OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Naprawdę niektórzy ludzie tu prezentują IQ na poziomie dobermana lub alpaki.Pisanie rzeczy typu gracz "xyz" napisał że konto "abc" jest multikontem gracza "mno" xD
Ż jak Cpt Bonsai napisze ci żebyś skoczyła z mostu to skoczysz?


twój głupi,chory obraźliwy post też zostanie usunięty i zgłoszony do Moderatora a na Wojcieszego poszły Skargi do Lenki i straci Funkcje jako Moderator na Forum TW bo Wojcieszy zamiast usuwać chore,obraźliwe Posty to jest przekupiony przez Ż i dla tego siedzi i nic nie robi i powinni dać innego Moderatora zamiast Wojcieszego
 

DeletedUser33919

Gość
Gość
Stif nie będę się z tobą tu przekrzykiwał bo reprezentujesz poziom osoby która nawet nie ukończyła 12 lat.Umiesz tylko wypisywać ty noobie,zarazo i inne epitety kierowane do innych graczy.Jeżeli masz jakiś problem to najlepiej udaj się do jakiegoś lekarza np. psychologa a na pewno ci jakoś pomoże.
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
Wojcieszy, ale tak na poważnie to Haracz właśnie się tutaj przyznał, że ma dwa konta na forum i zapewne też w grze, czyli mam rozumieć, że multikonta są jednak dozwolone w Weście?
"Kozak w necie, 160cm w rzeczywistości" Przypomnę Ci te słowa. Teraz przechodząc do twojej osoby. Jesteś osobą śmieszną z zaburzeniami psychicznymi. Walczysz o "swoje dobro", wpisując różne absurdalne propozycje na forum - których 90% jest napisane w 2 minuty, bez jakiegokolwiek postarania się; większość to propozycje na swoją stronę, iż nie możesz pogodzić się z tym co gracze wykorzystują jaka daje nam ta gra, a ty temu zaprzeczasz wpisując durne propozycje. Pogódź się z tym i przyjmij na klatę. Jesteś z porównaniem do gracza * Ż * hipokrytą większym niż ona, wystarczy zobaczyć co ty odwalałeś albo w przyszłości odwalisz w fortach, piszesz na innych graczy, a ty nawet nie spojrzysz na siebie. Nikt tutaj Ciebie nie bierze poważnie, iż wszystko Tobie nie pasuje i próbujesz "swoich sił" zrobić tak, aby Tobie pasowało - nieudolnie już od ponad roku. Co do moich wyzwisk na Ciebie - niestety, nie bądź taki święty, sam mnie wyzywałeś i wyzywasz nadal, a potem płaczesz na forum jaki ja jestem. Rozbawiasz znacząco ilość osób, że traktują Ciebie jak śmiechol i taki niestety zostaniesz. Teraz idź zgłoś mój post, obraziłem Cie, bo napisałem prawdę o Tobie.

Wszelką patologię trzeba tępić.
Kolejny post twojej sporej hipokryzji.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
>Cpt Bonsai pisał że szanuje każdego po równo.

>Notorycznie i otwarcie popiera *Ż* cokolwiek nie napisze

>*Ż* notorycznie reprezentuje postawy o których napisałem wyżej

>Pytam się retorycznie Cpt Bonsai czy aby na pewno szanuje wszystkich po równo tak jak twierdzi

Nie umiesz łączyć faktów więc połączyłem za ciebie, chociaż to nie było aż tak trudne, nie wiem już czy z drugim człowiekiem rozmawiam czy z wołowiną jakąś.
Nie do końca popiera jej w każdej sprawie. Po prostu jeśli jest przeciwko czemuś to w większości przypadków siedzi cicho bo i po co ma się wypowiadać. Poza tym to ,,notorycznie" i ,,otwarcie" jest lekkim wyolbrzymieniem.

Zaś jeśli chodzi o postawy to jakoś prawie nigdzie nie widziałem aby *Ż* prezentowała postawy homofobiczne ( jeśli masz na to jakiś dowód to prześlij go, wtedy uwierze). Zaś jeśli chodzi o postawy snoba to też jest to trochę przesadzone. Prawda chwaliła się często, że ma pieniądze w grze lecz było to bardziej w komicznej i ironicznej postawie.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
giphy.gif
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
twój głupi,chory obraźliwy post też zostanie usunięty i zgłoszony do Moderatora a na Wojcieszego poszły Skargi do Lenki i straci Funkcje jako Moderator na Forum TW bo Wojcieszy zamiast usuwać chore,obraźliwe Posty to jest przekupiony przez Ż i dla tego siedzi i nic nie robi i powinni dać innego Moderatora zamiast Wojcieszego
Ta jasne przekupiony przez *Ż* a jakoś w większości są tutaj w ostatnich 2 stronach posty o niej w negatywnym znaczeniu
 
Zaś jeśli chodzi o postawy to jakoś prawie nigdzie nie widziałem aby *Ż* prezentowała postawy homofobiczne ( jeśli masz na to jakiś dowód to prześlij go, wtedy uwierze). Zaś jeśli chodzi o postawy snoba to też jest to trochę przesadzone. Prawda chwaliła się często, że ma pieniądze w grze lecz było to bardziej w komicznej i ironicznej postawie.
Ach gdybym tylko był na tyle upośledzony aby zapisywać wszystko to co pisała ze swojego konta i multikonta. Niestety ja takich rozmów nie posiadam ale to co widziałem i czytałem swojego czasu to moje.
 
Stif nie będę się z tobą tu przekrzykiwał bo reprezentujesz poziom osoby która nawet nie ukończyła 12 lat.Umiesz tylko wypisywać ty noobie,zarazo i inne epitety kierowane do innych graczy.Jeżeli masz jakiś problem to najlepiej udaj się do jakiegoś lekarza np. psychologa a na pewno ci jakoś pomoże.

sam potrzebujesz Psychologa i sam jesteś Noob,Dzieciak z Podstawówki i jesteś chory,Gracze cię nie chcą na TW więc lepiej się usuń z Forum i jesteś Kolejnym Multi Kontem Ż zgłoszonym Do Supportu,do tego obrażasz Graczy i jesteś Zarazą TW razem z Ż,i to ty masz problem ze swoimi głupotami,chorymi postami i weź się idź lecz chory Noobie
 
Stif nie będę się z tobą tu przekrzykiwał bo reprezentujesz poziom osoby która nawet nie ukończyła 12 lat.Umiesz tylko wypisywać ty noobie,zarazo i inne epitety kierowane do innych graczy.Jeżeli masz jakiś problem to najlepiej udaj się do jakiegoś lekarza np. psychologa a na pewno ci jakoś pomoże.


sam jesteś Zaraza Polskiego TW,Gracze cię nie chcą na TW,jesteś Noobem,oszustem,kłamcom,sam masz 12 Lat i jesteś Dzieciak z Gimbazy co umie tylko obrażać Graczy a sam jest Najgorszym Graczem na TW który nigdy nic w Życiu nie osiągnie i na TW tak samo,i sam zgłoś się do Psychiatryka lub do Psychologa na leczenie bo sam masz problem ze swoimi głupimi,chorymi postami,w które nikt ci nie wierzyć i lepiej się usuń z Forum TW i idź się leczyć bo jesteś sam chory na tą samą chorobę co Ż i jesteś jej Multi Kontem
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Nazwała mnie i haracza "pedałami" w dosyć niekorzystnym kontekście dla tego słowa. Napisałem dosłownie dwie wiadomości wcześniej że ten jej post został usunięty. Nie wiem czy wyolbrzymiam ale nie mam pomysłu dlaczego ktoś miałby bronić osobę, która otwarcie i publicznie głosi poglądy świadczące, że nie szanuje gejów ani nikogo kto zarabia mniej od jej męża. Dlatego właśnie spytałem forumową ostoję miłości i tolerancji, co sądzi na ten temat.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nazwała mnie i haracza "pedałami" w dosyć niekorzystnym kontekście dla tego słowa. Napisałem dosłownie dwie wiadomości wcześniej że ten jej post został usunięty. Nie wiem czy wyolbrzymiam ale nie mam pomysłu dlaczego ktoś miałby bronić osobę, która otwarcie i publicznie głosi poglądy świadczące, że nie szanuje gejów ani nikogo kto zarabia mniej od jej męża. Dlatego właśnie spytałem forumową ostoję miłości i tolerancji, co sądzi na ten temat.
CYMBAŁAMI
A stif zazdrosci mi mojego basenu bo sam ma maciupką z plastiku miske
flame!!:rolleyes:
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
[
XDDDD. Już moja dupa jest ładniejsza od niej.
:DDD

Nie wiem jak tam się z tyłu prezentujesz, ale z przodu nie wyglądasz najlepiej to, że zmieniasz niki po kolejnych banach nie znaczy, że Haracz dorósł i się zmienił
Nadal skaczesz do niskiej wody przez palety do basenu.ok_:)
Miłego wieczorku Panie Haracz i nie zapominaj, że *A* to najpiękniejsza, najbogatsza kobieta grająca z nudów na The West,:DDDa Ciebie boli zazdrość i nosisz w sercu rozpacz, że taka cudowna Księżniczka odrzuciła Twoje nieudolne zaloty.NIE!!!
Nie przejmuj się jesteśmy z Tobą i będziemy Cię wspierać do. Póki sponsorujesz grę, nie zapomni zakupić odpowiednią ilość bryłek, bo ostatnio sponsorzy się wykruszają, a dziki zachód jak widzimy.[o_O] Dla niektórych stanowi priorytet życiowy.
:))!oooooo!!oooooo!:))
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Nazwała mnie i haracza "pedałami" w dosyć niekorzystnym kontekście dla tego słowa. Napisałem dosłownie dwie wiadomości wcześniej że ten jej post został usunięty. Nie wiem czy wyolbrzymiam ale nie mam pomysłu dlaczego ktoś miałby bronić osobę, która otwarcie i publicznie głosi poglądy świadczące, że nie szanuje gejów ani nikogo kto zarabia mniej od jej męża. Dlatego właśnie spytałem forumową ostoję miłości i tolerancji, co sądzi na ten temat.
daj screena lub niech moderator się wypowie czy to prawda wtedy uwierze.

Poza tym ja jej w ogóle nie bronie tylko bonsaia, bo pomimo tego, że mamy podobne zdanie w niektórych sprawach to *Ż* wypowiada się moim zdaniem często w sposób który tylko ją ośmiesza, ja zaś staram się być kulturalny, zważam każde słowo i przyjmuje samokrytyke.

I to że pisałeś dwie wiadomości wcześniej że ten post został usunięty to nie jest żaden dowód. Mógłbym zaufać tylko wtedy kiedy *Ż* by potwierdziła i przyznała się do użycia tych słów, moderator powiedział że owszem, napisała takie coś lub jakbyś mi dał screena, na którym są użyte te słowa przez nią. Wtedy owszem bym się przyznał, że miałeś rację, jednak na razie żaden z 3 kryteriów wymienionych wcześniej nie został spełniony.
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
daj screena lub niech moderator się wypowie czy to prawda wtedy uwierze.
.

A co ty jesteś prokuratorem w jakieś tam sprawie, że chcesz dowodów? :D
Potwierdzam, sama mnie wyzwała od zbyt niedotkliwego dla mnie słowa, ponieważ lubi wypisywać głupoty jak zwykle po pijanemu cały czas.
 

DeletedUser33990

Gość
Gość
[


Miłego wieczorku Panie Haracz i nie zapominaj, że *A* to najpiękniejsza, najbogatsza kobieta grająca z nudów na The West,:DDDa Ciebie boli zazdrość i nosisz w sercu rozpacz, że taka cudowna Księżniczka odrzuciła Twoje nieudolne zaloty.NIE!!!

:OOOhahahaha!hahahaha!

A nie chcesz wazeliny, żeby głębiej wejść w Ż?

Ahh, friendzone. <<:-)
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Ona tego posta edytowała zanim go zdjąłeś. Jeśli masz acp możesz sprawdzić logi forum, ale pewnie nie masz.
 
Do góry