Oktoberfest 2015 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser5455

Gość
Gość
Owszem, pod względem grywalności sety są bez sensu. Uważam jednak, że nie należy bojkotować tylko z tego powodu całego eventu. Warto uzbierać te 48k precli, bo może wypaść jakaś skrzynia lub liścik z oblami.

Co do idei Oktoberfestu na dzikim zachodzie:
Czy słyszeliście, aby pod koniec XIX wieku organizowano np. w takim Teksasie tego typu imprezę? Rok temu nie wypowiadałem się na ten temat, ale teraz mam dobry powód, aby znów sobie tak po Polsku ponarzekać na grę, która była kiedyś moją ulubioną, a obecnie powoli, acz systematycznie upada:
Drodzy twórcy the - west,
jak mogliście zepsuć tak dobrze funkcjonującą przeglądarkę?! Pięć lat temu, aby zdobyć 10 lvl, trzeba było się długo nagrać. Dziś wystarczy na to 5 min. Ten kto miał 100k$ był bogaczem, dziś - przeciętniakiem. To wy, szanowni panowie z inno games uczyniliście T-W dziecinnie prostym. Eventy jak te nie leczą waszych błędów, przeciwnie - przyczyniają się do upadku znaczenia "thewestowych" przyjaciół. Ta funkcja przez wysyłanie precli przestała mieć rzeczywisty cel.
Wiecie co najbardziej ceniłem w t-w? - Za atmosferę jaka ongiś panowała w miastach. Najlepiej wspominam czasy, gdy kiedyś współtworzyłem mały, lecz zgrany sojusz. Dziś liczy się tylko zysk i indywidualna komercja. Nie daję tej grze więcej jak kilku lat istnienia. Dalsza tego typu polityka twórców doprowadzi do totalnego wyludnienia światów.
Na koniec zadam jeszcze jedno retoryczne pytanie:
Czy ktoś z inno games interesuje się w ogóle tematyką dzikiego zachodu? Bo jeśli tak to czemu ośmieszacie siebie i grę przenosząc renifery, strzały kupidyna, kusze romea, wielbłądy i całą bawarię, w świat dzikiego zachodu?!?!?
 
Ten kto miał 100k$ był bogaczem, dziś - przeciętniakiem.

Dziś ktoś kto posiada 100k jest biedakiem, zwłaszcza na starych światach. Żeby istnieć trzeba mieć miliony.

Czy ktoś z inno games interesuje się w ogóle tematyką dzikiego zachodu? Bo jeśli tak to czemu ośmieszacie siebie i grę przenosząc renifery, strzały kupidyna, kusze romea, wielbłądy i całą bawarię, w świat dzikiego zachodu?!?!?

Interesowała się poprzednia ekipa projektantów. Od złotych broni postępuje degradacja gry. Nikt, poza graczami tego nie widzi. Nikt. NIKT.
 

DeletedUser31530

Gość
Gość
... Nikt, poza graczami tego nie widzi. Nikt. NIKT.

To nie tak, po prostu nikogo to nie obchodzi.::D:
Gra już od dawna nie jest rozwijana, na dobrą sprawę było to wiadomo już jak padła kategoryczna informacja że nie będzie wersji mobilnej. A z tego co pamiętam było to parę lat temu. Dziś jak większość osób ma tablety i smartfony, w projekcie, który chcemy rozwijać to nie do pomyślenia, ale w tym przypadku nik nie ma zamiaru nieczego rozwijać ani nic inwestować.
Prace które są prowadzone mają tylko na celu potrzymanie przy życiu, nikt nie zwraca już chyba uwagi na ekonomię, balans gry, klimat i inne tego typu "bzdety". Dopóki kasa trochę płynie to się jeszcze jakoś kręci, jak kasa się skończy to zamkną wszystko zgaszą światło i tyle.

Dlatego nie narzekajcie, a korzytajcie bawcie się , róbcie reskile w pływanie lub w naprawę::P:, bo nie znamy dnia ani godziny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo ciekawe fanty z tej ostatniej puli,szczególnie ta skrzynia premium w której lecą same śmieci za 30k...
Aż szkoda mi osoby która za bryły czy precle ją wylosuje,już IG by dało spokój z takimi paściami wsadzać do grupy z bardzo rzadkimi dropami.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Lol jestem top1 na s10 (bez bryłek), a tam nie gram xd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
gonitwa jest tylko na klonie, na reszcie swiatow mysle ze mozna bedzie wygrac z minimalnym wydatkiem brylek, albo wcale
 
Co roku to samo jak zwykle ;) czy powinno się coś zmienić w tego typu zadaniach okresowych? Napisze co mi przeszkadza nie podoba się.
Losowania są jak zwyczaj co 4 h a później czas jest stopniowo wydłużany to zmniejsza później liczbę losowań w ciągu doby i przy ostatnim poziomie trzeba korzystać z bryłek w ostateczności. Można zostawić czas miedzy losowaniami na 4h.
Czemu jest tak dużo poziomów aż do 120 ? kolejny sposób wyciągnięcia kasy (bryłek) max poziom powinien być 100.
Wprowadzanie nowych setów powoduje że poprzednie są oczywiście słabsze.
W Cyrku nadal są do wylosowania podstawowe(pierwsze) sety można dorzucić następne, szanse i tak są małe nawet jak się użyje obligacji czy bryłek.
Nie dawno pojawiła się informacja że jest poprawiony błąd ze skrzyniami z obligacje cena to 2100 teraz 2000. Wiadomo że cena taka była celowo ustawiona bo były okresy z informacja o promocji że skrzynie można kupić za 1900 a nie za 2100. Sprawa dotyczy skrzyni z setem nieznanym.
Lepiej trochę zaoszczędzić bo w ewencie Bożonarodzeniowym będzie można kupić poprzednie.
 
120 to niezbyt wygorowany prog, mozna tyle osiagnac na spokojnie jadac na preclach z prac po 1h i normalnego snu. no chyba, ze ktos z tego chce losowac jedynie za free i 48000, wtedy sie nie da ;)


mysle, ze wyscig nie tylko bedzie na Klonie, bo cos mi sie wierzyc nie chce aby na 1, 10, Ari, Huronie czy Jica dalo sie wygrac loterie "minimalnym wydatkiem brylek" :nie:
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
a można się dowiedzieć ile pkt jest za przygpdę?

bo ostatnio było pisane że za wygraną 175, a ja dostawałem 50

To zależy od zdobytych pkt. weterana (pw) w czasie przygody:
50pw-10 precli
100pw-20 precli
150pw-30 precli
200pw-40 precli
250pw-50 precli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie 17 losowań na kilku światach za 9k.. żadnej kurtki, żadnych spodni.. 5 stalówek i jakieś *****. Padaczka :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja mam pytanie, może jakiś admin się wypowie, na db-west znalazłem coś takiego jak torby z preclami, czy coś takiego ma być dostępne na normalnych światach?
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
a ja mam pytanie, może jakiś admin się wypowie, na db-west znalazłem coś takiego jak torby z preclami, czy coś takiego ma być dostępne na normalnych światach?

Zazwyczaj są one dodawane w bonusie za hurtowe kupowanie bryłek pod koniec eventu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taki zabieg jest stosowany podczas każdej loterii, przynajmniej ostatnio ;)
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
a ja mam pytanie, może jakiś admin się wypowie, na db-west znalazłem coś takiego jak torby z preclami, czy coś takiego ma być dostępne na normalnych światach?

Strona tw-db nie jest nasza (nie jest oficjalna), można tam znaleźć sporo rzeczy wg. ID przedmiotów, w tym także i torby które być może się pojawią w tegorocznym evencie - ale jakie będą ich wymogi i czy faktycznie będą to już pytanie do IG / CM.
 

DeletedUser30622

Gość
Gość
Te torby z preclami będą zapewne dostępne tak jak zawsze są dodawane tego typu itemki. Czyli wraz z zakupem bryłek dostaniesz torebki z preclami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja za 1500 precli dostałem karabin Collina, pewnie teraz już nic ciekawego nie wypadnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
To prawda, pierwszy raz dostałem coś z loterii z żółtej grupy, losując z grup niższych. Raz na tyle lat grania. Dobre statystyki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry