeś, będziemy wspierać cię podczas terapii.

#wspieramyharacza
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli masz problemy z ehem... konarem, to chyba czas udać się do specjalisty. Medycyna poszła sporo do przodu w ostatnich latach. Trzymamy za ciebie kciuki!! Nie poddawaj się, wiele osób, w twoim wieku, ma takie problemy . Dobrze, że się tym z nami podzieliłeś, będziemy wspierać cię podczas terapii.

#wspieramyharacza

HAHAHAHAAAAAAAAA
Haraczowi pewnie już sperma do głowy uderzyła, w sumie sie nie dziwie bo kto by takiego chciał.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
z tymi kwiatkami to jest strzał w dziesiątkę, krok w dobrą stronę do zaprzestania faworyzowania bryłkujących graczy, mam nadzieję że kolejne badziewia z shopu będą jeszcze gorsze od tego crapu co jest teraz xd

jedno co mnie zastanawia to czemu te sety do kupienia za bryłki można sprzedawać na targu, bo co niektórzy super-internetowi-ekonomiści-na-utrzymaniu-męża/matki/500+ mogą bardzo prosto grindować tak kasę nie wnosząc do samej rozgrywki zupełnie nic

kaktusy gdzieśtam widziałem, że chodzą po 1kk w przybliżeniu daje to 1kk za 12 złotych, na allegro 1kk jest za 10-18 złotych, jeśli ig chce konkurować z rynkiem wtórnym to niech go wybanuje w cholerę a nie tworzy swoją własną alternatywę xd
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
HAHAHAHAAAAAAAAA
Haraczowi pewnie już sperma do głowy uderzyła, w sumie sie nie dziwie bo kto by takiego chciał.

Ej, ale ty kilka lat temu spojrzałaś się w lustro. Zobacz jak wyglądasz. Nie zapomnij dać makijażu na kolejne otwarcie biedry.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
jak to usuwasz to weź chociaż tak po 2-3 godzinach żeby ktoś zdążył zobaczyć

wracając do tematu, miałem praktyki psychiatryczno-neurologiczne, w takich sytuacjach najlepiej uśmiechać się, kiwać głową i zwiększyć dawkę perazyny
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
Już niedługo całe forum będzie zapełnione po brzegi gifami ze "sprzątaczami". Wejdzie taki świeżak, zerknie do kilku wątków i zacznie się zastanawiać czy aby nie pomylił forum gry z forum o utrzymywaniu czystości w domu :D
A tam twoja mama sprząta.
 
Do góry