Poszukiwacz przygód-czym się lepiej opłaca walczyć?

  • Rozpoczynający wątek MiNi-CoOl
  • Data rozpoczęcia

Czym Lepiej walczyć jak się jest Poszukiwaczem Przygód?

  • a) Bronią do walki w ręcz np. mieczem

    Głosy: 167 48,7%
  • b) Bronią strzelecką np. Reworwerem

    Głosy: 176 51,3%

  • W sumie głosujących
    343
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym Ci doradził broń strzelecką- są lepsze i jest ich więcej
 

DeletedUser

Gość
Gość
flaga stanów północnych, to ciężka sprawa. trzeba obserwować fortecę do skutku. na 2 świecie robiłem to chyba z 50 razy i nic, ale szanse na nią to tylko 2% i dlatego tak trudno ją dostać
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja odkąd złożyłem całego konowała chodzę z żrącym kwasem przy boku- ale równie dobrze mógłbym nosić miecz konkwisty, ale przez set wybrałem kwas
 

DeletedUser

Gość
Gość
broń biała lepsza bo:
-to z tych broni są hity powyżej 350 z buntila chyba nikt tyle strzelił
-mam postac z bronią palną i powiem że lepsza broń biała bo nie mam żadnej dobrej pracy najlepsza to transport amunicji
-inwestując w strzelanie i pojedynkując się to dopiero jak masz powyżej 100 strzelanie może jest jakaś dobra praca
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam broń białą i sporo dobrych prac np sydobycje srebra, karczowanie lasu,i transportowanie amunicj(dzięki kompletowi mexykanina
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale zobacz sobie że najlepiej płatne prace oraz prace dające najwięcej exp wymagają zwykle strzelania
 

DeletedUser

Gość
Gość
oczywiście że palną bicz sprzedać odrazu..
Palną masz większą skale obrażen w późniejszych lvlach ponadto set konowała kwasik :)....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Biała - dlaczego ? jak zobaczycie top1 pojedynków na 7 , 1 , 11 świecie mają broń białą

Jeśli ktoś nie ma zamiaru być pojedynkowiczem proponuje broń strzelecką i wszystko w strzelanie prace to np. napad na pociąg ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry