OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33355

Gość
Gość
Nie rozumiem czemu administracja po prostu nie zablokuje tej trollicy, bo poza robieniem z siebie idiotki gdzie popadnie czy to na forum czy to na youtube czy na saloonie nigdy do niczego nie prowadziło jak ciągnąca się od ponad ponad roku czasu (wszędzie gdzie się da) swego rodzaju chorej sytuacji do jakiej prowadziła **** Ż ****.
Z poczatku siedziała cicho sięgając coraz to większej odwagi, a po czasie, gdy uznała, że może buciarami wejść totalnie na salon czatu i forum przestała mieć do kogokolwiek - jakikolwiek stop w tym co jej na język ślina poleci
Takich ludzi powinno sie kasować banować i szybko usuwać,
Zresztą widać jakie tutaj mocarny bullshit jest pisany, co nie odbiega nawet 1/100 tego co robiła w trakcie aktywnej gry

Jak sie znajduje człowiek od ponad roku czasu w takim bagnie do jakiego sprowadziła **** Ż **** to potem nie dziw sie wojcieszy, że jest jakaś wymiana zdań jak ty nawet nie widziałeś tego 1/100 na salonach i w dziale "Wasza Twórczość"
Kłaniają sie słynne słowa:

"pisanie kursywą to rak"


Zwracam też uwage wojcieszy tobie TO że jeśli co kawałek ktoś stosuje nad wyraz idiotyczne argumenty należy zablokować tymczasowy wstęp dla ż na forum bo czy ja coś napiszę czy nie, to ż i tak swoje wybąka kolejny wysryw który nazwie poezją. W końcu doprowadzi sie sytuacja że tu każdy będzie robić popelinę ile wlezie bo do tego sytuacja się sprowadza.
TY Wojcieszy siedzisz jako widz i nie masz ponad rocznego stażu "znoszenia" tych gówien, więc swoje głośne reasumowania pozostaw głęboko w myślach i zajmij się konkretniejszym sprzątaniem bo pozostawiałeś wszędzie brudy. Mopa się łapie.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
A tak bardziej serio, stif32 jest nietykalny bo ma zaburzenia osobowości i support nie może nic z tym zrobić, okej wiadomo od dawna i wszyscy to rozumieją. Ale co oficjalnie dolega w takim razie tej pani wyżej, że wszyscy muszą to tolerować?
 

DeletedUser33852

Gość
Gość
A tak bardziej serio, stif32 jest nietykalny bo ma zaburzenia osobowości i support nie może nic z tym zrobić, okej wiadomo od dawna i wszyscy to rozumieją. Ale co oficjalnie dolega w takim razie tej pani wyżej, że wszyscy muszą to tolerować?
Udar.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
giphy.gif
 
A tak bardziej serio, stif32 jest nietykalny bo ma zaburzenia osobowości i support nie może nic z tym zrobić, okej wiadomo od dawna i wszyscy to rozumieją. Ale co oficjalnie dolega w takim razie tej pani wyżej, że wszyscy muszą to tolerować?

sam masz zaburzenia osobowości,jesteś Najgorszym Graczem na TW, piszesz tylko kłamstwa,oszczerstwa i oczerniasz Graczy bo sam jesteś Chory i raczej tobie coś dolega razem z Ż i HaraczJaracz który już dawno powinni zostać zbanowani a Wojcieszy Powinien zostać usunięte z Funkcji Moderatora Forum
 

DeletedUser

Gość
Gość
a julo to kolejny psychopata co podlizuje sie haraczowi widać szuka se chłopaka
Same raki ..
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
po pierwsze, rozkładałem na części twoje wiersze gdy haracza na drutach jeszcze robili
po drugie, takie jest oficjalne stanowisko twt w twojej sprawie stif, jakbyś założył sobie multikonto i zgłosił z niego swoje pierwsze, zobaczyłbyś co ci odpiszą

zwalcie se freda z julo pedały
to takie nienowoczesne słowo, a fe
 
po pierwsze, rozkładałem na części twoje wiersze gdy haracza na drutach jeszcze robili
po drugie, takie jest oficjalne stanowisko twt w twojej sprawie stif, jakbyś założył sobie multikonto i zgłosił z niego swoje pierwsze, zobaczyłbyś co ci odpiszą


to takie nienowoczesne słowo, a fe


po pierwsze to ty robisz Multi Konta julo8 razem z HaraczJaracz, chociaż zgadzam się z nim,że to Ż jako pierwsza powinna zostać zbanowana za swoje Multi Konta i za wyłudzanie kasy od Graczy,na swoich Multi Kontach

po 2 julo8 ja nie robię Multi Kont ,Multi Konta robią HaraczJaracz,Ż Od A do Ż,Ken Block ,Igor21
 
Żenujące jest co Wy tu wyprawiacie, dobrze, że ja w tym nie uczestniczę :eek: . A teraz 3, 2, 1... zapewne zacznie się obrażanie mojej osoby, mimo, że nikomu nic złego nie uczyniłem, tylko zabrałem normalny głos w tej "dyskusji" - chociaż nie bez powodu słowo "dyskusja" jest w cudzysłowiu. Grunt nie dać się prowokować, każdemu to polecam ;) .
Dobrego sobotniego wieczoru i ciekawej niedzieli życzę Wszystkim :) !
Ps. Bez odbioru.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Żenujące jest co Wy tu wyprawiacie, dobrze, że ja w tym nie uczestniczę :eek: . A teraz 3, 2, 1... zapewne zacznie się obrażanie mojej osoby, mimo, że nikomu nic złego nie uczyniłem, tylko zabrałem normalny głos w tej "dyskusji" - chociaż nie bez powodu słowo "dyskusja" jest w cudzysłowiu. Grunt nie dać się prowokować, każdemu to życzę ;) .
Dobrego sobotniego wieczoru i ciekawej niedzieli życzę Wszystkim :) !
Ps. Bez odbioru.

nie zabrałeś, w sumie nic konkretnego nie napisałeś, aczkolwiek z większością tej wiadomości jestem w stanie się zgodzić
twoja koleżanka za to wyzywa ludzi od części rowerowych, jeśli chcesz ją bronić to śmiało, bo ja czuję się nią tak teraz zażenowany że nawet nie wiem czy warto coś dodawać xd
 
A ty stif sie odwal jak nie jesteś w temacie i przestań srac o swojej agnieszce
ja mulciakó nie zakłądam tylko haracz i to on wyłudzał od ciebie kase i sie tym chwalił wiele razy na czatach nim go zbanowali.
Chyba masz 40 Iq jak widziałeś kto wyłudzał od ciebie kase a potem koniec końców zwaliłeś to na mnie to już jakaś pieprzona parodia jest.

sam się odwal Zarazo Polskiego TW,Najgorszy Graczu na TW który wyłudza kasę od Graczy,wciska nowym Graczom itemy za wysoką kasę i okradasz Graczy na Targach a sama sprzedajesz po kosmicznych cenach i nagrywasz głupie filmiki o swoim głupim basenie i HaraczJaracz ma co do ciebie racje ,że jesteś chora i walnięte
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
coś czuje że zaczęła II wojna na forum. Powiedzcie kiedy ten cyrk się skończy to może wrócę tutaj.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Ładna jest ta *A*
Widocznie jakiś zakompleksiony burak zazdrości komuś fajnej kobiety !:DDD
Najwyraźniej nie potrafi inaczej wyrazić swoich cichych westchnień, tak to już niestety bywa jak ktoś ma maniery i wygląd zwykłej świni, bez obrazy dla świń, bo to często bardzo fajne zwierzęta
. Miłego wieczoru Wszystkim i zostawcie tę pokrakę Haracza, jego już i tak życie skaleczyło samym wyglądem, bo maniery pewnie ma nabyte :)):DDD
 
Do góry