OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Sama pal wroty, dosyć tego. Jesteś tutaj tylko po to, aby niszczyć opinię innych graczych. Jesteś szkodnikiem w grze i jak na forum. Prezentując sobą między innymi pogardę i arogancję wobec graczy, nawet nie mając sumienia do swojej winy - tylko jak czytam, potrafisz na kogoś winę (np. na Haracza). Co do chwalenia się pieniędzmi, których chyba na co nie widziałaś i nie są twoje tylko twojego mężusia, oczerniając innych że to twoje. W domu zachowujesz się jak Gocha od tych z Urzędniczej, chlejesz i jedynie co potrafisz to wejść na The-Westach i pisać o tym jaka ty niebogata jesteś. :) Wyzywaj tutaj ludzi o homoseksualistów, mimo iż nie zgadzają się twoimi poglądami - wiesz co? Wolę już być homosiem, niż stawić się na twoją stronę. Mianowicie jesteś homofobiczna, a takie coś karają w polskim prawie za dyskryminację, więc nie czuj się świętoczkiem, bo nią nigdy nie zostaniesz. Kim Ty w ogóle jesteś? Według mnie jesteś zwykłą magazynierką, która zasiada o tych samych porach i potrafi na komputerku siedzieć, bo nie wytrzyma bez The-Westa. Ewidentnie twoja wytrzymałość jest widoczne jak chwalisz się jakimś grzybem, zaraz powiesz że to twój - teraz się zastanawiam czy mam w to uwierzyć, jak potrafisz 95% kłamać i przede wszystkim jak ktoś Tobą gardzi hipokryzujesz na potęgę, że ten gracz jest toksyczny. Znalazłaś mężusia, który za czasu komuny ich przodkowie byli skorumpowani, angażując się w działania PZPR.

Wracając do sprawy co robisz w grze. Nie wiem, ale czasami potrafisz pisać do samej siebie i chwalić się jak w niedźwiadku szef Ciebie 'molestował' za zrobienie hamburgera, a po dwóch dniach założyłaś swój 'najm'. Nie kłam po raz kolejny, ponieważ pieniądze z nieba nie spadają i nagle zarobiłaś w to 2 dni? Kłamstwo na potęgę. Jesteś bezczelna i fałszywa.

Wojcieszy. Radzę też ogarnąć tą lafiryndę, bo za bardzo się wymądrza i tylko szczeka, szczeka.



XDDDD. Już moja dupa jest ładniejsza od niej.

Cpt.Bonsai pisał mi w prywatnej wiadomości na forum, że TY haraczJaracz, założyłeś nowe konto zwane DoBasenuPrzezPalety
regulamin forum mówi:
§8. Zabrania się korzystania z więcej niż jednego konta na forum.
Prosze o zablokowanie konta haracz jaracz lub konta DoBasenuPrzezPalety ponieważ aktualnie ma dwa.
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
Cpt.Bonsai pisał mi w prywatnej wiadomości na forum, że TY haraczJaracz, założyłeś nowe konto zwane DoBasenuPrzezPalety
regulamin forum mówi:
§8. Zabrania się korzystania z więcej niż jednego konta na forum.
Prosze o zablokowanie konta haracz jaracz lub konta DoBasenuPrzezPalety ponieważ aktualnie ma dwa.

To proszę o skasowanie mi HaraczJaracz, ponieważ zaraz ta śmiechola i pro-komunistyczna osoba się rozpłacze i nie będzie miała komu palety wstawiać.
Dziękuje, z uznaniem DoBasenuPrzezPalety.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Cpt.Bonsai pisał mi w prywatnej wiadomości na forum, że TY haraczJaracz, założyłeś nowe konto zwane DoBasenuPrzezPalety
regulamin forum mówi:
§8. Zabrania się korzystania z więcej niż jednego konta na forum.
Prosze o zablokowanie konta haracz jaracz lub konta DoBasenuPrzezPalety ponieważ aktualnie ma dwa.
A nie no... jak sam Kapitan tak Ci na PW napisał, to szybciutko to muszę zrobić. Dziękuje Ci kochaniutka za poinformowanie mnie o tym czynie. Zdrówka życzę :*
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Jeszcze w życiu nie spotkałem się z osobą która by udostępniała o sobie tyle danych z których powinna się raczej wstydzić i była z tego całkowicie zadowolona. My tu sobie z fuskiem prowadzimy kulturalną rozmowę na poziomie, jak gra w warcaby normalnie a tutaj wjeżdża *ż*bomba znowu. Mam nadzieję że cpt bonsai szanuje gejów i klasę robotniczą tak samo mocno jak szanuje homofobów i nowobogackich snobów, zgodnie ze swoją filozofiią.

Jakbym powiedział że żyję z 500+ i renty niepełnosprawnej córki pewnie bym zasłużył na szacunek na tym forum xd
 
Jeszcze w życiu nie spotkałem się z osobą która by udostępniała o sobie tyle danych z których powinna się raczej wstydzić i była z tego całkowicie zadowolona. My tu sobie z fuskiem prowadzimy kulturalną rozmowę na poziomie, jak gra w warcaby normalnie a tutaj wjeżdża *ż*bomba znowu. Mam nadzieję że cpt bonsai szanuje gejów i klasę robotniczą tak samo mocno jak szanuje homofobów i nowobogackich snobów, zgodnie ze swoją filozofiią.


Julo8 w tej chwili Przeproś Cpt.Bonsai,nie masz prawa go obrażać bo to mój Zastępca na TW,Uczciwy Gracz,Weteran Fortowy,pomaga wielu Graczom a to Ż jest Problemem ,Najgorszym Graczem na TW,Zarazą i powinna zostać Zbanowana ze swoimi Multi Kontami i jeszcze raz zobaczę,że obrażasz Cpt.Bonsai to cię zgłoszę Osobiście do Supportu i twoje głupie posty i Posty Ż


Nowe Nicki Multi Kont Ż

**sagittarius***,

stif42

Stifler.

presneIberg z 2 levelem na Ohio

Handlarz

stif33 na Muscotah

i widzę,że Dzisiaj na Ohio,na Nawaho kolejne Multi Konta zaczynają się pojawiać z 1 levelami bo w tym Tygodniu Rusza Di Los Muertos
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Jeszcze w życiu nie spotkałem się z osobą która by udostępniała o sobie tyle danych z których powinna się raczej wstydzić i była z tego całkowicie zadowolona. My tu sobie z fuskiem prowadzimy kulturalną rozmowę na poziomie, jak gra w warcaby normalnie a tutaj wjeżdża *ż*bomba znowu. Mam nadzieję że cpt bonsai szanuje gejów i klasę robotniczą tak samo mocno jak szanuje homofobów i nowobogackich snobów, zgodnie ze swoją filozofiią.

Jakbym powiedział że żyję z 500+ i renty niepełnosprawnej córki pewnie bym zasłużył na szacunek na tym forum xd
a po co wciągałeś do dyskusji cpt. bonsaia skoro koleś nawet prawie w ogóle się tutaj nie wypowiada. poza tym co to za gadka o klasie robotniczej gejach homofobach i snobach skoro nawet nie o nich jest mowa w dyskusji?Może jeszcze wspomnimy tutaj o kosmitach z strefy 51, half-life 3 i muzyce biebera, bo czemu nie?

Poza tym można w każdym wypadku zignorować kogoś dla twojej wiadomości na forum i nie będziesz wtedy widział co ta osoba pisze ok_:)
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
Jeszcze w życiu nie spotkałem się z osobą która by udostępniała o sobie tyle danych z których powinna się raczej wstydzić i była z tego całkowicie zadowolona.

No też to zrozum, że nawet na portalach społeczności potrafi przywiązać swoje życie do gry The-West, bez której nie potrafiłaby funkcjonować, odkąd jej 'mąż' przestał grać.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
cpt bonsai szanuje gejów ,cpt bonsai szanuje gejów

ty jeszcze z dwa razy go tak obrażę to chyba wybuchnie normalnie, boże niech mnie ktoś powstrzyma

a po co wciągałeś do dyskusji cpt. bonsaia skoro koleś nawet prawie w ogóle się tutaj nie wypowiada. poza tym co to za gadka o klasie robotniczej gejach homofobach i snobach skoro nawet nie o nich jest mowa w dyskusji?

1. * ż * go wciągnęła przed chwilą jakbyś czytał temat to byś wiedział

2. Dokładnie o homofobach (*ż* przykłady usunięte przez wojtka) i snobach(*ż*, przykłady wyżej), bronionych przez cpt bonsai jest mowa w tej dyskusji jakbyś czytał temat to byś wiedział.
 

DeletedUser33919

Gość
Gość
Naprawdę niektórzy ludzie tu prezentują IQ na poziomie dobermana lub alpaki.Pisanie rzeczy typu gracz "xyz" napisał że konto "abc" jest multikontem gracza "mno" xD
Ż jak Cpt Bonsai napisze ci żebyś skoczyła z mostu to skoczysz?
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
1. * ż * go wciągnęła przed chwilą jakbyś czytał temat to byś wiedział

2. Dokładnie o homofobach (*ż* przykłady usunięte przez wojtka) i snobach(*ż*, przykłady wyżej), bronionych przez cpt bonsai jest mowa w tej dyskusji jakbyś czytał temat to byś wiedział.
1. *Ż* tylko powiedziała od kogo ma info, że konto DoBasenuPrzezPalety jest multikontem gracza HaraczJaracz więc nie wciągała go do dyskusji. Więc jedyne co zrobiła to powiedziała źródło swoich informacji. I takie info dla Haracza i tego drugiego, aby się mnie znowu nie czepiali. NIE, nie mówie że HaraczJaracz i DoBasenuPrzezPalety to 2 te same osoby ani nic w ten deseń.

2.Cpt. Bonsai nawet nie wyrażał otwarcie poparcia dla snobów, homofobów ani nikogo. Jedyną rzeczą jaka się stała jest zmienianie faktów tak, aby wyszło że bonsai jest za tymi wcześniej omawianymi rzeczami
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
A nie no... jak sam Kapitan tak Ci na PW napisał, to szybciutko to muszę zrobić. Dziękuje Ci kochaniutka za poinformowanie mnie o tym czynie. Zdrówka życzę :*

Wojcieszy, ale tak na poważnie to Haracz właśnie się tutaj przyznał, że ma dwa konta na forum i zapewne też w grze, czyli mam rozumieć, że multikonta są jednak dozwolone w Weście?
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
>Cpt Bonsai pisał że szanuje każdego po równo.

>Notorycznie i otwarcie popiera *Ż* cokolwiek nie napisze

>*Ż* notorycznie reprezentuje postawy o których napisałem wyżej

>Pytam się retorycznie Cpt Bonsai czy aby na pewno szanuje wszystkich po równo tak jak twierdzi

Nie umiesz łączyć faktów więc połączyłem za ciebie, chociaż to nie było aż tak trudne, nie wiem już czy z drugim człowiekiem rozmawiam czy z wołowiną jakąś.
 
Wojcieszy, ale tak na poważnie to Haracz właśnie się tutaj przyznał, że ma dwa konta na forum i zapewne też w grze, czyli mam rozumieć, że multikonta są jednak dozwolone w Weście?
Weź speedy zejdź ze sceny, póki czas.
Przyznał się prosząc o usunięcie konta HaraczJaracz więc nie szukaj dziury w całym
 
cpt bonsai szanuje gejów ,cpt bonsai szanuje gejów

ty jeszcze z dwa razy go tak obrażę to chyba wybuchnie normalnie, boże niech mnie ktoś powstrzyma



1. * ż * go wciągnęła przed chwilą jakbyś czytał temat to byś wiedział

2. Dokładnie o homofobach (*ż* przykłady usunięte przez wojtka) i snobach(*ż*, przykłady wyżej), bronionych przez cpt bonsai jest mowa w tej dyskusji jakbyś czytał temat to byś wiedział.


ty Noobie i

Aberout3331


jesteście zgłoszeni Do Supportu i sami jesteście Nooby,Multi Konto i jeszcze raz zobaczę,że obrażacie Cpt.Bonsai a odrazu pisze do Lenki222 i Wariaty17 i one usuną wasze chory,głupie wyssane posty i do tego nikt was nie chce na Forum TW tak samo nikt nie chce tej Zarazy Ż które ze swoimi Multi Kontami zostanie zbanowana niedługo
 

DeletedUser33919

Gość
Gość
1. *Ż* tylko powiedziała od kogo ma info, że konto DoBasenuPrzezPalety jest multikontem gracza HaraczJaracz więc nie wciągała go do dyskusji. Więc jedyne co zrobiła to powiedziała źródło swoich informacji. I takie info dla Haracza i tego drugiego, aby się mnie znowu nie czepiali. NIE, nie mówie że HaraczJaracz i DoBasenuPrzezPalety to 2 te same osoby ani nic w ten deseń.

Co do tej wypowiedz niestety jk337 obojętnie czy to w grze czy w życiu codziennym jeżeli z kimś rozmawiasz i i mówisz że dana osoba ci powiedziała coś to 2 rozmówca będzie chciał skonfrontować ,czy dana informacja jest prawdziwa czy nie.
 
Do góry