PES 2009 vs. Fifa 09

  • Rozpoczynający wątek Mierzej94
  • Data rozpoczęcia

PES 2009 czy FIFA 09?

  • PES 2009

    Głosy: 45 42,5%
  • FIFA 09

    Głosy: 61 57,5%

  • W sumie głosujących
    106
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie grałem w te dwie, ale grałęm w stare odsłony, bardzo mi się podobały ale bardziej lubie Fife
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawsze lepszy był PES ale w tym roku wyjątkowo fifa!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli fifa jest na konsole to ok
Jeśli na pc to odgrzewane kotlety
Ale i tak wole PES-a ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
FIFA. Zawsze lubiłem bardziej fifę, nie wiem czemu:D.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
FIFA FIFA i jeszcze raz FIFA :D

nie raz było sie jednym z najlepszych w sieci (fifanet) ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
krótki opis gry:
fifa-gra,w której publiczność spłaszczyła się na widok twoich zawodników
Pes-gra opowiadająca o piłce nożnej w 3945 roku(klonowana publiczność)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fifa i tylko Fifa :D
Ale wolę pograć w 2008 niż w 2009.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem w obie i bardziej spodobał mi się Pro Evolution Soccer 2009. Z Fif wolę 07 i 08, 09 taka sobie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fifa ale tylko i wylacznie 2008.... PES i FIFA robią się coraz bardziej sztampowe i nic właściwie nowego "rewolucyjnego" do gatunku od jakiegoś czasu nie wniosły. Teraz uważnie czekam na nadchodzącą FIFE 2010. Jeśli nie wniesie czegoś nowego, bądź nie zmienią silnika graficznego to cieńko Ją widzę. Za to PES powinien w końcu wprowadzić normalne nazwy klubów.(problem z licencjami pier.....) To tyle :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam fife i pesa ale wole pesa bo jest bardziej realistyczniejszy :D

Ale za to fifa ma to cos :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Fifa ale tylko i wylacznie 2008.... PES i FIFA robią się coraz bardziej sztampowe i nic właściwie nowego "rewolucyjnego" do gatunku od jakiegoś czasu nie wniosły. Teraz uważnie czekam na nadchodzącą FIFE 2010. Jeśli nie wniesie czegoś nowego, bądź nie zmienią silnika graficznego to cieńko Ją widzę.


Zgadzam się Fifa 08 tylko bo ma to coś, co do silnika graficznego to nie spodziewał bym się cudów :/
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
FIFA ma fajne tryby rozgrywki, np. tryb menadżera a w PESie jest tam liczone na punkty... :confused: Ale graficznie lepszy jest PES. W PESie dobre jest to, że w przeciwieństwie do fify każdy gol jest inny. W FIFie wszędzie jest ta sama akcja (powtarzają się). Gdyby połączyło się w Pro Evolution FIFA :)D) to fajne połączenie by było tryby gry z FIFY a grafika, ten silnik, z pesa ;) To tyle na ten temat :D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
To PES ma lepszą grafikę od fify?? W każdym razie PES ma o wiele lepszą fizykę gry, natomiast fifa nadrabia grafiką, oraz trybami gry, licencją.

W każdym razie wolę fifę, aczkolwiek to tylko chyba z przyzwyczajenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry