OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28193

Gość
Gość
Tobie może nie ale wiele osób korzysta i posilkuje się wiki, skąd wiem? Na stronie są statystyki. A one nie kłamią.

A skąd mamy wiedzieć... niedawno pojawiło się info, że dziennik ma 7-8k wejść dziennie.
Ktoś w to wierzy? :-D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tak źle i tak nie dobrze, co do odpowiedzi i szybkości to już tłumaczyła Alex, ale widać że nie zrozumiałeś tekstu, ludzie mają też życie realne.

Ja wszystko dobrze zrozumiałem, u Was z tym chyba jest ciężko.
Zobacz przykład Bartosza86 nie mógł pogodzić pewnych spraw to odszedł i szacunek dla niego za to co robił i za to co zrobił.

Nie siedział na siłę aby tylko siedzieć, zwolnił miejsce dla kogoś innego, ale jak widać inni mają z tym problem.

A co do tych statystyk to wejść a czytać co tam jest naskrobane to spora różnica.

I mogę się z Tobą założyć , ze sporo ilość tych wejść jest przez pomyłkę , bo ludzi się zapominają w tym i ja i próbując napisac ticketa klikają Pomoc a ta przenosi nas na stronę Wiki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oj wiecie, my starczy wyjadacze TW już mamy większość info w małym palcu, ale są nowi, którzy na pewno tam sięgają po informację. Mi też się czasem zdarza, ale to głównie jeżeli chodzi o rzemiosło.
A licznik pewnie bije od samego wejścia na stronę, więc też te statystyki trzeba brać z przymrużeniem oka ;)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
A tak z ciekawości, macie jakieś normy które musicie zrobić? Typu ilość postów, ilość odpowiedzi na tickety, napisane artykuły?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem Wam tak, dawodi jak sami wiecie ma wiele innych funkcji w TWT a o wielu pracach, które wykonuje nie macie nawet pojęcia. np. większość grafik to jego zasługa.

Maciek ma urlop (każdemu się należy).

A Veinzord był zajęty zdawaniem na prawo jazdy.

Trochę wyrozumiałości, niektórzy ludzie mają też życia prywatne nie tylko The West.

Co do sprawy wynagrodzenia, która Was tak boli.

Ostatnio wyliczyliśmy ilość godzin, którą poświęcamy na pracę. Sprawdziliśmy koszt zakupu takiej ilości premium jaką otrzymujemy i wiecie co?!
Wasze dzieci dostają więcej kieszonkowego za pozmywanie talerzy niż my tu.

To jest praca-wolontariat, hobby i nic więcej, bo gdybym poświęciła ten czas na składanie długopisów to bym więcej zarobiła. Także nie wymagajcie od ludzi aby pisali codziennie coś kiedy robią to za darmo jest to ich dobra wola, że coś dla Was napiszą. Tyle ode mnie,

--- prawo jazdy... hm.......... ::DD:::DD: nie miał czasu nawet zjeść ::DD:::DD:

dawodi --- proponuję zająć się jedną pracą skoro nie wyrabia. Można zrezygnować z części

życie prywatne ok......... ale skoro ktoś się decyduje na TWT to sorry my gracze wymagamy. Nie masz czasu na TWT zrezygnuj.

Co do kieszonkowego naszych dzieci to nic Ci do tego. One dostają za coś a WY za nieróbstwo.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Od jakiegoś czasu mnie to również zastanawia, czego się tak czepiacie tych naszych wynagrodzeń i oceniacie, że za nie powinniśmy robić 24/7.
Kochani jak Alex napisała- pomoc i zaangażowanie w teamie w dużej mierze ma formę wolontariatu, z uwagi na fakt, że sprawia mi to przyjemność jestem zadowolony z tej formy; bryłki są dodatkiem, jakby to nie nazwać bonusem, niczym innym.
Przemyślcie prosze swoje nastawienia do naszych "zarobków", dla przykładu powiem Wam, że ilość bryłek jaką dostaje w miesiącu przeliczona na złotówki i porównana z czasem który poświęcam na pracę w moim realnym życiu to niekiedy 15 minut. Więc proszę odpowiedzcie mi o co tyle krzyku?
Bardzo lubię grzebać w wiki the-west i uzupełniać ją, natomiast nie wymagajcie od nas żebyśmy zawsze byli "bo dostajemy za to pieniądze", mamy też swoje życie, aby Wam pomagać musimy rownież ciezko pracować aby opłacić prąd do laptopa, samego laptopa niekiedy spłacić i opłacić internet.

Tyle z mojej strony, samo poruszanie tego tematu przez niektórych jest skrajnie dziecinne i żenujące dla mnie.

Ty już się tam ośmieszyłeś na mistrzostwach fortowych, więc nie odzywaj się.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Co do kieszonkowego naszych dzieci to nic Ci do tego. One dostają za coś a WY za nieróbstwo.

Za kmiotka był płacz jak Niagara a Ty od nierobow wyzywasz? :D
Nie uważam, że nic nie robię. Zobacz statystyki ticketow, wpisy na wiki i dzienniku, potem pomysl nad epitetami ;) takiego jadu i złości dawno nie widziałem


@fresh: nie było takiej sytuacji, przepraszam, że się wypowiedzialem, napisz następnym razem kiedy będę mógł się udzielać, tak będzie łatwiej :)
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
A gdzie można zobaczyć te statystyki?

Odpowiadasz na tickety ? Jakim prawem skoro nie jesteś adminem?
Nie odpowiadam ja, pisałem o sobie (wiki) i o członkach TWT (tickety).
Do statystyk- na dole wiki np. Masz "garść statystyk", ponadto jak ktoś wyżej zauważył odp. Na tickety jest szybka, ciągła aktualizacja wiki jak i ilość artykułów które się pojawiają również może być wyznacznikiem.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Kompletnie nie.

Takie pytania to można rozsyłać do graczy raczej jako spam i czekać czy odpowiedzą czy nie. Spoko - byłoby sporo wywiadów, ale czy ktoś chciałby czytać takie "klepanki"? Wszędzie to samo. Do każdego gracza trzeba podejść indywidualnie. Pamiętam, że gdy robiłem wywiad z fuskiem (jeszcze nie był w TWT) to wypytałem Wojcieszego, Lady Wiki (chyba) i jeszcze kogoś by opowiedzieli mi coś o fusku. Wiem, że tak samo robił Dawodi gdy chciał przeprowadzić wywiad ze mną. Resztę wywiadów przeprowadzałem z osobami, które znałem, które wiedziałem o co zapytać. Bo gdybym np. miał przeprowadzać wywiad z KANUTO, to jedyne o co mógłbym zapytać to "czemu hejtuje TWT?", bo nawet nie wiem na jakim świecie on gra i co na nim robi. Wywiad nie jest taką łatwą sprawą.

No te klepanki byłyby ciekawsze od tych waszych 7 pytaniowych wywiadów.
Wywiad z Kanuto - Ty jesteś głupi czy takiego udajesz? Typek ma nawet sygnaturkę wstawioną z kontem XD.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie odpowiadam ja, pisałem o sobie (wiki) i o członkach TWT (tickety).
Do statystyk- na dole wiki np. Masz "garść statystyk", ponadto jak ktoś wyżej zauważył odp. Na tickety jest szybka, ciągła aktualizacja wiki jak i ilość artykułów które się pojawiają również może być wyznacznikiem.

Teraz piszesz o członkach TWT , przecież zaliczasz się do TWT . Poza tym ten cytat który zamieściłem wyżej to raczej odnosił się do ciebie a nie kogoś innego.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Teraz piszesz o członkach TWT , przecież zaliczasz się do TWT . Poza tym ten cytat który zamieściłem wyżej to raczej odnosił się do ciebie a nie kogoś innego.

Żenujący jest fakt, że usilnie starasz się łapać za słówka. Widać muszę bardziej lopatologiecznie pisać i tłumaczyć ;) przecież wiadome jest, że jako skryba nie sprawdzam ticketow, a to, że napisałem o TWT tickety, znaczy, że WYZNACZENI do tego członkowie TWT, olaboga ciśnienie niskie jest czy za mało jodu w powietrzu nie wiem.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Żenujący jest fakt, że usilnie starasz się łapać za słówka. Widać muszę bardziej lopatologiecznie pisać i tłumaczyć ;) przecież wiadome jest, że jako skryba nie sprawdzam ticketow, a to, że napisałem o TWT tickety, znaczy, że WYZNACZENI do tego członkowie TWT, olaboga ciśnienie niskie jest czy za mało jodu w powietrzu nie wiem.

Żenujące to są twoje teksty. Jak byś pisał normalnie to by nie było problemu.

Coś nie ten tego z główkę u Ciebie że żalisz się na ciśnienie?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A ja mam pytanko do CM :)
Czemu nie ma The-West w menu na https://blog.innogames.com/ ?
urjlzktawfwjenbzlpmutzgcpewbbzvarkjmcejqikomtzrhcqpujdalabblxzbeyutotswlemssnjcozxhikchvzeajmvhgwool
.
Dodatkowo sobie przeglądałem tego bloga i znalazłem taki fajny obrazek-
Trochę duży jest, to dam go w spoilerze.
InnoGames-Alliance-Demographic.png
Szkoda, że te badania nie były przeprowadzane wśród graczy TW :/
Według mnie to wygląda tak, jakby IG o nas zapomniało :kak:
 
Piszecie o wolontariacie, dobra. Piszecie, że z nas nieroby. A tak na prawdę nie wiecie ile czasu każdy z nas przeznacza właśnie na ten wolontariat. Widzicie tylko zewnętrzną otoczkę w postaci efektu. Nie będę się rozpisywać o tym co robimy i kto to robi, bo jest to po części tajemnica, której nie możemy zdradzić.

Łatwo nazwać kogoś nierobem z pozycji klienta. Ja nikogo z teamu nierobem bym nie nazwał, bo każdy z teamu coś robi. Jedni mają mniej obowiązków, drudzy więcej. Poczynając od prozaicznego rozdania kodów na czacie, a kończąc na wielogodzinnym (nie wyolbrzymiam tego czasu) sprawdzaniem błędu.

Wiadomo, każdy czasem może mniej czasu przeznaczyć na pomoc, każdy ma prawo do urlopu. Jak ktoś nie chce to nikt z jego życia prywatnego nie rozlicza.

A co do forum. Forum to przede wszystkim miejsce dyskusji dla graczy. Jest dział pytania. Tam odpowiadamy na niektóre, ale czasami na prawdę nie mamy czasu na czytanie kilkudziesieciu postów graczy, sprawdzenia czy tam jest dobra odpowiedź, a jeśli jej nie ma to dać prawidłową. Chcecie się skontaktować z supportem - napiszcie ticketa. Z ciekawości sprawdziłem ile ticketów piszą ci najwięksi krzykacze z forum - marna ilość.

I jeszcze jedna taka myśl - przecież IG to firma, nastawiona na zysk. Jeżeli bylibyśmy nierobami i leniami to za taki wolontariat podziękowaliby dla nas, znaleźliby sobie badziej aktywnych. Nie mówię, że pracujemy bardzo dobrze, bonie mi to oceniać, ale najgorzej też chyba nie. ;;)
 
Do góry