OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Szczęść Boże o każdej porze Mam propozycję aby osoby które są wstanie rozważyć możliwość grania na Nowy. Świcie z opcją tylko i wyłącznie z rzeczami jak było na samym początku ,to znaczy bez nowych setów .Gra tylko na podstawie tego co jest w sklepie i co się wydropi . Czy jest jakaś lub czy są jacyś kompetencji gracze ,którzy ten temat by rozważyli i naprawdę zrobili ankietę ile osób by chciało w ten sposób grać . jestem graczem od niedawna ale bardzo chciałbym zagrać jak się grało gdy powstała gra bez tych wszystkich nowych setów psujące grę . taka jest moja propozycja. Będę wdzięczny jeśli ktoś pochyli się i rozważy ten temat . Ktoś bardziej umiejtny w doborze słów i argumentów potwierdzających konieczność zrobienia właśnie takiego nowego Świata jak dawniej na początku gry

na tyle światów co jest to jeden serwer mógłby być z takim właśnie światem .

Prośba do Lenki aby temat przeanalizować .


zamieszczam Ankietę w przypadku zebrania chetnych ogólna dyskusja .
Wspólna dyskusja i ustalenia .

a moderatora "Wojcieszy " proszę o bezstronność że względu na dane stanowisko każdy ma prawo się wypowiedzieć!

Pokój Wam Wojciech

Witam.Jako że z tej gry już nic nie zostało i sens grania w nią jest znikomy w porównaniu do kiedyś to chciałbym sobie powspominać starego TW.Jeżeli macie jakieś screeny ze starych czasów kiedy TW tętniło życiem to proszę wrzucajcie.Myślę, że nie tylko ja chciałbym sobie przypomnieć stare tw i klimacik jaki panował na serwerkach ;)


dobrze by było zebrać chętne osoby i pisać do CM aby otworzyli stary serwer jak było dawniej .

Od jakiegoś czasu zachęcam do tego właśnie tematu ,wiem że temat jest mało realny ale jak się zbierze z 44 osoby i każda wyślę propozycje takiego świata do CM to jest szansa na dyskusję a nawet otwarcie takiego świata .


zatem apeluje aby proponować swoim znajomym aby wysyłali propozycje do CM

jak się nie spróbuję to się nie będzie wiedzieć a graczy jest coraz mniej


Każda moją dyskusja jest zamykana na ten temat ten post pewnie także zniknie skasowany przez moderatora dyskryminacji "wojcieszy"


a jak za ten wpis będzie mnie chcial zbanować to tylko pokaże swoje egoizm i brak bezstronności bowiem jako moderator ma być bezstronny i nikogo nie faworyzować ani gnębić a ja jestem przez niego dyskryminowany.

Ale wybaczam Mu
 
(nawet uszek był kiedyś moim znajomym nim stał sie wrogiem widać na foto)

Nigdy tego nie ukrywałem i niejednokrotnie o tym pisałem. Póki nie wyszedł na jaw Twój egoizm, narcyzm i nie zaczęłaś się wywyższać ponad innych wydawałaś się normalnym graczem.
Potem już tylko po równi pochyłej wraz z kolejnymi multikontami i żałosnym zachowaniem staczałaś się na samo dno.
 
wspominania wspinianiami ale możny wysłać propozycję do CM
o otwarcie The west clasic a co w nim będzie niech zadecydują wspólnie osoby zainteresowane oraz CM aby to był projekt nie mój ale WSPÓLNY.


co nam ze wspomnień przecież możemy wspólnie próbować ,niech osoba ,która może przekonać CM zbierze wszystkie propozycje i wspólnie z zainteresowani dyskutuje .

proszę o nagłośnienie sprawy na wszystkich światach a osoby zainteresowane wysyłać propozycje do CM.


możecie się że mną nie zgadzać ,możecie mnie nie lubić ,możecie mnie nienawidzieć Wybaczam Wam wszystkim i proszę mi wybaczcie .

Nich ten projekt będzie WSPÓLNY!!!


Pokój Wam zostawiam
 
Do góry