Podróże-Niebezpieczeństwo/Szczęście v.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11341
  • Data rozpoczęcia

I jak? :P


  • W sumie głosujących
    449
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Urozmajcił by grę :)
Tyle jest fajnych pomysłów, ale aby chociaż kilka było wprowadzonych kiedyś do gry było by ciekawie =)
Na tak! oczywiście
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie tak, ale to co się znajduje powinno zależeć od poziomu szczęścia. Każde z tych zwierząt powinno być słabsze lub mocniejsze w walce i to z kim walczymy powinno zależeć od naszego lvl-u.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze opracowane i podoba mi się pomysł poniewarz gdy brak ci zajęć lub przeciwnika morzesz wyruszyć w podróż.
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Zdecydowanie tak, ale to co się znajduje powinno zależeć od poziomu szczęścia. Każde z tych zwierząt powinno być słabsze lub mocniejsze w walce i to z kim walczymy powinno zależeć od naszego lvl-u.

Siła jest zależna nie od poziomu postaci, tylko od poziomu pojedynków.
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
ciekawy pomysl
Na tak chociaz i tak tego nie wprowadza
 

DeletedUser

Gość
Gość
no dobry ale mam jedną uwage. jeśli masz dużo kasy i idziesz do miasta a tu nagle na przykład grzechotnik to jak wygra tom ci odbierze kase???
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Kasę zawsze traci się przy omdlewaniu, więc jak omdlejesz w walce z grzechotnikiem to tracisz. Jeśli nie omdlejesz, ale przegrasz, to nie tracisz. 1/3 kasy przepada gdy walczymy z jakimś człowiekiem (bandyci/kłusownik itd.)
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Świetny pomysł ale teraz mają być też wprowadzone pojedynki z NPC'ami. Mogłoby byś i to, i to :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
to jest genialny pomysł lecz przecież w drodze co trwa 30 sekund raczej nic się niestanie :eek:
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
W drodze do pracy trwającej 30 sekund to raczej nie, ale jak robimy questa ze zleceniodawcą, który jest daleko, albo w drodze do fortu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł DOSKONAŁY. Dopracowany, szczegółowo opisany. Dobra grafika. Wielkie
TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielkie niebieskie ( xD )TAK, świetna grafika i miłe urozmaicenie gry
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielki TAK
Bardzo dobry pomysł urozmaicił by grę :]
I jak byśmy szli do fortu to zamiast modlić się , żeby mnie nikt nie zaatakował doszło by do tego strach przed spotkaniem niedźwiadka który zabrał by nam np. 1/3 hp ;P
 

DeletedUser14184

Gość
Gość
cześć

dlamnie ani dodać ani ująć poprostu genialne!!!:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eh, dla mnie niektóre pomysły są super, ale szkoda, że połowy nie wprowadzą. A tak żeby nie było offtopu to możnaby określić mniej więcej przedział obrazeń zadawanych przez zwierzaki bądź bandytów, bo np. raczej grzechotnik nie zada ci 600 obrażeń
 

DeletedUser

Gość
Gość
fajne urozmaicilo by to gra
po za tym gracze mieli by niespodzianki
lecz niektorzy beda mogli specjalnie chodzi z 1 strony na druga liczac na miecz hernanda
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobre urozmaicenie ale wydaje mi się że trzeba na to poświęcić sporo pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry tylko też nie mógłbyś znajdować rzeczy po 5k$ bo by było za łatwo :D
Ale zmienił bym to na tak :D
Wybierasz się w podróż :D, idziesz przykładowo 150minut ( 2.5h ) masz 10% szczęścia :D =, czym dalsza podróż tym więcej szczęścia, ale żeby nie za łatwo to kwadrans ( 15minut ) daje 1% szczęścia czyli rzecz co ma z 10$ wartki XD
No ale można by zrobić tak :D zsiadamy z konia i idziemy na drugi koniec mapy to z 8h ( Przykładowo xD ) ale teraz 8x 60 = 480 / 480 : 15 = 32,czyli masz 32% szczęścia czyli już z 400$

:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry