Powóz v2.0 :)

  • Rozpoczynający wątek bukimi
  • Data rozpoczęcia

Powóz v 2.0

  • OK

    Głosy: 308 81,3%
  • Niee

    Głosy: 71 18,7%

  • W sumie głosujących
    379
Status
Zamknięty.
Świetnie by się jeździło w powozie, będę na tak jak najbardziej bo raczej każda prędkość się przyda. Ja na pewno bym kupiła znając moje zauroczenie zwierzętami i naturą. :) Procent przydałoby się nieco więcej, może rzeczywiście nie być chętnych do zakupu, a jednak jest to wydatek. Może tak zacząć od 30% i dalej w górę.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Zanpaktou napisał:
Nie wiem czy jak ktoś kłusaki będzie używac razem z powozem to zapłaci 10 300$ więc nie wiem czy by dla 30% komuś chciało się tyle kasy wydawac

uwierz mi, ja bym kupił

Jestem na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co wam da że macie dwa kłusaki?
Jeden kłusak porusza się z prędkością 150% a 2? Też 150%
To trochę odbiega od rzeczywistości ;p

To jakby biegł żołnierz z prędkością 10km/h i dobiegł by do niego drugi żołnierz z prędkością 10 km/h ale przecież nie zaczną nagle biec szybciej bo będą biec razem.
 

DeletedUser21363

Gość
Gość
ja napewno bym kupił, ja podróżuje daleko przyda się:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem pomysł jest bardzo dobry bo na wyższych levelach nie ma juz co z $ robić a w to można by było troche tych $ zainwestować.
Przy okazji dodatkowa prędkość każdemu sie przyda :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
4) Dodatkowa prędkość to 1/5 bonusu danego konia czyli
- osioł 25% => 2 osły = 30%
- kucyk 50% => 2 kucyki = 60%
- mustang 75% => 2 mustangi = 90%
- biały koń 100% => 2 białe konie = 120%
- arab 125% => 2 araby = 150%
- kłusak 150% => 2 kłusaki = 180%

Zagłosowałem na tak, ale to jest trochę nielogiczne - 1 koń pędzi z prędkością 80 km/h, to dwa takie same konie z jaką prędkością będą galopować?
Oczywiście, że z prędkością 80 km/h. A jak jeszcze mają ciągnąć powóz to już w ogóle... ::)):
Chyba, że to taki dmuchany, bo wątpię, aby komukolwiek ogromny powóz zmieścił się do plecaka - chyba że z zestawu "zrób to sam"? ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zagłosowałem na tak, ale to jest trochę nielogiczne - 1 koń pędzi z prędkością 80 km/h, to dwa takie same konie z jaką prędkością będą galopować?
Oczywiście, że z prędkością 80 km/h. A jak jeszcze mają ciągnąć powóz to już w ogóle... ::)):
Chyba, że to taki dmuchany, bo wątpię, aby komukolwiek ogromny powóz zmieścił się do plecaka - chyba że z zestawu "zrób to sam"? ::P:


Chcesz rzeczywistości? To wyłącz komputer i idź zagrać w nogę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja się na razie od głosu wstrzymuję, bo z takim powozem konie jechały o wiele wolniej, a twój pomysł zmniejszyłby realność gry. Chyba na Mustangu byś jechał szybciej niż na dwóch zaprzężonych do pół-tonowego powozu....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł ale te 1/5 to alo lepiej by bylo 1/2 :p Ale jestem na Tak z drobnymi poprawkami :) Można by też dodać opcję taką ze jak będzie ograniczenie przedmiotów w plecaku to zeby powiększało pojemność plecaka, bo to chyba logiczne że można coś w powozie także nosić :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysl.
Można by te zrobić taki myk, że w ten powóz(kiedy wprowadzą limit pleceka) umozliwialby przewożenie np:20 przedmiotów więcej .
głos na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Masz ode mnie głos na tak ,a czy powóz można by znaleźć w pracy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
- Cena i prędkości wszystko dobrze, ludzie ten powóz będzie dla graczy z wyższej półki dlatego tak drogo... 300 % chyba oszaleliście... powiem tak, dlaczego 180 na 2 kłusaki to dobry pomysł. Nawiążę do tego co napisał bukimi - w powozie nie targamy tego całego ekwipunku, a więc tak: Powóz byłby wolniejszy od 1 konia w rzeczywistości, ale konia spowalnia noszenie ekwipunku i dlatego wychodzi w powozie 180 % :)
- Wprowadzenie regeneracji jest genialne
 
Status
Zamknięty.
Do góry