PES 2009 vs. Fifa 09

  • Rozpoczynający wątek Mierzej94
  • Data rozpoczęcia

PES 2009 czy FIFA 09?

  • PES 2009

    Głosy: 45 42,5%
  • FIFA 09

    Głosy: 61 57,5%

  • W sumie głosujących
    106
Status
Zamknięty.

DeletedUser5501

Gość
Gość
ExiledDiclonius napisał:
To PES ma lepszą grafikę od fify??

pes2009_0605_1.jpg
<--PES

fifa-09_08-06-08_02.jpg
<--FIFA

Wystarczy porównać ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja osobiście zagłosuję na fifę na konsole jest duuuużo lepsze ale gdy PES wreszcie uzyska licencje i będzie miał normalne nazwy klubów będzie lepszy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh. Ale dałeś screeny. Pesa w miarę normalnej rozdzielczości, oraz oraz screena z fify w malej rozdzielczości oraz tak skompresowany iż rozmazany. Następnym razem jak chcesz dać takie screeny do porównania to dawaj takie, gdzie widać zalety grafiki

Już prędzej można było by tak zaprezentować, aby zachować postronność:

PES09

FIFA


Wyberajcie,aczkolwiek ja twierdze iż fifa ma o wiele lepszą grafikę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem za fife...
Ma lebszą grafikę i jest bardziej realistyczna...
Nikt nie przejdzie bramkaza wiecej niz 2 razy ...
Zawodowi gracze z hypera (program o grach) przechodzili ich tylko po 2-3 razy.
A w pesie czy jak sie pisze ten tytuł sam na najtrudniejszym poziomie u kumplami przechodziliśmy bramkazy bez sztuczek.

Fifa ogolnie jest bardziej przyjazna dla graczy niz ps ...
POROSTU PES JEST ŁATWY .
Aktualnie na xbox wszyscy moi kumple graja ze mna w fife 09 zez neta a kazdy mial do wyboru pes 09 czy fifa;]


Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy na co. Na kompa wiadomo (PES), ale na konsole lepsza jest Fifa. Chociaż jak i tak wolę Fifę, nawet na kompa. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
W FIFA'09 nie grałem, ale wiem od kumpli, że lepsze tryby gry. PES mam na kompie i jestem za PES'em. Zdecydowanie !
 

DeletedUser

Gość
Gość
do mnie jakoś bardziej przemawia fifa... więcej klubów itd.

no i jest moim zdaniem bardziej realna
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja niestety nie mialem okazji pograc w PESA. FIFA09 jest bardzo fajna, na pewno wiele poprawili porównując z 08, ale im dluzej gram, tym bardziej wkurzaja mnie niektore bledy, przede wszystkim slabe AI kolegow z druzyny, kompletnie nie wiedza, co chce zrobic, czasem wpadaja jeden na drugiego :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
FIFA

FIFA 09 jest spoko a co do PES to nie jestem jej zwolennikiem

ps. ciekawe jaka bedzie FIFA 10
logo_fifa10.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie pes to bardziej symulacja, a Fifa zręcznościówka, szkoda że nie można zaznaczyć obydwu, wybieram pesa
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Fifa będzie taka sama tylko transfery inne m. in.: ronaldo w realu kaka i benzema czy jak mu tam.A w pes lepiej zawodnicy biegają(płynniej) a w fifie tak sztywno ale grafika jest ładna. Grałem w pesa na pes i jest świetna i kolejny plus dla fify, że ma więcej drużyn.

:)Wybieram PES
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
Ja jestem za fife...
Ma lebszą grafikę i jest bardziej realistyczna...
Nikt nie przejdzie bramkaza wiecej niz 2 razy ...
Zawodowi gracze z hypera (program o grach) przechodzili ich tylko po 2-3 razy.
A w pesie czy jak sie pisze ten tytuł sam na najtrudniejszym poziomie u kumplami przechodziliśmy bramkazy bez sztuczek.

Fifa ogolnie jest bardziej przyjazna dla graczy niz ps ...
POROSTU PES JEST ŁATWY .
Aktualnie na xbox wszyscy moi kumple graja ze mna w fife 09 zez neta a kazdy mial do wyboru pes 09 czy fifa;]


Pozdrawiam
ja tam strzelam sobie po 2-4 gole w fifie
wole fife z przyzwyczajenia :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ma lebszą (...)

Nikt nie przejdzie bramkaza wiecej niz 2 razy ...
Zawodowi gracze z hypera (program o grach) przechodzili ich tylko po 2-3 razy.

no comment :)

ja nie gralem co prawda w '09 zadnej z ww gier, ale gralem w 08 - i musze przyznac ze obie gry sa dobre - gdyby producenci polaczyli sily, powstalaby gra absolutnie bezkonkurencyjna.

do fify mam niechec od czasu, gdy w fifie 99 przeszedlem mistrzostwa jednym schematem. na world class. a zwykle gram na amatorze :D

i blagam - grafika nie jest zadnym argumentem. ktos mi moze porowna fallouta 2 i jakies gothic 3, po czym powie ze gothic lepsze bo grafika nowsza.

nie rozumiem roznicy miedzy kompem a konsola - piszecie "na kompa to xxx, a na konsole yyy"... dlaczego? przeciez i tak gra sie na padzie (pilka nozna na klawiaturze to masakra, nie tylko wg mnie ;)). chyba ze sa jakies inne roznice (pomijam grafike - wiadomo ze pc zawsze bedzie w plecy)

ostatnio bylem u kumpla, i meczylismy wlasnie fife 08 i pesa 2008.
jako ze cienias totalny ze mnie i nie chcialem zrobic z siebie posmiewiska :p
dalem sobie spokoj i tylko ogladalem zmagania kolegow.
i widac to praktycznie w kazdej minucie - pes jednak ma wiecej akcji, mniej sztywnosci - liczy sie wszystko, od strategii, przez refleks, na znajomosci pilkarzy konczac.

ale jak juz pisalem, nie gralem w 2009 - wiec nie moge sie wypowiedziec, ktora gra jest lepsza ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
za 10 lat nie będziemy mieli z tym problemu bo Fifa i PSE Bądą grą virtualną hehe
Najwieąkszy minus PSE to to że nazwy i flagi oraz ciuchy nwiększosci klubów sa jakieś inne :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh, pamietam, jak w 1998 roku czytalem artykul, ze gry 'wirtualne' beda na rynku w 2002-3 roku, wiec sadze ze jeszcze troche poczekamy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
a pamietasz jak gry wyglądały np. taka fifa w 1998 roku a teraz (oczywiscie przy dobrym sprzęcie ewentualnie na konsolach)
 

DeletedUser

Gość
Gość
pamietam - gralem nawet w 98 jakies dwa tygodnie temu - i rewolucji zadnej nie ma - bardziej zmiany kosmetyczne, mozliwe dzieki nowym technologiom (lub jak niektórzy piszą "technologią" :p) cieni i tekstur. nie tak mialo to wygladac ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry