PLEMIONA a TRAVIAN

  • Rozpoczynający wątek hunisko
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam na 13 swiecie na plemionach 770.000 pkt na 18 12.000 pkt i na 23
3.000 pkt
 

DeletedUser

Gość
Gość
;)

travian a plemiona !
dwie rozne gry chociaz jak wielu ludzi pisalo ze travian to podrobka plemion...nie zgadzam sie z tym
Jest zupelnie na odwrot Travian powstal pierwszy a pozniej natomiast plemiona
.A co do grania : w traviana gralem pewien czas jest to ciezka gra i troszke trudna(gralem 3miechy)
Plemiona natomiast podobaja sie do 20 wiosek wtedy jest najciekawiej i pisze tu tylko i wylacznie o atakowaniu wiosek innego gracza a nie barbarzynskich(bo co jest fajnego w przejmowaniu wiosek barbarzynskich)

ale tak czy siak wole plemiona ktore wciagnely mnie na 4 lata(uzaleznienie)

Mam nadzieje ze z the westem bedzie podobnie - mile spedzenie wolnego czasu i oderwania sie od rzeczywistosci

pozdrawiam:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Krótko i na temat:
Plemiona i koniec tez grasm na serwerze 12 mam tam nick Ares28 mam przeszlo 200 wiosek i mam plemie top 1 w rankingu Dziękuję za uwagę

No i chyba z tego co wiem grasz razem ze mną w jednym plemieniu na ś17 :)

W Trav grałem i powiem że po 2h nie wyrabiałem już. W plemiona gram od 2 lat. Na ś1 miałem 2kk punktów i ok. 180 wiosek. Wiochy oddałem dla znajomków i poświęciłem cała uwagę dla ś17. Teraz mam tam 321 wiosek i 3,17kk punktów ... I jakoś nie nudzi mi się ta gra :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
grałem w oby dwie gry i mi sie nie spodobały ale plemiona są lepsze od trawiana
 

DeletedUser859

Gość
Gość
Tak sobie czytam ten temat i jak na razie to tylko są wypowiedzi o treści "gram na świecie x i mam y punktów", co nic nie wnosi do dyskusji. Są także stwierdzenia: "plemiona super, a travian to podróbka / jest cienki" (niepotrzebne skreślić). Czy ktoś się wysilił na to by uargumentować swoją wypowiedź? Bynajmniej...

Mi osobiście się Plemiona spodobały, natomiast Travian odrzucił od razu po rejestracji. Jednakże to tylko moje osobiste zdanie.

Wiele mówi, że celem plemion jest bycie top1. Moim zdaniem nie macie racji. Plemiona i Travian mają jeden cel - odnieść jak największą radość z gry.

W mojej osobistej opinii plemiona nie są już ciekawe - ciekawe były do około świata 12 - wtedy kiedy było niewiele doświadczonych graczy a sami odkrywaliśmy o co chodzi w grze. Teraz to się robi nudne. Wyścig szczurów po top1 (plemienia na świecie, kontynencie etc.), zamiast zabawy w dobrym towarzystwie, a przy okazji osiąganie sukcesów w rankingach.

A więc Plemiona czy Travian? To powinien każdy ocenić. Moim zdaniem mimo wszystko Plemiona. Ale tylko i wyłącznie ze względu na sentyment do tej gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zgadzam się z tobą, kto co woli średniowiecze czy starożytość, lub jak kto chce. gram w traviana 1,5 roku i sie ciesze z gry. nabieram coraz większego doświadczenia i coraz wyżej w rangach londuje :D plemiona mi sie nie podobają ze względu na zbyt przyciemnianą grafe, ale także brak konkretnego celu, bo panowanie nad światem to nie cel, jak już zapanujecie nad światem to co robicie? w simcity gracie? dla mnie bezsens, travian ma konkretny cel, wybudować cud, na świecie specjalnie sie wywołuje wojny lub zrywa pakty dla wojny żeby to nie było jakieś simcity, jechanie w popa i budowanie defa na cud
 

DeletedUser3892

Gość
Gość
ja też grałem w oby dwie gry i ja wolę travian ,w którego już gram ponad 2 lata
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tam wole traviana grałem w tą gre 2 lata a w plemiona rok i mi sie znudził
 

DeletedUser

Gość
Gość
gralem w traviana moze z tydzien nie pasi mi ta gra a szczegolnie ta dziecinna grafika:} w plemiona grm od samych ich poczatku aktualnie top 65 swiata 9:} bylo sie nawet top 7 przed wakacjami ale zasloj w posciaci paru miesiecy robi swoje :}
 

DeletedUser

Gość
Gość
niektórzy piszą że gra na plemionach nigdy się niekończy...nieprawda. Ostatnio na niemieckich plemionach po ok.7 latach istnienia s1 jedno jedyne plemie zostało na całym świecie(najlpeszy gość miał jakieś 2mld pkt...) i admini postanowili zakończyć grę i ogłosić zwycięstwo tego plemienia.

Ale i tak wolę TRAVIANA:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plemiona to niezła jazda. Właściwie to jak już ma się jakieś 1 mil pkt to jest bardzo fajnie z premium i botem. Bo nie wieże żeby koleś full wypas nie miał bota. Oczywiście premium jest wersją bota ale bot sam w sobie jest nie zastąpiony w plemionach. Obalasz na kolesiu 2-3 zagrody samej ciemnej czekolady , lub kakałko i tomahawki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
plemiona są 100 razy lepsze
1Lepsza grafika
2Fajna zabawa
3cel jest zdobyć cały świat
4Fajni koledzy podczas gry
5 Zabawy które się nie kończą


wiele ci osób powie że plemiona są super naprawdę i zacznij w nie grać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Co do gier, to bardziej jestem za Travianem. Ma swój silnik, nic mnie nie obchodzi że głupia grafika. W tej grze liczy się gra zespołowa, a później walczenie o cud, który daje bardzo dużo ;) W plemionach co do fabuły to płytko. Robisz wojo, farmisz, robisz szlachtę, przejmujesz wioski. Na początek może się to wydawać ciekawe, jednak jak się ma 50 wiosek to robi się nudne. Plemiona dla mnie to jest syf, w którym chodzi o to, aby mieć więcej wiosek. Jednak to tylko moja teoria.

Husarz, poucz się orografii ;)

Niektórzy ludzie nie patrzą na grafikę. Dla mnie np. grafika to nie wszystko. Np. Starcraft nie ma bajeranckiej grafiki, a jednak jest to klasyk!
 

DeletedUser

Gość
Gość
W plemionach są tzw. serwery szybkie na których grasz do określonego czasu a na reszcie serwerów grasz aby wszystkich graczy pokonać i pokonanie graczy wszystkich zajmuje kilka latek grania regularnego już w niemieckich plemionach zamkneli serwer 1 i chyba drugi ale wiem że w pierwszym zostało 30 osób z około 70.000 graczy koleś który wygrał miał kilkaset milionów punktów - maniak ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
zgadzam sie z kolegom jak myslicie co jest starsza gra travian czy plemiona ????? ja gram od 5 lat w traviana i mi sie nieznudzil czego bo jestem aktywny i poznaje duzo ludzi ktorzy mi pomagaja ja im i mi niechodzi zeby byc najlepszy w rankingu ale zeby byc najlepszy sojem to jest cos jak nad np 200 osobami zapanujesz itp PZDR
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kto powiedział że Travian się kończy kto grał przynajmniej 1 raz do samego zakończenia wie że od tej gry niemożna się oderwać. Ja gram w Traviana sporo czasu i cały czas sprawia mi wielką radość. Plemiona znudziły mi się po jakimś czasie jest to już nudne ciągle nowe wioski i nic więcej .Polecam grę w Traviana ale nie na 1 miesiąc najlepszy moment w trawianie to budowa cudu strasznie dużo ataków i wo gule dużo się dzieje .

Pozdrawiam swoją Babcię,Dziadka :D i wszystkich ludzi którzy grali w trawiana i plemiona i wszystkich z THE WEST .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8794

Gość
Gość
to sa te same gry tylko ze w plamiona gra wiecej osób
 
Status
Zamknięty.
Do góry