OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

Patelkowa

Członek obsługi gry
Makaroniarzu wszystko ok z tym co piszesz, ale czy osoba która piastuje funkcję moderatora nie powinna zajmować się głównie forum? :) I nie chodzi mi tutaj o usuwanie postów, moderowanie to przecież nie tylko kliknięcie przycisku "usuń" (pierwsza lepsza definicja moderować: 1. czuwać nad właściwym przebiegiem dyskusji; sterować, kierować dyskusją;
2. łagodzić napięcia pomiędzy ludźmi) :) Sam przyznasz, że na forum jest Was mało, teraz zaczęliście udzielać się w tym wątku tak no... krucho.

Nie chcę być tutaj uznana za hejtera czy też jakiegoś pieniacza. Ot, takie luźne spostrzeżenia.
 
Widzisz Patelkowa - posłużę się Twoja osobą i tym postem. Są dyskusje, w których chętnię się udzielam ze względu na nastawienie z rozmówcą. Jeśli typowy "hejter" zaatakuje i nieraz obraża TWT to ten zapał jakoś gaśnie i tam gdzie nie musimy raczej sie nie wypowiadamy, bo po co? Tylko zaogniać dyskusję?
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Widzisz Patelkowa - posłużę się Twoja osobą i tym postem. Są dyskusje, w których chętnię się udzielam ze względu na nastawienie z rozmówcą. Jeśli typowy "hejter" zaatakuje i nieraz obraża TWT to ten zapał jakoś gaśnie i tam gdzie nie musimy raczej sie nie wypowiadamy, bo po co? Tylko zaogniać dyskusję?

To fakt, czasami lepiej nie zaogniać bo dojdzie do sytuacji w której tylko ban jest w stanie pomóc ;) Ale na forum nie tylko siedzą hejterzy ale i "normalni gracze" którym najprościej w świecie brakuje zwykłej rozmowy i wymiany poglądów. ;) Zwłaszcza świeży gracze (mało ich bo mało, ale są) jakoś tak lepiej się czują czytając odpowiedź (matko, już mam taką pomroczność jasną, że trzy razy sprawdzałam jak się pisze odpowiedź, włącznie z opcją ć na końcu) moderatora ;)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Piszecie o wolontariacie, dobra. Piszecie, że z nas nieroby. A tak na prawdę nie wiecie ile czasu każdy z nas przeznacza właśnie na ten wolontariat. Widzicie tylko zewnętrzną otoczkę w postaci efektu. Nie będę się rozpisywać o tym co robimy i kto to robi, bo jest to po części tajemnica, której nie możemy zdradzić.

Łatwo nazwać kogoś nierobem z pozycji klienta. Ja nikogo z teamu nierobem bym nie nazwał, bo każdy z teamu coś robi. Jedni mają mniej obowiązków, drudzy więcej. Poczynając od prozaicznego rozdania kodów na czacie, a kończąc na wielogodzinnym (nie wyolbrzymiam tego czasu) sprawdzaniem błędu.

Wiadomo, każdy czasem może mniej czasu przeznaczyć na pomoc, każdy ma prawo do urlopu. Jak ktoś nie chce to nikt z jego życia prywatnego nie rozlicza.

A co do forum. Forum to przede wszystkim miejsce dyskusji dla graczy. Jest dział pytania. Tam odpowiadamy na niektóre, ale czasami na prawdę nie mamy czasu na czytanie kilkudziesieciu postów graczy, sprawdzenia czy tam jest dobra odpowiedź, a jeśli jej nie ma to dać prawidłową. Chcecie się skontaktować z supportem - napiszcie ticketa. Z ciekawości sprawdziłem ile ticketów piszą ci najwięksi krzykacze z forum - marna ilość.

I jeszcze jedna taka myśl - przecież IG to firma, nastawiona na zysk. Jeżeli bylibyśmy nierobami i leniami to za taki wolontariat podziękowaliby dla nas, znaleźliby sobie badziej aktywnych. Nie mówię, że pracujemy bardzo dobrze, bonie mi to oceniać, ale najgorzej też chyba nie. ;;)

Jak komuś brakuje a czasu to powinien być zastąpiony kimś bardzej wydajnym.
 
Cały czas się zasłaniacie brakiem czasu, ale jest Was 21 osób (o ile się nie mylę), więc na pewno da się pełnić jakieś dyżury na forum.
A te "hejty" nie biorą się też z powietrza.
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
AlexFTB napisał:
Co do sprawy wynagrodzenia, która Was tak boli.

Ostatnio wyliczyliśmy ilość godzin, którą poświęcamy na pracę. Sprawdziliśmy koszt zakupu takiej ilości premium jaką otrzymujemy i wiecie co?!
Wasze dzieci dostają więcej kieszonkowego za pozmywanie talerzy niż my tu.

Jaka praca, taka płaca...
 

DeletedUser

Gość
Gość
To chyba zależy od Etriel jak im wypłaca :)

Co do dziennika... Jak dla mnie to sam pomysł dziennika jest już troszeczkę słaby, bo nie oszukujmy się... TW nie jest tak obszerną grą by codziennie o niej pisać, a historie dzikiego zachodu to mało kto zna... Więc artykuły są kopiuj-wklej z wiki (nie we wszystkich).
Tygodnik... To by już jakoś lepiej było... Co tydzień jeden wywiad, jeden konkurs, jedna informacja o tym co ciekawego w grze i na forum było (jeśli było), jeden jakiś większy artykuł o dzikim zachodzie w włala :ind:

tutaj znalazłem ciekawy cytat, akurat z gry : West Wars
który dokładnie obrazuje wszystko

Nicholas Crossette1 rok temu
Man would I love an MMO based on this type of game. The gaming industry has failed us. Why do we have 300000+ video games about castles and not 1 damn one about cowboys?
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Ciut mnie zastanawia nasz "spór", może odpusicie Teamowi bo poważnie chcemy jak najlepiej, przecież są odpowiedzi na pytania (pisze o forum), dajmy sobie ma luz, bez spin i wytykania wszystkiego. Innogames wprowadza rozwiązania, Wam niektóre nie przypadają do gustu. My się ich uczymy i przyzwyczajamy się nad nimi pracować.
Jakbym spotkał KANUTO czy jakiegoś innego członka forum To bym się z nim piwa napil (dla kynia soczek), pogadal i byście zobaczyli że my w RL wcale nie gryziemy, nie śpimy do 15, pracujemy, rozwijamy się i jesteśmy jak inni gracze TW.
Panie i Panowie czas na luz może co? Ciężki dzień miałem, i może czas już traktować to forum jako serio dobra zabawę i wspólna dobra, zdrowa znajomość. Abyśmy się spotkali jak będzie zlot i jako TWT i gracze, nasi znajomi z gry/forum porobili kiełbaski (dla kynia bez glutenu) i wspólnie się posmiali. Chyba czas już zluzowac co? :)


@edit ; dla Pauli też soczek! W imię wspólnego podbijania pojedynkowego Dakoty! ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość

no tak, napisałem że cytat

i gość dobrze to określił że gier o jakich farmach rycerzach, elfach jest pierdyliard, a gier z okresu dzikiego zachodu i według mnie jeszcze epoki piractwa jest mało a jak nawet są to kiepskie. z gier na PC to znam tylko GUN, Desperados a zkonsol Red dead redemption, o grach online szkoda gadac.

nie kumam czyzby wiecej ludzi chcialo grac elfami?

bo projety inno takie jak: elevar(czy jakos tak) jakies gods of war to lipa, tak samo jak plemiona. nudne , statyczne. pudujesz jaka wioske i robisz oddzialy i w kolko to samo. A gra z potencjalem jak West zostala spuszczona do rynsztoka

to tak jakby Porshe teraz powiedziało: od dziś nie robimy 911, a produkujemy suvy, albo male auta rodzinne.

sory ale nie uwierze ze duzo osob gra w tamte gry, probowalem grac w te plemiona- kicha jak diabli, nuda
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Ja się dobrze bawiłem grając w Grepolis. W podstawówce jarałem się mitologią, więc gra mnie przyciągnęła :p
Mało nowych graczy przybywa przez to że gra nie jest w ogóle reklamowana. Nie trafiłbym tutaj, gdyby nie pasek z innymi produkcjami Inno umieszczony u góry strony startowej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
no tak, napisałem że cytat

i gość dobrze to określił że gier o jakich farmach rycerzach, elfach jest pierdyliard, a gier z okresu dzikiego zachodu i według mnie jeszcze epoki piractwa jest mało a jak nawet są to kiepskie. z gier na PC to znam tylko GUN, Desperados a zkonsol Red dead redemption, o grach online szkoda gadac.

nie kumam czyzby wiecej ludzi chcialo grac elfami?

bo projety inno takie jak: elevar(czy jakos tak) jakies gods of war to lipa, tak samo jak plemiona. nudne , statyczne. pudujesz jaka wioske i robisz oddzialy i w kolko to samo. A gra z potencjalem jak West zostala spuszczona do rynsztoka

Widzisz może gdyby TW pojawił się w czasach gdy w modzie były filmy o Winnetou ( wiem wiem większość z Was jeszcze w planach nie było albo drabinę podstawialiście do dywanu ) to i zainteresowanie taką grą jak TW by było.

Teraz masz Gra o Tron, Władcy Pierścienia , było 300 Spartan i to nakręca wyobraźnie, nie mogą osobiście tego przeżyć to szukają gier w tym klimacie.

Co do Piratów to chyba tez nie ma podobnej gierki jak TW, IG mieli kiedyś coś w planach ale się wycofali. A wcale nie musieliby nic zmieniać bo wszystko mogliby oprzeć na mechanice TW tylko w klimacie Piratów.
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Przeglądając ostatnio dzienniczek (nabijam wejścia za bryłki) znalazłem artykuł naszego b billa -> http://dziennikthewest.pl/z-pamietnika-kowboja-1/

Może was to zaciekawi, ale nasz kochany b bill to Atrewian z zacnej gry Elvenar.
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?members/atrewian.26/

Jak widać, jest on byłym członkiem ichniego teamu. Nie wiem kiedy opuścił szeregi administracji Elvenar, ale czy to nie wydaje się ciutkę podejrzane, że został przyjęty na staż bez żadnego ogłoszenia o naborze? Czyżby w szeregach pracowników IG panował nepotyzm?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja to trafiłem do westa jeszce na starcie prawie, co wyświetlały się reklamy. Później chyba jak startował bf to nie było już reklam, ale jakoś mi się tak przypomnało i stwoerdziłem że może warto odwiedzić stare śmieci, i teraz też tak wróciłem na jica i klona.

Gra traci wiele bo właśnie nie ma reklam, to ze gra nie jest rozwijana to już inna para kaloszy.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Ciut mnie zastanawia nasz "spór", może odpusicie Teamowi bo poważnie chcemy jak najlepiej, przecież są odpowiedzi na pytania (pisze o forum), dajmy sobie ma luz, bez spin i wytykania wszystkiego. Innogames wprowadza rozwiązania, Wam niektóre nie przypadają do gustu. My się ich uczymy i przyzwyczajamy się nad nimi pracować.
Jakbym spotkał KANUTO czy jakiegoś innego członka forum To bym się z nim piwa napil (dla kynia soczek), pogadal i byście zobaczyli że my w RL wcale nie gryziemy, nie śpimy do 15, pracujemy, rozwijamy się i jesteśmy jak inni gracze TW.
Panie i Panowie czas na luz może co? Ciężki dzień miałem, i może czas już traktować to forum jako serio dobra zabawę i wspólna dobra, zdrowa znajomość. Abyśmy się spotkali jak będzie zlot i jako TWT i gracze, nasi znajomi z gry/forum porobili kiełbaski (dla kynia bez glutenu) i wspólnie się posmiali. Chyba czas już zluzowac co? :)


@edit ; dla Pauli też soczek! W imię wspólnego podbijania pojedynkowego Dakoty! ;)

Powiedzmy, że już prawie można na legalu strzelić sobie browara :D
 
Do góry