PES 2009 vs. Fifa 09

  • Rozpoczynający wątek Mierzej94
  • Data rozpoczęcia

PES 2009 czy FIFA 09?

  • PES 2009

    Głosy: 45 42,5%
  • FIFA 09

    Głosy: 61 57,5%

  • W sumie głosujących
    106
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
pamietam - gralem nawet w 98 jakies dwa tygodnie temu - i rewolucji zadnej nie ma - bardziej zmiany kosmetyczne, mozliwe dzieki nowym technologiom (lub jak niektórzy piszą "technologią" ) cieni i tekstur. nie tak mialo to wygladac

Ja niedawno w moją pierwszą grę na kompa grałem a mianowicie fifa 97 (dziwi mnie za ta płytka jeszcze radę daje)i powiem ze ta gra grywalna nadal jest:)Polecam serię NBA z EA. Powracając do tematu piłki nożnej szkoda ze Wisła nie zagra w lidze mistrzów,chciałem aby Wisłą wygrała ligę wydawało mi się ze prezentuje najlepszy futbol w polskiej lidze ale okazało się ze nasz poziom jest nadal kiepski i liga mistrzów nadal bez polskiego zespołu szkoda.
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
FIFA 09 jest fajniejsza ponieważ w pes w menager moża kupić zawodników za punkty prestiżu a w fife za kase dla tego wole fife
 

DeletedUser

Gość
Gość
no podales argumenty totalne.

ja wole q3 niz q4, bo "A" w menu jest ładniejsze.


Ja niedawno w moją pierwszą grę na kompa grałem a mianowicie fifa 97 (dziwi mnie za ta płytka jeszcze radę daje)i powiem ze ta gra grywalna nadal jest:)Polecam serię NBA z EA. Powracając do tematu piłki nożnej szkoda ze Wisła nie zagra w lidze mistrzów,chciałem aby Wisłą wygrała ligę wydawało mi się ze prezentuje najlepszy futbol w polskiej lidze ale okazało się ze nasz poziom jest nadal kiepski i liga mistrzów nadal bez polskiego zespołu szkoda.

o, patrz: http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=21283 :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
usmiech.jpg
hehehehe
ja wole NLF z EA pozdro
 

DeletedUser14125

Gość
Gość
Ja grałem w Pes i Fife ale nie te części. Uważam że Pes jest lepszy ponieważ grafika i tricki mi się bardziej podobają niż w Fifie.

 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi podchodzi od grania bardziej PES.
Nie gralem w 9,ale 6 i świetna dla mnie,wiec PES mam lepsze zaufanie jeśli chodzi o różne TRICKI itd
 

DeletedUser

Gość
Gość
tez gralem sporo w fife zagralem w pes i nie moge juz grac w fife za sztywna jest chyba ze na console to moge pograc :)
 

DeletedUser13713

Gość
Gość
moim zdaniem FIFA 09 jest lepsza pod względem estetyki. PES jest dla ludzi , których nie obchdzi grafika a sama gra
 

DeletedUser

Gość
Gość
PES rządzi grafika jest zajefajna, a w fifie wrócili do starej grafiki i moim zdaniem to popsuło całą gre.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuję zrobić nowy temat: FIFA 10 vs. PES 10 ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Fifa , grafika , triki , sterowanie = miodzio
Ciekawszy "interfejs" gry prosty a zarazem wygodny :)

A PES jest bardziej stworzony dla efektów

Dlatego też fifa ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
fifa 09 jest lepsza super triki realistyczna wiele zalet i 1 wada nie ma prawdziwej Holandii:(
 
Status
Zamknięty.
Do góry