Poszukiwacz przygód-czym się lepiej opłaca walczyć?

  • Rozpoczynający wątek MiNi-CoOl
  • Data rozpoczęcia

Czym Lepiej walczyć jak się jest Poszukiwaczem Przygód?

  • a) Bronią do walki w ręcz np. mieczem

    Głosy: 167 48,7%
  • b) Bronią strzelecką np. Reworwerem

    Głosy: 176 51,3%

  • W sumie głosujących
    343
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
dobra postacią jest z zakladaniem pułapek ma dobre prace.pojedynki tez dobre bo drzelanie i celowanie w zrecznosci.wiec bron palna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Większość prac dla poszukiwacza wymaga siły uderzenia, więc stawiam na broń białą. No i bicz wymiata :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
W zależności jakie masz też prace.Np.Mam 32 strzelania i 20 siły uderzenia ,ponieważ idąc w strzelanie mam prace Transport amunicjii.Radzę żebyś szedł w strzelanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
broń biała -dla robotnika

broń do rzucania- dla zawadiaki

broń palna- dla zółnierza i poszukiwaca


Proca, czy bumerang nie jest bronią palną!!!

1. Popatrz sobie na rankingi pojedynków . Zwykle pierwsze miejszca pojedynkowicze z bronią białą. Dlaczego to chyba nie muszę tłumaczyć

2.W the west są bronie palne ,które zaliczają się do broni dystansowych , do których jest wykorzystywana umiejętność strzelanie
 

DeletedUser10063

Gość
Gość
ja tam mam precysyjną broń śrótową i dobrze mi się nią walczy
 

DeletedUser10066

Gość
Gość
moim zdaniem bron biala chociaz niepotrzebnie troche poinwestowalem w strzelanie :p
 

DeletedUser7616

Gość
Gość
Broń biała przydatna jest (a raczej umiejetnosci z nia zwiazane) sa przydatne na poczatku.
Broń strzelecka przydatna jest później. Sam uzywam strzeleckiej wiec wiadomo co wybiore.
 

DeletedUser9950

Gość
Gość
hmmm

Zależy jake bardziej bronie ci sie podobają i co masz lepsze siłe uderzenia czy strzelanie i celność :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy jake bardziej bronie ci sie podobają i co masz lepsze siłe uderzenia czy strzelanie i celność :p

celność jest przydatna też do broni białych :p najlepiej broń strzelecka - zadaje większe obrażenia (miałem prawie tyle samo siły uderzenia co srzelania a precyzyjną odprzodówką zadawałem hity po max 60+ a biczem 35 max ^^)
 
Lepsza jest broń palna. Jak ktoś idzie w zręczność+pułapki, to nie pasuje broń biała...
Ten bicz to jest niewypał, bo mało który poszukiwacz daje w siłę/siłę uderzenia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lepsza jest broń palna. Jak ktoś idzie w zręczność+pułapki, to nie pasuje broń biała...
Ten bicz to jest niewypał, bo mało który poszukiwacz daje w siłę/siłę uderzenia

nom... mogliby dac chociaż deringera... i coś z tą ceną jest nie tak -.- czemu bicz kosztuje 500$+ a łom 1000$+ jak zadają takie same obrażenia ? ja bicza nie sprzedaje ze względu na bonus reflexu :p ale i tak biegam z wiązkowym xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale co za roznica ile kosztuje? przeciez i tak dostajesz te bronie w questach?

btw, gratuluje odkopania tematu.... juz nie ma gdzie nabijac postow?
 

DeletedUser

Gość
Gość
lepiej broń palną
url] [img]
 

DeletedUser11199

Gość
Gość
to nawet zalezy co komu sie tez podoba i co ma lepiej pododawane czy do sily udzerzenia czy szczelania ale ja osobiscie wole bron biala
 

DeletedUser

Gość
Gość
Obojętne lecz jeśli cie to naprawde interesuje to wiedz ,że najsilniejszą bronią w grze jest miecz hernanedeza czyli bron biała.Ale strasznie trudno ją zdobyć.
Tylko jeden polak go ma
 

DeletedUser

Gość
Gość
Obojętne lecz jeśli cie to naprawde interesuje to wiedz ,że najsilniejszą bronią w grze jest miecz hernanedeza czyli bron biała.Ale strasznie trudno ją zdobyć.
Tylko jeden polak go ma

co wy tak lecicie na ten miecz hernan'a?
już chyba 200 razy widziałem zdania typu:"nie inwestuj w strzelanie bo jest Miecz Hernandeza" itp.

a co do tematu:
najlepiej poszukiwaczem inwestować w siłę uderzenia,ponieważ dostaje się bicz.:)
 
Ja jestem traperem i zawsze używam palnej i uważam się za dobrego w pojedynkach.Bicz będzie dobry do 40 lvl`u potem będzie słaby i lepsza będzie broń palna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry