Powóz v2.0 :)

  • Rozpoczynający wątek bukimi
  • Data rozpoczęcia

Powóz v 2.0

  • OK

    Głosy: 308 81,3%
  • Niee

    Głosy: 71 18,7%

  • W sumie głosujących
    379
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
No pomysł fajny, ale te bonusy prędkości strasznie małe. Po za tym to powóż nie może kosztować tyle co broń. Powinien kosztować co najmniej o połowę więcej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak tam Tak. Ja bym dodał jeszcze w prawym górnym rogu trofea.
 

DeletedUser15687

Gość
Gość
Ale przecież tak naprawdę powóz jest znacznie wolniejszy od konia :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł ciekawy prędkość też umiarkowana ale czemu nie można by mieć wielu koni różnych np kłusak i Arab według mnie powinno być tak jak ja napisałem ja nie wiem jak macie zamiar jeździć że osioł kłusak to co przecież nie będziecie się ścigać więc wszystko pasi ale mam jedną uwagę. NA tak


Jest jeszcze jedna sprawa jeśli mam wrzucić do pomysłów to napiszcie na priv. a chodzi oto ze można by podłączyć do tego powozu muła co do prędkości to se ustalą opiekunowie gry a można by go tylko do powóz dołączyć na oklep na nim nie wolno :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł świetny:)

Ale ciekawe kiedy go wprowadzą...


Sądzę,że ONUFRY lub VEN,na naszym mogli by to dodać,bo chyba mogą własne dodatki dodać ,jak to było z EVENTAMI.

Wiec czekamy ADMINISTRATORZY!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takich zmian chyba nie mogą dodać bez porozumienia z innogames. Ale pomysł dobry, zagłosowałem na tak.

A co do twojego postu plus07 to pomyśl jakby to było jakbyś miał samochód na dwa silniki. Jeden 2.0 drugi 1.0. I poprostu jeden by cię spowalniał albo byś go zatarł. Tak samo z osłem. Kiedy osioł by pociągną 2mph kłusak by pociągną 10mph. Chyba jest różnica.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ale... hmm.. przecież jak się siedzi na wierzchowcu, to jedzie się szybciej galopując niż siedząc w powozie
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale... hmm.. przecież jak się siedzi na wierzchowcu, to jedzie się szybciej galopując niż siedząc w powozie

Cały czas mowa o tym że nosimy ze sobą ładnych 100kg ładunku w różnych towarach.

Z takim ładunkiem pójdziesz ale nie pogalopujesz.

Dlatego powóz pod tym względem jest szybszy. Dwa konie pociągną nawet dość ciężki powóz galopem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przy pierwszej wersji byłem na tak-a ta jest jeszcze lepsza wersja od poprzedniej, więc tym bardziej na tak.
Będzie można szybko przemieszczać się na mapie-ale trzeba byłoby na to uzbierać pieniądze, więc nie byłoby za łatwo.
 

DeletedUser9154

Gość
Gość
powoz jest ciezszy i powinien chyba odbierac predkosc a nie dodawac chyba ze 2 konie dodaja to i tak zwykla predkowc jak z 1 koniem:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
30% na stałe to przecież bardzo dużo.
3x tyle ile wynosi bonus dla zawadiaki (a niektórzy chwalą ten bonus)
Wychodzi tyle co 2 klasy wyżej niż kłusak.

Poza tym - tak jak pisałem, ceny się nie ma co czepiać. Czy to będzie 3000, 5000 czy 9000 i tak zdecydowali by developerzy po przetestowaniu tego na świecie beta.


Do osób proponujących podwożenie:
- może jakieś opracowanie?
- jak by to wyglądało dokładnie Waszym zdaniem?
Przecież ciężko trafić na moment gdzie 2 osoby ruszają gdzieś jednocześnie...
Jest ok i zgadzam się, że 30% to wystarczająco dużo a nawet aż nadto. Poza tym powóz w przyszłości mógłby mieć dodatkowe funkcje np. w handlu. Można wprowadzić do gry produkty, których nie da się przenosić w plecaku (tak, jak teraz - można nosić kilkadziesiąt sztab srebra ;). Jeśliby wprowadzić do miast rynki i magazyny, to powozami można by rozwozić niektóre produkty np. na handel lub do budowy fortów lub na potrzeby nowych questów itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem Na TAK.

I opis:
1) Do powozu można przyłączyć TYLKO 2 takie same konie. Nie wyobrażam sobie powozu z mustangiem i osłem.
A dlaczego nie można do powozu przypiąć tylko Jednego konia? Powóz z jednym zwierzęciem zaprzęgowym jest łatwiejszy do wprowadzenia przez programistów.

Łatwiejszy = Bardziej możliwy/szybszy do wprowadzenia​


3) Powóz zakładamy jak PRODUKT
Może być. Czemu nie. Dodatkowa prędkość jakimś kosztem ;) Ale zawsze można by przecież dodać Powóz z rumakiem, Powóz z osłem(osłami) itp jako nowy przedmiot w grze który umieszczało by się z miejscu rumaka, mustanga...
W różnych miastach różne powozy dostępne by były... Łatwiejsze do wprowadzenia przez programistów...

Łatwiejszy = Bardziej możliwy/szybszy do wprowadzenia​


Szybkość też jest dla mnie w porządku. Nie wolno przesadzać. Co do ceny to oczywiście każde dodatkowe przyspieszenie poruszania się nie może być tanie... Nie chcesz mieć tego Bonusu? Nie inwestuj i nie zbieraj pieniędzy na niego. Dla mnie proste ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest to też jakieś rozwiązanie.
2 konie mają oddawać chociaż trochę realizmu bo jednak powozy miały 2 lub 4 konie.
1 koń pewnie by długo nie pociągnął sam.

Dodatkowo powóz jako produkt miał być utrudnieniem. Niektórzy musieliby zdjąć laskę dżentelmena, a więc zdecydować czy wolą charyzmę czy prędkość.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wymyśliłem ten pomysł i bukimi dużo w nim dodał ale ja bym dodał możliwość sprzedawania używanych powozów w General Store. CO WY NA TO ?????????????
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym zrobił że był do kupienia od 30 lvl i nikt by nie mówił że duże ułatwienie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak powóz to tylko jako wsparcie przy rozwożeniu ...

Zastanowiłem sięi zmieniłem zdanie ... Powóz jeśli już to powinien spowalniać ruchy - ale powinno zostać wprowadzone ograniczenie na pojemność plecaka i powóz by te ograniczenia zmniejszał/zdejmował. I wtedy będzie realistycznie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
fajny pomysł z możliwością regeneracji sil w powozie ale powóz musiał by znajdować się w bezruchu jak w hotelu. przymusowy postój.

ale regeneracja pkt życia i energii o połowę miejsza niż w hotelu by
hotele tez mogły zarobić
 

DeletedUser10439

Gość
Gość
Troszke poczytałem i jestem na tak ale jak by jeszcze troche zmienic np. tak jak ktos pisal ze sie nowa karta otwiera i tam powóz zeby byl z tym ze dlaczego tylko jeden rodzaj powozu?? moze by tak kilka zrobic roznych tanszych i drozszych, a najlepsze nawet do 4 koni zeby mialy??
Na pewno ogladaliscie jakies westerny niektore dylizanse,mialy 5 a nawet 6 koni, oczywiscie wieksza liczba koni to i predkosc wieksza, podoba mi sie tez pomysl o szybszej regeneracji energi i zdrowia podczas postoju.
 

DeletedUser

Gość
Gość
może byc pod warunkiem że nie dodawałby 1/5 tylko 1/2 ( kto wydawałby ponad 10k dla 30% szybkosci ? )


ja bym wydal. dla mnie 30 % to duzo szybkosci a 10k to grosze (mam 70 lvl). i mysle ze wielu uwaza tak jak ja. Pomysl bardzo fajny i dobra grafika. stanowczo na tak. ile by tej predkosci bylo to niewazne byle by byla :)

Ale jesli chcemy realizmu to zgadzam sie z luskanem. Powoz powinien opozniac ruchy. Co do ograniczenia plecaka to glupio by bylo jakby cos fajnego wydropilo z pracy i by przepadlo wiec raczej pomysl odpada dla mnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry