Podróże-Niebezpieczeństwo/Szczęście v.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11341
  • Data rozpoczęcia

I jak? :P


  • W sumie głosujących
    449
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
spójrzmy prawdzie w oczy pomysł SUPER!! ale niestety na pewno tego nie wprowadzą za dużo dobrych pomysłów a dla nich za dużo czasu
głosowałem na tak ale to pewno nic nie da :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

DeletedUser20609

Gość
Gość
TAk, tak i jeszcze raz tak
ale żeby szansę na znalezienie czegos były mniejsze a szanse na pojedynek większe.
 

DeletedUser21705

Gość
Gość
Szczęście przy chodzeniu-raczej nie to jak idziesz do fortu a masz cale hp to jak ktoś siebie zaatakuje to - 500 hp i na forcie kicha :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Krótko mówiąc to najlepsza propozycja jaką kiedykolwiek widziałem.

Chcaiłbym dodać więcej możliwych wypadków:

Szczęście:
-Przecinając skrzyżowanie dróg podróżnik miał dziurawe kieszenie. Drogę za nim znaczył sznur monet i przedmiotów.
-Spostrzegłeś drzemiącego pod drzewem wędrowca. Miał przy sobie sporo pieniędzy. Jak sie obudzi nie będzie taki szczęśliwy jak ty.
-Mocno nabity grabarz wyskoczył z baru, wyjął colta, wycelował w ciebie i niespodziewanie usnął. Skonfiskowałeś niedoszłe narzędzie zbrodni.
- Pewien napakowany przygłup pobierał characz za przejście przez most. Jeden sprawny ruch ręki, udawane wywrócenie się i pieniądze wielu przechodzących przez most przeszły do twojej kieszeni.
-Zostawianie butów przed domem nie jest dobrym pomysłem. Gdyż często mogą one zyskać nowego właściciela. W tym przypadku to ty nim byłeś.
-Wieszanie prania przy drodze nie jest dobrym pomysłem. Gdyż często może ono zyskać nowego właściciela. W tym przypadku to ty nim byłeś.
-Znalazłeś przy torach bagaż, który na pewno wypadł z pociągu.
-Drogowskaz wskazuje drogę do fortu, a pieniądze leżące pod nim na to, że dzisiaj masz szczęście.


Atak:
-W drodze spotkałeś podróżującego w tą samą stronę cowboya, obiecał, że będzie ci towarzyszył, gdy podawałeś mu rękę by się przedstawić wykręcił ci ją i zadał bardzo bolesny cios w krocze. Zaczęliście walkę.
-Znalazleś dogorywającego na drodze wilka. Okazało się, że miał jeszcze dość sił by cię zaatakować.
-Zrozpaczona rodzina utknęła powozem w rowie. Przednie koło zostało złamane. Desperacko szukają pomocy. Kiedy podszedłeś do powozu wyskoczył z niego bandyta i zaczął ostrzał z rowolweru.
-"Gazety na sprzedaż! Echo The West!" Chłopiec wciska Ci plik gazet do ręki i prosi abyś sprzedał je dalej. Niestety w drugiej ręce trzyma ostry nóż i z zaskoczenia zadaje ci pchnięcie w brzuch.
-Zmęczony podróżą masz majki. Wydaje ci się, że szeryf do ciebie celuje, wyjmiujesz colta i dopiero wtedy szeryf w rzeczywistości zaczyna pojedynek.
-Spotkałeś Czerwonego Kapturka. W koszyczku miał rewolwer. Napewno nie chciał zanieść go do babci.
- Jeśli chcesz wydłużyć swoje życie musisz omijać indian z daleka. Nie zastosowałeś się do tej zasady.

Zranienie:
-Dostałeś udaru słonecznego.
-Obtarły cie buty.
-Zostałeś staranowany przez pędzące bizony.
-Kiedy szedłeś przez las spadła ci na głowę gałąź.
-Most się zarwał, wpadłeś do wody.
-Przysnąłeś. Uderzenie o ziemie po upadku z konia przywróciło cie do świadomości.
-Zostałeś zarażony przez przechodnia.
-Pewien żartowniś przebiegając wcisnął ci dynamit do ręki. Z tego żartu mogłeś się zaśmiać dopiero po długim pobycie w szpitalu.
- Byłeś świadkiem potyczki plemiennej Indian. Trafiła cie zbłąkana kula.
- "Wpaść z deszczu pod rynnę" - to dokładnie opisuje to co się wydarzyło. Poślizgnąłeś się w kałuży i uderzyłeś głową w rynnę.
- W lesie wybuchł pożar, na szczęście ci się upiekło i się nie upiekłeś, tylko lekko popażyłeś.
- Potknąłeś się o króliczą (lub jakiego no. pieska preriowego) norę.
- Zaatakowały ci pszczoły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
co tu dożo mówić
pomysł bardzo dobry (głos na TAK)
ale:jeśli np znalazłbym trupa (to by było mniej więcej jak plądrowanie zwłok) to mógłby się pojawić komunikat:trup został już ograbiony z cennych rzeczy.Ty znalazłeś tylko kilka małych drobiazgów(żeby jakieścenne rzeczy z tego podróżowania nie wypadały bo to było by trochę bez sensu, w grafice jest dobrze podane np szklanka wody albo szpulka drutu;d)
 

DeletedUser21330

Gość
Gość
Jestem na tak. Bardzo dobry pomysł, przejrzysta grafika, za to wielki zielony plus ode mnie
+ :D
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
ale:jeśli np znalazłbym trupa (to by było mniej więcej jak plądrowanie zwłok) to mógłby się pojawić komunikat:trup został już ograbiony z cennych rzeczy.Ty znalazłeś tylko kilka małych drobiazgów(żeby jakieścenne rzeczy z tego podróżowania nie wypadały bo to było by trochę bez sensu

Już pisałem wcześniej: Nie ma sensu porównywać pracy do zdarzenia, ponieważ zdarzenie wcale nie musi dawać takich samych korzyści.
 
Status
Zamknięty.
Do góry