Ponad 99 level- czy na prawdę tego chcemy?

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

A co Ty sądzisz o bicu leveli w nieskończoność?


  • W sumie głosujących
    1.094
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
nie ukrywam że bardzo czekam na +99 lvl.

autor dyskusji twierdzi, że jeśli można będzie bić poziomy w nieskończonośc to nowi gracze nigdy nie dogonią czołówki, więc światy będą się wyludniać. a teraz tak nie jest?

na ś1 wbiłem 99 poziom jako 160 osoba. teraz jestem ok 50 miejsc niżej w statystykach, bo osoby pokończyły gre. mnóstwo jest na wiecznym urlopie. jeśli nie ma się celu gry (jak zdobywanie doświadczenia np) to traci ona sens. hmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
A moim zdaniem można by dać max poziom 120, dorobić parę zadań, ubranek i broni. ::mel: Ale to tylko moje zdanie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
no tak, tylko jak dobijesz do 120 lvl, to co potem?
znów ta sama rozmowa, czy przypadkiem nie powinno być do 150:kak:

A.P.K doskonale to opisał, wynik ankiety jest dla mnie naprawde zaskakujący. jak chcesz się ścigać z czołówką to zawsze możesz zaczynać na nowym świecie gre. zresztą, wszystko zależy też od tego jak grasz, ile exp. zdobywasz dziennie itd. wiem na swoim przykładzie że można dogonić najlepszych z dość odległej pozycji:meks:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepiej by było tak : W tym roku poprzeczkę zawiesić na 120 Poziomie ... A za rok np na 150 i tak w kółko ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
ODP NIE PONIEWAŻ BY ZAMIESZAŁO CAŁĄ GRĄ NOWE BRONIE UBRANIA ITP. Za dużo szumu
 

DeletedUser

Gość
Gość
^ nie ma jak konstruktywna krytyka::DD:
co mają bronie do wysokości lvl?
 

DeletedUser

Gość
Gość
miało by to sens ale jak już by miał być wprowadzony ten większy lvl to powinno być o wiele więcej prac, broni ,questów :!:
jeśli tego nie będzie to nie warto. ::):
no i oczywiście jakiś utrudnienia w zdobywaniu kolejnych leveli ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
wg mnie to ma sens.. tak grać i grać, bo 99 lvl i co ? nudzi się.. później ludzie kończą grać.. tak więc nabijanie lvl-i ma sens :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wedlug mnie to wszystko zalezy od tego jakie ma sie teraz poziom.Ludzie z 90+ sie ciesza bo w koncu beda mieli co robic...A ludzie tak jak ja na przyklad ktorzy maja troche mniejsze levele beda nad tym dyskutowac.Jednak 120lev bedzie chyba dobrym rozwiazaniem.Skoro ktos wciagnal sie w TW to nie widze problemu i napewno zostanie nawet jezeli bedzie 120lev.Dla wielu ludzi to dobra zabawa i nie wyobrazam sobie zeby ja rzucic.Wiec jak mowie bedzie co robic:D
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Najlepiej by było żeby było do 1000lvl+ i by się tak grało i grało bez końca ale czy wy wiecie ile to by było roboty dla programistów itp.. ? zrobienie tylu nowych prac , tylu nowych rzeczy , tego wszystkiego ! Jak by to tak chcieli zrobić to by im się to znudziło , a jak by się tak naprawdę wzięli i zrobili to by było to niedopracowane i gra zeszła by na psy :eek:kul: więc dobrze jest tak jak jest , dobrze że zrobią to +120 ale zobaczycie dobije mnóstwo osób 120 zrobią do 150 a nie że od razu do 192492lvl i looz
 

DeletedUser

Gość
Gość
myśle że nie byłoby to aż tak wiele roboty jak by się zdawało. nowe zadania np raz na miesiąc mniej więcej, z wykorzystaniem obecnych prac. może raz na jakiś czas nowa, trudniejsza praca.

natomiast moim zdaniem dobrze by było, żeby aktualizacja weszła jak najszybciej, bo graczyz 99 lvl coraz bardziej ubywa. takie czekanie jest niewątpliwie nużące. i faktycznie rozwiązanie że teraz np do 150 lvl, potem do 200 byłoby ok. kolejne przestoje byłyby szansą dla słabszych na nadgonienie czołówki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za +120 lvl. Jestem za, miałem czas na dogonienie czołówki i to zrobiłem, inni nadal mają czas i potem także będą go mieli a my nie stracimy graczy którzy mają już ten 99 lvl.

Moje zdanie jest takie - narazie 120 wystarczy a za np 6 miesięcy do 150.
 

DeletedUser22246

Gość
Gość
Chyba więcej niż 120 poziom nie będzie, znaleźli na to sposób
devshot-118-infinity.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogliby zatrzymac granice lev na rok,dwa...Pozniej moze 140lev...:huh:
 

DeletedUser

Gość
Gość
zwłaszcza że te 20 lvl to w dwa miesiące pewnie zostaną nabite ;x
wydaje mi się, że skoro powiedziało się A, to i B należałoby za jakiś czas.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za, ponieważ miłe jest wbijanie lvl po drugim... ::D:
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
zdecydowanie jestem za :D jakby np. na 99 lvl mialo to sie skonczyc bo ludzie jak np. na s1 mogliby pokasowac konta z nudow
 
Status
Zamknięty.
Do góry