Oktoberfest 2015 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser28536

Gość
Gość
Na becie mają już ten set od pvp na pierwszym poziomie ulepszenia :p
 
Nie mówię, że bonusy są powalające, nie mówię też, że nigdy się nie zmieniało, i nie powiedziałam, że na 100% się zmieni. Jednak, zaskakuje mnie Wasza pewność, że się zmieni i to w dodatku na gorsze. Jeśli miałby się bonusy zmienić, to raczej na lepsze. Ogłoszenie musiałam opublikować dziś, z takimi informacjami, jakie nam podano. Nie jestem twórcą gry, ani nikt z polskiego twt nie jest twórcą gry i nie możemy przewidzieć zmian - nie mamy szklanej kuli. :)

a gdzie z mojej wypowiedzi wynikalo ze ma sie zmienic na gorsze? bo co mozna zmienic na gorsze w tych setach? ::DD:

zabrac regeneracje z fortowek? a ile jest INNYCH, ktore maja juz regeneracje?

odebrac jeszcze wiecej dmg z fortowek? bez znaczenia bo i takl nikt z nich nie skorzysta w bitwie tak czy siak

a moze odebrac z nagrody bonus do expa i speeda aby zostaly tylko cechy?


a tak ogolnie to sie pospieszylem z ta ocena setu collina gdyz optymistycznie zalozylem, ze daje on O i R a okazalo sie ze daje jedynie R a w dodatku uniki... na cholere orkowi uniki??

ogolnie kpina z tymi setami bo sa do niczego. pewnie mi na Klondike sie przydadza do kilku prac na srodku ale tak:
- pod forty nie bo bez fortowych umek i bonusow
- pod pojki raczej tez nie bo pinter czy eastwood lepsze(a co dopiero cullen)
- pod handel rowniez nie bo poszukiwacz lepszy(lub zblizony)

zeby chociaz jeszcze dawaly np 50% do powodzenia jak zaprzeg carta czy ciuszki AQ, albo np 100pp jak bronie AQ czy EB. po prostu COKOLWIEK PRZYDATNEGO

a co jeszcze graczy interesuje poza pojedynkami fortami i handlem?

wąska grupa kilku graczy dostanie ubranka aby expic na kilku pracach wiecej na srodku


w sumie to osoby protestujace przeciwko nowym setom powinny sie cieszyc, gdyz te są tak tragiczne ze event mozna calkowicie olac i nie straci sie nic


etriel, gdybys sie zastanawiala czy aby nie sprobowac wygrac loterii, to czy widzac nagrode ktora daje: cechy, exp, speeda chcialoby Ci sie brylkowac wiedzac, ze poprzednie nagrody dawaly: cechy, exp, speeda, bonus w sektor, napad i obrone, abso, powodzenie? no klapa totalna
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser25184

Gość
Gość
"Jak widać, zasady są bardzo podobne o zeszłorocznej loterii." Info kopiuj wklej z zeszłorocznego oktoberfestu, jednak to zacytowane zdanie moglibyście sobie darować. Różnica jest zasadnicza, bo zamiast jedynej możliwości na sensowne spożytkowanie obligacji teraz będziemy zbierać śmieszne precelki, a z obligacjami już kompletnie nie ma co zrobić w tej grze... :I:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No przecież macie super wypasiony sklep gdzie możecie wydawać oble do tego teraz mega promocja będzie ze skrzynią nienazwanego gdzie jednym kliknięciem myszki będziecie mogli się pozbyć większości obligacji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a można się dowiedzieć ile pkt jest za przygpdę?

bo ostatnio było pisane że za wygraną 175, a ja dostawałem 50
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
KANUTO...
Ja już zbieram wzmacniacze pod energię na loterię... w kopertach mam jakieś 2700 obligacji i cały czas mam niecałe 2k obli w "banku" :D Jak loteria "kwiatowa" nie będzie z obligacjami to kupię sobie set poszukiwacza lub konfederatów bo ich jeszcze nie mam, wiesz do kolekcji.
 
Wydaje mnie się że ta lota to taka "wprawka" przed tą na Boże Narodzenie.
Rzeczywiście bonusy broni dla zwycięzcy nie powalają

Nuda, nuda, nuda :)
 

DeletedUser25184

Gość
Gość
Na Boże Narodzenie będziemy zbierać choinki za które będziemy sobie mogli kupić worek...dolary nie będą potrzebne
 

DeletedUser31986

Gość
Gość
Na Boże Narodzenie będziemy zbierać choinki za które będziemy sobie mogli kupić worek...dolary nie będą potrzebne

Nie choinki tylko bombki za przeproszeniem.

Co do samego Octoberfest... Serio IG? Serio?! Większego skoku na kasę się zrobić nie dało co? Może za rok już nawet tych precli czy fajerwerków nie dadzą bo co - przecież gracze mogą wydać hajs na BRYŁKI! A może jeszcze dali by nam możliwość kupienia przedmiotów bez statów? Przecież możemy wydać obli na skrzynkę, która jest pusta. Mam nawet nazwę i opis (IG nie będzie się musiało wysilać) :

Pusta Skrzynia
Kup ją. Kto wie może jest pusta?

Aha i będzie kosztować 2001 obli/bryłek oczywiście...
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Event Oktoberfest 2015 przed chwilą wystartował.
W przypadku problemów z eventem prosimy o kontakt przez narzędzia Support'u.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Event przygotowany bardzo profesjonalnie - nazwy przedmiotów po polsku, angielsku i niemiecku :D
 

DeletedUser22944

Gość
Gość
Mam pytanie... czy w zeszłym roku nie jadło się za obligacje? Wprowadzicie w końcu przycisk: wyślij wszystkim? Klikanie po jednym jest dość irytujące...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Było już wcześniej napisane, że nie będzie jedzenia za obligacje.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Mam pytanie... czy w zeszłym roku nie jadło się za obligacje? Wprowadzicie w końcu przycisk: wyślij wszystkim? Klikanie po jednym jest dość irytujące...

Już w ogłoszeniu pojawiła się informacja że w tym roku nie ma możliwości losowania za obligacje. Tak - w zeszłorocznym evencie była taka możliwość.

Co do klikania - jest możliwość pokazania znajomych którzy jeszcze nie otrzymali od nas precli, w przyszłości być może będzie jeszcze jakiś dodatek, na obecną chwilę można skorzystać z odpowiedniego skryptu i jeszcze szybciej wysyłać walutę eventową.

Jeżeli chodzi o nazwy to także z update część nie została wgrana prawidłowo (ogłoszenie Etriel) - dzisiaj już trwają prace nad poprawkami.
 
Nie rozumiem tego, za takie niedbalstwo wywalili by mnie z firmy na zbity pysk, odebrana premia, dyscyplinarka z naganą etc, a niczym ważnym się nie zajmuję... Tu robią grę zarobkową na cały kraj, od miesięcy odwalając byle jaką fuszerę (Niemcy!?!?!) i nic...
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Nie rozumiem tego, za takie niedbalstwo wywalili by mnie z firmy na zbity pysk, odebrana premia, dyscyplinarka z naganą etc, a niczym ważnym się nie zajmuję... Tu robią grę zarobkową na cały kraj, od miesięcy odwalając byle jaką fuszerę (Niemcy!?!?!) i nic...

Ale które niedbalstwo? Dotyczące losowania za oble? Przecież to losowe działanie.
 
Sety to chała, nic nowego nie wnoszą, kolejne wyłudzanie bryłek. Zero oryginalności, zestawy kolejnego wymyślonego "kowboja" albo broń z drugiej półkuli Ziemi. Dobijania klimatu ciąg dalszy. Osobiście bojkotuję tę hucpę, koniec żenady i plucia na graczy. Precle oczywiście wysyłam, sam ze swoich sfinansuję coś, co będe mógł bezczelnie opchnąć i dokapitałować swoją postać.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ale które niedbalstwo? Dotyczące losowania za oble? Przecież to losowe działanie.

tu raczej chodzi o to że nie ma tłumaczeń, nazwy są po angielsku i po niemiecku. A sety... nie powalają... taka prawda są po prostu słabe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry