PLEMIONA a TRAVIAN

  • Rozpoczynający wątek hunisko
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie w Plemionach najważniejsi są ludzie z którymi tworzę plemię. Poza tym polityka względem innych plemion, wojny, sojusze, wspólne akcje :D
Samo rozwijanie wiosek faktycznie byłoby śmiertelnie nudne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie grałem w plemiona , ale jeżeli są takie , jak opisujecie ... to nuda straszna . W travianie co , jak co , ale nudno nie jest . O ile oczywiście nie wytnie się zbyt wcześnie "dawców organów" czyli wiosek i ma się komu zabierać surowce . Poza tym , właśnie te wszystkie obrony , ataki i zamartwianie się o zboże dla armii jest chyba najlepszym zastrzykiem adrenaliny . Oczywiście , po pewnym czasie , w zbyt spokojnej okolicy gra się nudzi a to powoduje odchodzenie z gier , prawda ???
 

DeletedUser

Gość
Gość
grałem w travian ale skończylem bo po tygodniu czy dwuch było jakieś 30 ataków na mnie więc skończyłem
 

DeletedUser20

Gość
Gość
Plemiona mają to do siebie, że ta gra się szybciej znudzi niż się zapanuje nad światem. No i trzeba się męczyć z administracją gry:D
 

DeletedUser

Gość
Gość

Aha. Nie mam zamiaru polemizować, ale wiedz jedno- jesteś w błędzie. Najlepsze jest życie realne, to za oknem, słońce, powietrze... Nie ważne. A ten link referencyjny to po co?

Dziwny troszkę temat jak na forum gry The West:p

Travian- żałosna grafika, wszystko takie dziwne i niezrozumiałe
Plemiona- monotonna, ale najciekawsze są plemiona (wojny, sojusze, dyplomacja) i właśnie ten kontakt człowiek-człowiek jest największym plusem tej gry. Samo rozwijanie i podbijanie wiosek staje sie nudne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plemiona to fajna gra :), ja gram w the west od niedzieli i już mam 5 level :D, całkiem fajna gra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem kiedyś w traviana i znudziło mi sie po 2 dniach, a w plemiona gram od 6miesięcy i jest dużo ciekawsza od traviana ponieważ jest łatwiejszy kontakt człowiek-człowiel
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plemiona The best.. Travian jest nudny i głupi.. Grałem (a raczej myślałem, że zagram)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedyś bardziej podobały mi się plemiona, ale za szybko zdobywa się multum wiosek. Jak już masz kilkadziesiąt to ci się nie chce każdej po kolei klikać, i to zajmuje na prawdę dużo czasu - wierz mi, pod tym względem travian jest lepszy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czemu kazdej klikac :) Klikasz w te, ktore rozbudowujesz. Jak masz rozbudowane na max, obrone w nich i bez szlachty to stoja samoczynnie a zajmujesz sie nowymi jedynie :)

Lubie i plemiona i The west.

Gralam tez w Traviana, ale stal sie dla mnie za nudny jakos :/ Wybralam plemiona i w nich czuje sie duzo lepiej. No i zafascynowal mnie The West i w to tez zamierzam pograc.

Nie widze problemu w graniu i w plemiona i west.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie powiem ,że nie. Trzeba szanować zdania innych ludzi - między innymi po to jest forum :D
 

DeletedUser2043

Gość
Gość
To trzeba mniec wyobraznie aby porownywac Traviana do Plemion..... LOL

Calkowicie inny charakter te gry maja. Travian jest dla zapalencow. bardzo zwiezle grajacych. Plemiona to luzna gra dla zabicia czasu.

Gdzie tu porownywac poziom trudnosci Traviana i plemion, ilosc czasu jaka trzeba na obie gry poswiecac, Charakterystyke....

Dwa zupelnie inne swiaty...

Hmm to tak jak porownywac (w jednym tylko aspekcie) F1 i Rajd paryz-dakar...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie tak jak piszesz.
Nie ma co porównywać jednego i drugiego choć jedną rzecz z Plemiona przeniósłbym do Traviana czyli godziny nocne z bonusem dla obrońcy.

A z Plemion przeniósłbym do Traviana system walki obronnej. Bo te zboże gdy ktoś ma nam pomóc i wysyła wojska to poprostu porażka totalna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
PLEMIONA RZĄDZĄ
gram w plemion 4 lata gra sie nie nudzi jesli nie masz multikont.bo gdy miałem 3 konta nie chciało mi sie wchodzic ale jak jest 1 konto to non-stop siedze i plemiona sa lepsze niz travian.Fajnych mozna ludzi spotkac i wogóle!!A travian nudzi mi sie po jednym dniu gry raz wytrzymałe mtydzien z ta gra ale juz nie mogłem na nia patrzec
//połączono posty - ambafatimabyloinima
Plemiona mają to do siebie, że ta gra się szybciej znudzi niż się zapanuje nad światem. No i trzeba się męczyć z administracją gry:D

nie trzeba sie meczyc ale mnie wnerwia bo daja niby konto premium na 7 dni bo chca tylko ludzi wrobic wkupowanie ciagle tego.A wasai ty chciałbys w tydzien cały swait miec:p mój rekord na plemionach to 300.000 pkt i grałem sporo ale tak jest lepiej niz nagle pełno wiosek i wszystkiego miec bo trzeba sie pomeczyc uzyc inteligencji strategii dyplomacji.Ja tak sie z ludzmi na kontynencie z zyłem ze jak likwidowałem konto i dawałem sie koledze przejmowac to dostałem jakies 20 wiadomosci czy potrzbuje wsparcie itd i wogole mozna z ludzmi popisac porzmawiac wspolnie sie bronimy pomagamy sobie i wogole. a w travianie sa nudy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem w Traviana jak i obecnie gram w plemiona (s22 jako spot81). Porównując te 2 gry to plemiona są troszkę ciekawsze niż travian, ponieważ wystarczy 3-5 dni i gra nabiera rozpędu, zwłaszcza jak się gra na farming. W travianie dopiero po tyg. można cokolwiek zacząć atakować, bo brak surowców mocno daje się we znaki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Krótko i na temat:
Plemiona i koniec tez grasm na serwerze 12 mam tam nick Ares28 mam przeszlo 200 wiosek i mam plemie top 1 w rankingu Dziękuję za uwagę
 

DeletedUser

Gość
Gość
plemiona

Plemona są super gram na 7 świecie i mam 14wiosek
 
Status
Zamknięty.
Do góry