Ponad 99 level- czy na prawdę tego chcemy?

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

A co Ty sądzisz o bicu leveli w nieskończoność?


  • W sumie głosujących
    1.094
Status
Zamknięty.

DeletedUser24599

Gość
Gość
no sporo tego, ciekawe czy w polaczeniu jak dotychczasowo bedzie build na wszystkie prace
 

DeletedUser

Gość
Gość
a czy ktores z tych spodni i paskow naleza do setow np dzentelmena lub konowala?
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
heh narazie nic mi o tym nie wiadomo, jak gdzies zuaktualizuja, pewnie na forum sie pojawi :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
przydalo by sie i wieksze bonusy w dzentelmenie i swiatecznym naprawde ciekawie by to moglo wygladac
 

DeletedUser24599

Gość
Gość
zobaczymy , narazie same cechy i umiejetnosci + paski i spodnie dadza juz duzo, wiem ze 2 paski sa setowe ale narazie o dzentelmenie nie wiem, jak ktos wie niech napisze :)
sama nazwa setu wskazuje ze jednak sa ale kto wie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie powinno być podwyższone np. do 120 poziomu i tyle :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
zobaczymy , narazie same cechy i umiejetnosci + paski i spodnie dadza juz duzo, wiem ze 2 paski sa setowe ale narazie o dzentelmenie nie wiem, jak ktos wie niech napisze :)
sama nazwa setu wskazuje ze jednak sa ale kto wie :D

puki co do starych setów nie dodali żadnych spodni i pasków :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po co by było dodawać dodatkowe itemy do obecnych setów? Bonusy jakie dają przy max wymaganych są duże. Nie wyobrażam sobie setu dżentelmena, który dawałby jeszcze ze 120 pkt. pracy.

Ponad 99lvl będzie dobrym pomysłem, bo wielu graczy ma już taki i się nudzi. Skadują kasę, i nic...

Tymczasem postaram się dobić 20 poziom..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dodatkowe itemki jak dla mnie są nagrodą a raczej rekompensatą za nieudolny złoty set.

Jako gracz z 99lev (zdobyty zaledwie parę tygodni temu) cieszy mnie fakt że z tak wysokim levelem będę mógł ubrać coś co zapewni mi (choć odrobine) ochronę przed graczami którzy mają 70 lev i wywijają złotym ustrojstwem.

Nie mam ochoty być nieśmiertelnym!.

Uważam że zapracowałem sobie na odrobinę luksusu w postaci fajnej broni czy fajnych pantalonów (niedostępnych dla graczy z niższymi levelami).
Na tym takie gry polegają by zdobyć coś co inni nie mogą mieć. Coś wyjątkowego dającego poczucie spełnienia i radości.

Moim celem jest teraz wykonanie wszystkich zaległych prac. Nowe ustrojstwa które przyjdą z aktualizacją 1.30 bardzo mi w tym pomogą.

Jak dla mnie nowe itemki to strzał w "10"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wbijałem 99 level przez 1,5 roku. Innym zajęło to pewnie kilka miesięcy. I co z tego.

Ja chcę się dalej bawić. Wykonywać kolejne zadania. Podnosić swoje umiejętności.

Mam gdzieś że nie jestem najlepszy bo czerpię radość i przyjemność kiedy widzę jak moja postać pnie się po szczeblach drabinki levelowej.

Teraz kiedy mam 99level nic się już nie dzieje. Nie mam celu (oprócz zdobycia klucza nr3)

Ode mnie wielkie TAK dla aktualizacji, tej jak i wszystkich następnych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9512

Gość
Gość
co do paskow i spodni do setow juz istniejacych - narazie ich nie ma i nie bedzie ich w 1.30, mysle ze wejda razem z next aktualizacja czyli 1.31
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już jest 99+ więc jest dobrze :) Mogą sobie expić, a nie tylko te pojedynki. Choć i tak chyba nigdy takiego nie wbije ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem powinno sie bić level do 90. Jeśli wielu graczy miało by już 90, to admini wraz z wprowadzeniem czegoś nowego mogli by podnieść poprzeczkę na 95. Oczywiście tak raz na pół roku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem powinno sie bić level do 90. Jeśli wielu graczy miało by już 90, to admini wraz z wprowadzeniem czegoś nowego mogli by podnieść poprzeczkę na 95. Oczywiście tak raz na pół roku.

no to bardzo się popisałes teraz wiedzą.

bo jakby nie patrzeć teraz to tutaj możemy rozprawiać nad poziomem 120+ a nie do... 95?o_O ty choć graz grałeś w tą gre?o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
99 lvl. w grze zdobywa tylko mała elita graczy, co z resztą ? Szczególnie co z tymi co dopiero zaczęli. Zgadzam się z przedmówcą, należy ograniczyć "zdobywalność" poziomów.
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
W sumie to masz rację, ale jest takie ważne przysłowie:

"Kto pierwszy ten lepszy"

I w tym wypadku ono się sprawdza. Nie możemy być takimi egoistami i nie dać tym z 99 Lvl bić levelów dalej bo my się wtedy nie będziemy nudzić, ale trzeba też o nich kochani gracze pomyśleć.

Ja na przykład mam 65 Level, 78 Level pojedynków i nie jestem takim egoistą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry