OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Wojcieszy

Papatki bobaski
Wojcieszy a to oni mają te bryłki od aktywności, ilości odpowiedzi na tickety przyznawane ?

To chyba zależy od Etriel jak im wypłaca :)

Co do dziennika... Jak dla mnie to sam pomysł dziennika jest już troszeczkę słaby, bo nie oszukujmy się... TW nie jest tak obszerną grą by codziennie o niej pisać, a historie dzikiego zachodu to mało kto zna... Więc artykuły są kopiuj-wklej z wiki (nie we wszystkich).
Tygodnik... To by już jakoś lepiej było... Co tydzień jeden wywiad, jeden konkurs, jedna informacja o tym co ciekawego w grze i na forum było (jeśli było), jeden jakiś większy artykuł o dzikim zachodzie w włala :ind:
 
Taaa a po nagonce na dział propozycje usunęli tag [zgłoszony] i inne zmiany zrobili :D Chociaż teraz przynajmniej wszystko jest jasno przedstawione, więc taki plus :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
I mamy ciekawy wywiad ;].

Kompletnie nie.

Takie pytania to można rozsyłać do graczy raczej jako spam i czekać czy odpowiedzą czy nie. Spoko - byłoby sporo wywiadów, ale czy ktoś chciałby czytać takie "klepanki"? Wszędzie to samo. Do każdego gracza trzeba podejść indywidualnie. Pamiętam, że gdy robiłem wywiad z fuskiem (jeszcze nie był w TWT) to wypytałem Wojcieszego, Lady Wiki (chyba) i jeszcze kogoś by opowiedzieli mi coś o fusku. Wiem, że tak samo robił Dawodi gdy chciał przeprowadzić wywiad ze mną. Resztę wywiadów przeprowadzałem z osobami, które znałem, które wiedziałem o co zapytać. Bo gdybym np. miał przeprowadzać wywiad z KANUTO, to jedyne o co mógłbym zapytać to "czemu hejtuje TWT?", bo nawet nie wiem na jakim świecie on gra i co na nim robi. Wywiad nie jest taką łatwą sprawą.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Bo gdybym np. miał przeprowadzać wywiad z KANUTO, to jedyne o co mógłbym zapytać to "czemu hejtuje TWT?", bo nawet nie wiem na jakim świecie on gra i co na nim robi. Wywiad nie jest taką łatwą sprawą.

Jasne bo nie widać pod każdym postem moim na jakim świecie gram ::DD:

Hejtuje TWT , idź do Lisa się spytać on lubi takie określenia ::D:

Poza tym głupoty piszesz. Jak zwykle zresztą.

Po to są pytania żeby się czegoś dowiedzieć jak się nie wie. To nawet ciekawsze od tego jak się zna osobę.

Dobrze że Cię już nie ma w TWT , a szkoda że zaliczyli kogoś takiego do ex-teamu- równie dobrze mogli zrobić tag były-złodziej
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Nu, czyli 20 kwietnia dziennik TW przestał być z definicji dziennikiem :( Brak artykułu z 19 kwietnia 2016r.
dziennik 1. «pismo wychodzące codziennie; też: egzemplarz tego pisma»

Widać, że trio dzielnych redaktorów (dawodi, maciek i veinzord) od miesiąca dostaje wynagrodzenie za bumelowanie ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15666

Gość
Gość
Powiem Wam tak, dawodi jak sami wiecie ma wiele innych funkcji w TWT a o wielu pracach, które wykonuje nie macie nawet pojęcia. np. większość grafik to jego zasługa.

Maciek ma urlop (każdemu się należy).

A Veinzord był zajęty zdawaniem na prawo jazdy.

Trochę wyrozumiałości, niektórzy ludzie mają też życia prywatne nie tylko The West.

Co do sprawy wynagrodzenia, która Was tak boli.

Ostatnio wyliczyliśmy ilość godzin, którą poświęcamy na pracę. Sprawdziliśmy koszt zakupu takiej ilości premium jaką otrzymujemy i wiecie co?!
Wasze dzieci dostają więcej kieszonkowego za pozmywanie talerzy niż my tu.

To jest praca-wolontariat, hobby i nic więcej, bo gdybym poświęciła ten czas na składanie długopisów to bym więcej zarobiła. Także nie wymagajcie od ludzi aby pisali codziennie coś kiedy robią to za darmo jest to ich dobra wola, że coś dla Was napiszą. Tyle ode mnie,
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Od jakiegoś czasu mnie to również zastanawia, czego się tak czepiacie tych naszych wynagrodzeń i oceniacie, że za nie powinniśmy robić 24/7.
Kochani jak Alex napisała- pomoc i zaangażowanie w teamie w dużej mierze ma formę wolontariatu, z uwagi na fakt, że sprawia mi to przyjemność jestem zadowolony z tej formy; bryłki są dodatkiem, jakby to nie nazwać bonusem, niczym innym.
Przemyślcie prosze swoje nastawienia do naszych "zarobków", dla przykładu powiem Wam, że ilość bryłek jaką dostaje w miesiącu przeliczona na złotówki i porównana z czasem który poświęcam na pracę w moim realnym życiu to niekiedy 15 minut. Więc proszę odpowiedzcie mi o co tyle krzyku?
Bardzo lubię grzebać w wiki the-west i uzupełniać ją, natomiast nie wymagajcie od nas żebyśmy zawsze byli "bo dostajemy za to pieniądze", mamy też swoje życie, aby Wam pomagać musimy rownież ciezko pracować aby opłacić prąd do laptopa, samego laptopa niekiedy spłacić i opłacić internet.

Tyle z mojej strony, samo poruszanie tego tematu przez niektórych jest skrajnie dziecinne i żenujące dla mnie.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
muszę się zgodzić. Ja nie dostawałam za to pieniędzy. Ale w dzisiejszych czasach wiem, że wiele matek tak robi.

To chyba ty tak robisz albo masz dziwnych znajomych.

To jest praca-wolontariat, hobby i nic więcej, bo gdybym poświęciła ten czas na składanie długopisów to bym więcej zarobiła. Także nie wymagajcie od ludzi aby pisali codziennie coś kiedy robią to za darmo jest to ich dobra wola, że coś dla Was napiszą. Tyle ode mnie,

Ktos Was do tego zmusza ? Ktos Was zmuszał do wstąpienia do TWT ?

Skoro się na to sami wpisaliście to macie wykonywać swoje obowiązki, mnie tam mało interesuje Wasze życie prywatne. Nie dajecie rady to zrezygnować , może przyjdzie ktoś inny kto będzie efektywniejszy od Was.
Gracz jak zadaje pytanie związane z gra to ma otrzymać odpowiedź bo od tego jesteście i bez znaczenia czy to ticket czy post na forum. Tak samo jest z dziennikiem skoro się tam zgłosili to niech robią swoje .

Premier Wiki to jest tak potrzebna jak łysemu grzebień , zresztą dziennik tak samo bo równie dobrze mógł się znajdować na forum.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
KANUTO dużo racji ma, nie powiem ale nie widziałbym go w TWT. To by było dopiero zamieszanie :) Zbyt burzliwy człowiek na takie stanowisko (moim zdaniem) no chyba że PD albo coś :)
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Premier Wiki to jest tak potrzebna jak łysemu grzebień , zresztą dziennik tak samo bo równie dobrze mógł się znajdować na forum.


Tobie może nie ale wiele osób korzysta i posilkuje się wiki, skąd wiem? Na stronie są statystyki. A one nie kłamią.
Wiesz już narzekasz, nie byłoby wiki i dziennika byłby płacz "a inne gry Inno mają czemu wy nie macie, lenie".
Tak źle i tak nie dobrze, co do odpowiedzi i szybkości to już tłumaczyła Alex, ale widać że nie zrozumiałeś tekstu, ludzie mają też życie realne.
 
Ale chwila... my się nie burzymy o to, że zarabiacie (kto by nie pogardził darmowymi bryłkami), tylko o to że nie jesteście w stanie odpowiedzieć na nasze pytania. Rozumiem, życie prywatne, dom, dziec, rodzina - normalna sprawa (chociaż 3/4 team'u to dopiero studenty :p) Premier, rozmawialiśmy wczoraj i przedstawiłam Ci jak to wygląda od strony gracza. Jest Was tyle, że serio nikt przez tydzień nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie? Nie wymagamy bycia 24/7, ale co nie spojrzę kto jest online to zawsze jakiś kolorek jest widoczny przez dłuższy czas a siedzi cicho.
Nie powiem, na tickety są odpowiedzi w ciągu kilku godzin, ale forum też jest częścią gry i jest po to żeby dowiedzieć się czegokolwiek.
Wy olewacie, my atakujemy i tak będzie cały czas póki się coś nie zmieni.
Patelka pytała dlaczego Kanuto nie wstąpi do teamu... a czy są gdzieś ogłoszenia o naborze?
 
Do góry