Poszukiwacz przygód-czym się lepiej opłaca walczyć?

  • Rozpoczynający wątek MiNi-CoOl
  • Data rozpoczęcia

Czym Lepiej walczyć jak się jest Poszukiwaczem Przygód?

  • a) Bronią do walki w ręcz np. mieczem

    Głosy: 167 48,7%
  • b) Bronią strzelecką np. Reworwerem

    Głosy: 176 51,3%

  • W sumie głosujących
    343
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czym się lepiej opłaca walczyć jak jest się Poszukiwaczem Przygód? bronią do walki w recz czy bronią strzelecką? prosze mi pomuc.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie to nie ważne czy jesteś poszukiwacz przygod czy nie. Ale ja mysle ze ze wzgledu na możność posiadania BICZA lepiej bron biała, teraz załuję ze uzywam broni palnej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wszystko zalezy od tego jakie prace chcesz wykonywac w przyszlosci - czy te wymagajace sily uderzenia czy te ze strzelaniem

na korzysc broni bialej przemawia rowniez fakt ze w Quescie "góry czarne" dostaniesz Bicz (bron biala 30 poziom), ktory zly nie jest ;)
 

DeletedUser6383

Gość
Gość
Mhm bicz jest dobrą bronią do walki wręcz więc chyba lepiej tłuc w siłę uderzenia i analogicznie grać brzytwą :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
oczywiscie ze bron biala - wiekszosc w prac w przyszlosci wymaga sporych nakladow na ta umiejestnosc i powiem szczerze ze inwestowanie w ta umiejestnosc jest ogromnie oplacalne ( proty przyklad zdobywanie desek - a w pewnym momencie jest to naprawde twardy orzech do zgryzienia)

poza tym jaka jest satysfakcja z tego ze do kogos strzelisz z daleka :( duzo wieksza jak mu z bliska czym ... przylozysz :p :p

jak na tak klase postaci mysle ze bron biala jest najlepszym rozwiazaniem ( sam jeszcze nie mialem nigdy procy ani sruciaka w dloni - wole gloic albo bawic sie w kibica :D:D:D )
 

DeletedUser

Gość
Gość
w temacie, który wkleił paweł jest post w którym jest link do prac, do których jest potrzebna siła uderzenia i strzelanie. moim zdaniem przydatniejsze jest strzelanie. sam mam przecyzyjnego deringera, wcześciej miałem wszystkie odprzodówki i procę więc wybiorę broń strzelecką.
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
ja gram na 4 światach i jakoś tak zawsze wypadało ze poszukiwacza wybierałem na jednym gram broniami strzeleckimi na pozostałych ręcznymi i mam porównanie używając strzeleckich miałem w pewnej fazie gry problemy z brakiem kasy ale powyżej 40lev proporcje sie wyrównały i mogę tez nim wykonywać ciekawe prace których nie mogę robić dzięki strzelaniu, ale i tak myślę że biała lepsza zależy od gustów
 

DeletedUser279

Gość
Gość
ja gram na s1 i wybieram bron palna bo tak mi jakos wygodniej jest, nie dawalem w sile uderzenia nic....
 

DeletedUser

Gość
Gość
zależy jak masz punkty po rozkładane jak masz więcej na strzelanie to palną jak siłe to białą ja tam wole białą i tobie też polecam
 

DeletedUser

Gość
Gość
broń biała -dla robotnika

broń do rzucania- dla zawadiaki

broń palna- dla zółnierza i poszukiwaca


Proca, czy bumerang nie jest bronią palną!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6197

Gość
Gość
broń biała -dla robotnika

broń do rzucania- dla zawadiaki

broń palna- dla zółnierza i poszukiwaca


Proca, czy bumerang nie jest bronią palną!!!

Dla robotnika oczywiście broń biała, bo przeważnie daje w siłę i budowanie więc także siła uderzenia mu wzrasta ;]

Broń do rzucania [?].. chyba miałeś na myśli broń palna. czy tylko dla zawadiaki to ja nie wiem. Może grać też bronią palną i nic mu się nie stanie ;]

Broń palna - dla zawadiaki, żołnierza no i może dla tego poszukiwacza, chociaż broń białą też może wybrać.

Poza tym proca i bumerang w tej grze okazywane są jako bronie palne, więc tego się trzymajmy.


btw. dla poszukiwacza wybrałbym broń białą z powodu jak ktoś napisał - możliwość posiadania bicza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla robotnika oczywiście broń biała, bo przeważnie daje w siłę i budowanie więc także siła uderzenia mu wzrasta ;]

Broń do rzucania [?].. chyba miałeś na myśli broń palna. czy tylko dla zawadiaki to ja nie wiem. Może grać też bronią palną i nic mu się nie stanie ;]

Broń palna - dla zawadiaki, żołnierza no i może dla tego poszukiwacza, chociaż broń białą też może wybrać.

Poza tym proca i bumerang w tej grze okazywane są jako bronie palne, więc tego się trzymajmy.


btw. dla poszukiwacza wybrałbym broń białą z powodu jak ktoś napisał - możliwość posiadania bicza.

Okazywane są jako bronie strzeleckie, nie palne!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Siemq.
Wiem ,że nie jestem w temacie ale mam pytanie jak można zdobyć flagę stanów północnych bo nie umiem jej zdobyć i pilnowałem tego fortu i ciagle jej niemam.Podpowiedzcie mi jak ją zdobyć.
 

DeletedUser5247

Gość
Gość
przy pracy obserwacja fortecy prawdopodobieństwo na znaleźienie flagi jest 2% więc trzeba trochę poobserwować fortece ja znalazłem po 40h szukaniu zajeło mi to z miesiąc
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja znalazłem po 4h.
A co do tematu to raz walczę białą bronią,a raz palną,ale tak głównie to palną.
W transporcie znalazłem rdzawą maczetę i rewolwer wiązkowy:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja od samego początku daje w strzelanie itp. i dobrze wybrałam bo ostatnio miałam kilka zadań co właśnie tego potrzebują.
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
To zależy jak p. umiejętności rozdałeś do danych prac które potrzebująi itemków które mają te punkty i także te punkty co podałeś np. Handel z indianami potrzebuje charyzme, zaskoczenie i handel a przedmioty Czasrny melonik daje strzelanie i handel :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tej chwili jak są zadania dla konkretnych klas to właściwie wybór jest jasny.
Bob, żołnierz - broń biała
Zawadiaka, poszukiwacz palna
W przypadku poszukiwacza wybór jest najmniej oczywisty, ale jak popatrzysz na to czego wymagają najlepsze prace, to pakowanie w czerwone ma najmniejszy sens.
 
Status
Zamknięty.
Do góry