premium

  • Rozpoczynający wątek kupie11
  • Data rozpoczęcia

czy używasz premium

  • Szybsza regeneracja sił

    Głosy: 35 11,0%
  • Automatyzacja

    Głosy: 20 6,3%
  • Większy zarobek

    Głosy: 61 19,2%
  • Premia postaci

    Głosy: 17 5,4%
  • nie używam

    Głosy: 184 58,0%

  • W sumie głosujących
    317
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
czy używacie premium? jak tak to jakie ja myślę nad większym zarobkiem
 

DeletedUser26

Gość
Gość
A jak ktoś używa kilku? Ankieta przewiduje tylko korzystanie z jednego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja akurat ostatnio szybsza regeneracja sił i większy zarobek. Nie wiadomo co wybrać w ankiecie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najszybciej żeby sobie posta nabić. Myślę że mod mógłby to skasować.

P.S. Ja też myślałem nad takim połączeniem. Szybsza regeneracja sił i automatyzacja.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to dawajcie to co uważacie za najprzydatniejsze z tych co macie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja miałem szybszą regenerację i lepszy zarobek, teraz nie mam żadnego, bo tamte to były z zadań
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też nie daje się zwariować presji pościgu za pkt badz qestami wwszystko sprowadza się do podejścia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie używam premium, chociaż wiem że by się bardzo przydało bo jak było darmowe to dużo szyciej i łatwiej szło mi ze wszystkim.
 

DeletedUser26

Gość
Gość
to kup mi 5 bryłek zlota i prześlij mi prywatną wiadomość z kodem jak mówisz że warto sypnąć groszem

Warto, ale na premium dla siebie. To o czym ty mówisz to bezsensowne podarowanie pieniędzy (bryłek złota) graczowi którego się nie zna:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mysle ze gra jest za bardzo niedopracowana i ma wiele bledow.Wiec na razie nie ma sensu ladowac w to kasy
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja uzywam szybsza regeneracje sil i wiekszy zarobek:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
TO NONSENS W PELNEJ OKAZALOSCI

konto premium to jak kody w grach... PROFANACJA!!! Nie czujesz smaku gry, ot - BACH! i gotowe

z gry nie wynosisz nic, poza tym ze szybciej docierasz na "mete"...

z drugiej strony popelniam bluznierstwo, bo naklaniam do tego by pozbawic zarobku tworcow gry... ECHHHHHHHHH!!! :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szczerze mowiac na poczatku korzystalem z premium wiecej energi i wiecej zarobku, pozniej przerzucilem sie na energie i automatyzacje
Teraz juz nie mam zadnego bo mnie nie stac :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja szczerzę mówiąc używałem parę razy. Ale i tak TH Team w paru Qeastach nas nimi obdarował więc nie zawsze jest one konieczne. Lecz zrobi się Quest'y i konto przeminie a myśl o mieści i postać nadal żyje :) Więc trzeba myśleć jak realitsa ;) Ja osobiście 2 razy używałem większego zarobku i jestem z niego bardzo zadowolony. Mam tyle czasu że nie potrzebuję 4 zadań pod rząd, a sił też mojej postaci nie brak ;) Dlatego też dzięki większemu zarobkowi znajduję lepsze rzeczy oraz więcej zarabiam wkładając większość w miasto i pozwalając mu się rozwijać :)

Tylko bardzo nie podoba mi się że za SMS"a za 10 zł jest taka nieproporcjonalna ilość "sztabek" jak za nie wiele większą cene tylko że przelewem. Trochę klientów się traci. No ale bez poświęcenia nie ma zabawy, co nie? ; ))
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja uwazam ze nie powinno być żadnego konta premium bo gracz który sobie je zakupi to ma przewagę nad graczem który tego nie zrobi. Ale z drugiej strony admini muszą coś zarabiać kasy :) więc to rozumiem. Pozatym sam nie korzystam z premium :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram sobie bez premium i nie narzekam.

Owszem, miło było dostać na chwilę jakieś premium (z zadań, oczywiście), gra była bardziej dynamiczna no i dawała więcej,ale czy to jest potrzebne?
Jeśli ktoś traktuję tę grę w kategoriach "wygrać, nabić, prześcignąć" to tak. A ja... lubię sobie po prostu wieczorkiem siąść, upolować indyka, dostać gałęzią w łeb i pospać we własnym mieście :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry