Oktoberfest 2015 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser29720

Gość
Gość
za free lecą kurtki, a za 9k precli stalówki...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
W wielkanocnej loterii na 400 losowań na jednym serwerze miałem 1 przedmiot z ostatniej półlki, wszystko losowałem rzecz jasna za free ;) to pokazuje jaki jest "fart" przy losowaniach ;)
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
W wielkanocnej loterii na 400 losowań na jednym serwerze miałem 1 przedmiot z ostatniej półlki, wszystko losowałem rzecz jasna za free ;) to pokazuje jaki jest "fart" przy losowaniach ;)

To i tak miałeś farta bo ja jeszcze za darmówki nigdy nie dropnąłem nic z ostatniej pólki ;)
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
To i tak miałeś farta bo ja jeszcze za darmówki nigdy nie dropnąłem nic z ostatniej pólki ;)

Mnie prześladuje jakieś fatum. Na s1 już wpadło 8 stalówek, na s10 same paski i ani jednego kapelusza, a na czajniku w większości same spodnie. Mój największy fart? Strzelba Pata Desmonda za darmo :D :kak: pif paf
 

DeletedUser32334

Gość
Gość
za free lecą kurtki, a za 9k precli stalówki...

Czy szansa na wylosowanie różnych rzeczy z tej samej półki jest aż tak zróżnicowana? Rozumiem losowość i niefart, ale za 9k lecą mi same skrzynki, gdzie w puli jest 17 rzeczy. Zaczynam wierzyć, że większa szansa na paski czy buty jest z losowań za 1,5k. Aż boję się pomyśleć co by mi wypadło za 48k, albo jakbym miał wydawać na to bryły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Z tego co sam zauważyłem jest duża różnica pomiędzy dropami z tej samej półki.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Aż boję się pomyśleć co by mi wypadło za 48k, albo jakbym miał wydawać na to bryły.

Obawiam się że miałbyś takie samo szczęście jak ja - napoje && list :D
Co do losów -> jestem zwolennikiem losowania za 9k, ale to akurat moje podejście. Szansa już nie po raz pierwszy jest różna dla danej rzeczy - doskonale to widać szczególnie w dropach z I i II puli.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak sam losuję na swoim głównym serwerze za 9k, za 48 jedynie na tych które zarabiają na moją postać. W poprzedniej loterii z 10 losów za 48k (z różnych serwerów) miałem albo konie albo siodła jeden przypadek to był eliksir na reskill. Taki wyniki uznałem to za ogromne szczęście :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry