PLEMIONA a TRAVIAN

  • Rozpoczynający wątek hunisko
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
plemiona i travian mają innych twórców (plemiona: InnoGames, travian: Travian Games GmbH) inna jest także grafika gdyby byli ci sami twórcy grafika byłaby podobna (np. InnoGames=plemiona+TheWest) więc nie mieszać tych dwóch gier ze sobą. Jedyne co je łączy to:
- podobna fabuła (tworzenie osady)
- obie te gry to gry przeglądarkowe


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!INNOGAMES RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
musisz byc pierwszy w rankingu :D:D, ja widziałem gracza co ma ponad 650 wiosek ;p

ja widziałem na polski który ma ponad 2000;)

PLEMIONA- pierwsza miłość, ale już nie gram i nie zamierzam wracać.
TRAVIAN- to dobre dla dzieci...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ani jedno, ani drugie... Zawsze byłem słaby w rozbudowywaniu swoich wiosek... Dlatego zostałem kowbojem i pilotem statku antygrawitacyjnego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plemiona są o klase lepsze od Traviana miałem milion pkt na 14 świecie i byłem w 2 plemieni na całym świecie... Ale znudziło mi się na początku tego roku wioseczki rozdane a ja gracz w The Westa :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Travian nie mierzy się z plemionami..( travian wciągną mnie na 1 minute a plemiona juz 3 lata:D
 

DeletedUser13040

Gość
Gość
Jaki miales wynik na plemionach, ja prawie 600k i tak mnie znudzilo ze dopiero jak we wszystkich wioskach mialem czerwono od surowcow to zaczynalem bic monety
 

DeletedUser

Gość
Gość
grałem i w to i w to, ale plemiona nieporównywalnie lepsze, choć już nie gram. dla kogoś gra bez końca nie ma sensu? w tw też się gra bez końca, a trawian jakoś mnie nie wciągnął. obecnie gram w damorię i tw, ale gier przeglądarkowych było baaaardzo dużo przed tw, które wciąga maksymalnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja widziałem na polski który ma ponad 2000;)

PLEMIONA- pierwsza miłość, ale już nie gram i nie zamierzam wracać.
TRAVIAN- to dobre dla dzieci...

Dużo z was pisze że travian jest dla dzieci a po waszych komentarzach wnioskuje że sami nie macie powyżej 12 lat.
A plemiona to jest czysta podróbka travki . Travka powstała pierwsza i zawsze plemiona były uznawana za podróbkę travki , tylko trochę urozmaicone .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Travian lepszy, bo top1 nie oznacza, że grasz na z botami. Ale oba denne. Daj ankietę.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Obydwie gry są jak dla mnie lekko mówiąc słabe, nudzą jak diabli by jakaś gra mnie przyciągneła musi mieć to coś w sobie, jakąś chociaż ciekawą fabułę, zadania i oczywiście klimat a nie takie coś że tylko buduję, podbijam, bronię i tak w kółko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dużo z was pisze że travian jest dla dzieci a po waszych komentarzach wnioskuje że sami nie macie powyżej 12 lat.
A plemiona to jest czysta podróbka travki . Travka powstała pierwsza i zawsze plemiona były uznawana za podróbkę travki , tylko trochę urozmaicone .

czlowieku... Sam masz teraz 15 lat, więc trzy lata to bardzo niewiele w okresie dojrzewania jeżeli chodzi o rozum... Po za tym po Twoim avatarze widać co cie raja...
Po za tym ***** co z tego ile ma ktoś lat:confused: Jeżeli nie miesza nikogo z błotem i precyzyjnie się wypowiada to co w tym złego?

Ps. Jestem już za siebie odpowiedzialny;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
oczywiście plemiona plemiona gram juz 8 miesiecy i przestac nie zamierzam nawet rok szkolny mnie nie odciagnie bo bede się ma lo uczył travian sie lognołem zobaczyłem i już mi się znudziło wiec raczej wole plemiona od traviana który pomimo tego ze był pierwszy jest na owiele niższym poziomie
 

DeletedUser12264

Gość
Gość
Nigdy nie grałem w plemiona więc się nie wypowiem, co do Traviana grałem w niego 3 lata, kierowałem (lub jak kto woli współkierowałem) koalicją która zbudowała cudaka , reasumując w Travianie wygrałem wszystko co było do wygrania.... Bardzo skomplikowana gierka wymagająca znacznie więcej inteligencji niż West - ogólnie Westa traktuję jako odwyk od Travki :) By w travianie być the best to albo przystapujesz do mega koalicji w danej ćwiartce (co nigdy nie czyniłem bo to prowadziło do nudy) albo siedzisz dniami i nocami w grze.

Tak czy siak travian wymaga od graczy non stop siedzenia praktycznie 24h na koncie (jesli chce się coś więcej w tej grze ugrać i jeśli dodatkowo dowodzisz jakąś grupą sojuszy) więc dla mnie WEST gdzie sobie mogę jak chce klikać dwa razy na dobę po 5 minut jest to po prostu wspaniałą grą odwykową , idealna rozrywka dla rodziców pracujących :D

pzdr

Grothun
 

DeletedUser13846

Gość
Gość
oczywiscie t tych dwoch najlepsze jest the-west;p
a tak na powaznie to ggralem w to, i to ale duzo bardziej mi sie podobaly plemiona ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry