PLEMIONA a TRAVIAN

  • Rozpoczynający wątek hunisko
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam!!

Widzę że większość osób które tu grają to ludzie z plemion , ja o grze dowiedziałem się z wp.pl zobaczyłem banerek. Ale nie o tym chciałem pisać
Kto wyjaśni mi o co chodzi w plemionach jaki jest cel gry i jaki koniec ,bo cośmi się wydaje że nie ma tam konkretnego celu ??
Ja gram w traviana ta gra jest super jest cel zdobycie cudu i określony czas rozgrywki około 10-12 miesięcy
czy podobnie jest w plemionach??:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
nigdzie nie jest napisane ze tylko Twoje plemię ma panować
mozesz zawrzeć sojusze (bez ktorych miałbyś bardzo cięzko) i wspólnymi siłami dązyć do panowania
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale ta gra nigdy się nie kończy to jest bez sensu
 

DeletedUser

Gość
Gość
musisz byc pierwszy w rankingu :D:D, ja widziałem gracza co ma ponad 650 wiosek ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
może utopia ale zależy jak do tego podejdziesz nie wszyscy graja tylko po to żeby osiągnąć wiele ludzi gra tylko dlatego żeby sobie pogadać na forum
u nas w plemieniu to forum jest podstawowym miejscem zabawy
:)
kila osób właśnie z mojego plemienia tu zaczęło grać choć nie wiemy o co w tej grze chodzi do końca
 

DeletedUser

Gość
Gość
1 w rankingu, dobra zabawa itd xD A jak grałam w traviana to mi ściągnęło masę wirusów... znajomym też... Plemiona 100 razy lepsze i fajniejsze... ;p Lepsza grafika i w ogóle...
 

DeletedUser

Gość
Gość
LoL

Nie wyobrażam sobie grać w traviana...dla mnie to gra dla "smerfów"!
Grafika beznadzieja i w ogóle ciężko się połapać o co chodzi:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plemiona są fajne , niby nie ma celu ale fajne jest wbijanie pkt. i najlepsze jak są wojny plemion to jest co robić
 

DeletedUser

Gość
Gość
..

Moim zdaniem travian to podróbka plemion troche dorobiona
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście że plemiona się kończą :)
Przecież w1 na DS już się skończył bo został ostatni gracz ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja przestałem w to grać. Miałem 21 wiosek i to nudne się zaczęło się robić!! Teraz gram w The West i zobaczymy czy to fajniejsze od plemion:cool:

Dodam, że travian to takie smerfy;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
w travianie co mnie draznilo to surowce by wojo nie padalo..
jak dostales wsparcie to zboza szlo w ciul a w plemionach nie ma takiego czegos co jest ulatwieniem
poza tym mogles tylko godzinna produkcje w travianie przesylac do innych wioch co jest bez sensu :mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
musisz byc pierwszy w rankingu :D:D, ja widziałem gracza co ma ponad 650 wiosek ;p

Woah, to musze przejąć jeszcze niecałe 100.. :D

Na niemieckich plemionach typ miał 12000 wiosek, zostało tylko 30 graczy i w końcu zdecydowali się zamknąć server... więc pewnie troszke to potrwa zanim u nas zamknął s1... =))
 

DeletedUser

Gość
Gość
PLEMIONA!!!

kTO Z SWIATA 21 ? JAK COS TO PISAC COLOSSEUM :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ciezko stwierdzic w sumie.

Dla jednego zaleta traviana bedzie to ze sie konczy kiedys. Inny powie, ze to wada, bo wlozyl czas, pewnie pieniadze na premium i to wszystko zabral restart. Drugi powie, ze plemiona sa nudne bo nie maja w sumie konca. Kwestia kto co lubi. Ja pogralem chwile w traviana, znudzil mi sie, chwile w plemiona, znudzily mi sie...pogram chwile w the-west...mam nadzieje, ze mi sie nie znudzi :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem w plemiona kiedy był tylko serv 1 ale zniszczyli mi wioske i nie gram :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
hehe podróbka to chyba panowie nie wiecie że plemiona chodzą na silniku traviana
 
Status
Zamknięty.
Do góry