premium

  • Rozpoczynający wątek kupie11
  • Data rozpoczęcia

czy używasz premium

  • Szybsza regeneracja sił

    Głosy: 35 11,0%
  • Automatyzacja

    Głosy: 20 6,3%
  • Większy zarobek

    Głosy: 61 19,2%
  • Premia postaci

    Głosy: 17 5,4%
  • nie używam

    Głosy: 184 58,0%

  • W sumie głosujących
    317
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja premium nie używam bo kasy mi szkoda i jeszcze za marne 5 bryłek 10zł
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi też szkoda forsy na premium, co się z questów trafi to będzie:)
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
dlatego lepiej zakupić obrazu 100 za 20euro wydatek może i drogi ale oszczędzasz i masz spokój na długi czas,ja sie zbieram aby kupić ale nie mam czasu iść do banku przelew wypisać bo przez internet wole nie ryzykować zakupów bo mi mogą kasę skubnąć hihi
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja używałem premium postaci i większy zarobek,ale teraz już żadziej
 

DeletedUser9308

Gość
Gość
ja używam premium mam za darmoo::D tylko muszę wykonać prace u szeryfa:D
tylko u niego!!!
premium postaci dodaje nowy lvl:D
 

Deleted User - 452436

Gość
Gość
Warto, ale na premium dla siebie. To o czym ty mówisz to bezsensowne podarowanie pieniędzy (bryłek złota) graczowi którego się nie zna:)

Ludzie tu jest jak w przedszkolu.
Może jeszcze ktoś wyjaśni jak się kupuje to Premium.Dla mnie korzystanie z tych głupot bo nie ma sensu.Po 1 gra jest w fazie rozwoju i ma parę niedociągnięć po 2 to nie żaden wyścig szczurów. zresztą żal mi tych co używają prem przegrywają z normalnymi graczami, bo to pokazuje że kasa to nie wszystko, a liczą się umiejętności.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie używam.Nie podobają mi się w żadnych grach pomysły z kontami premium.Używam tylko jak dostaje z jakiś zadań.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cartman napisał:
Co do premium to warto poruszyć temat ostatniej promocji. Jest to wyraźne wprowadzanie klienta w błąd. Ponieważ nic nam nie daje ta promocja jeżeli nie zakupimy dokładnie 50 bądz 100 baryłek. Nie ma premium na 50 baryłek, więc trzeba je złożyć z 40 + 10. Po co komu np 2 baryłki. Aktywacja premium wymaga co najmiej 5. Jak już to premium powinno być o 10% tańsze.

Promocja jest po części oszustwem i sposobem na wyłudzenie pieniędzy!
Nie wprowadzanie w błąd, tylko test logiki ;)

Poza tym takich ciężkich słów trzeba używać z rozwagą. Jak ktoś ma kupić bryłki to kupi je nawet jak nie ma promocji. A jak jest, to bedzie miał tą jedną, czy dwie gratis. Niby do niczego nie potrzebne (bo nie da się za nie uaktywnić premium), ale są za darmo (bo cena bryłek w trakcie promocji się nie zmienia) więc co one komu szkodzą?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możesz zbierać po 1 bryłce co roku i będziesz miał po 5 latach 5, więc promocja jest i nie jest to żadne oszustwo...

Co do tematu to premium używam bo mam na kom. takie ograniczenie że miesięcznie mam 30 zł i wydam czy nie to i tak płace po miechu 30 zł, więc co zostanie pod koniec to wysyłam na TW :D
 

Deleted User - 452436

Gość
Gość
Możesz zbierać po 1 bryłce co roku i będziesz miał po 5 latach 5, więc promocja jest i nie jest to żadne oszustwo...

Co do tematu to premium używam bo mam na kom. takie ograniczenie że miesięcznie mam 30 zł i wydam czy nie to i tak płace po miechu 30 zł, więc co zostanie pod koniec to wysyłam na TW :D

To lepiej zadzwonić już do kogoś(może jakichś panienek)pewnie ta 30 starczyłaby na powiedzenie tylko im cześć:D

Ale tak poważnie te najmniejsze ilości baryłek są zupełnie nie opłacalne, a żeby kupić większą ilość to trzeba się już bawić przelewami, zupełny bezsens
 

DeletedUser

Gość
Gość
bo przelewy to rzeczywiscie straszne sa :rolleyes:

co do promocji - przyznam wam rację. irytuje złaszcza to 10% więcej. Jedyna opłacalna opcja to dopiero zakup 40+10 baryłek (swoja droga, co za fatalna nazwa - baryłki złota), więc lipa straszna.

ale to już "odgórnie" przyszło, z niemiec. może oni maja jakieś sposoby na wykorzystanie pojedynczych baryłek...


co do premium - ktos napisal ze zal mu tych ludzi co wydaja kase na premium.
szkoda, bo to tylko dzieki nim gra sie trzyma i istnieje. nie ma nic za darmo, ale spoko, niektorzy tego nie moga pojąć

inna sprawa - to ze ludzie bez premium sa wyzej niz ci z premium...
dzizas. co w tym dziwnego. ja na przyklad kupuje premium na energie i automatyzacje. ale co z tego jak zdarza sie, ze nie mam czasu wejsc na westa przez 2 dni...

zrozumcie ze nie wszyscy sa uzaleznieni od gry, nie wszyscy maja wolny czas, i nie wszyscy musza blagac rodzicow o kase na premium :)

w ogole co to za komentarze "ci co kupuja premium to ..."?
czy ktos wam mowi na co macie wydawac kase? no właśnie :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Promocja nie jest żadnym oszustwem. Dostaje się dokładnie tyle ile jest napisane że się dostaje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
strata pieniędzy

To tylko gra. Po co tracić kasę na "darmową" grę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nigdy niemiałęm ( chyba że zadania) bo mnie neistać, a sms się nieopłaca, a rodzice mi przelewem niezapłącą.
 

DeletedUser3096

Gość
Gość
Mimo że mam wszystkie 4 premium to w ostatnim czasie znajduję coraz mniej przedmiotów generalnie 1 lub nawet 0 dziennie. Trochę to irytujące :/

Generalnie jest tylko korzyść z szybszej energii i większej kolejki zadań. Reszta to ściema.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam się z przedmówcą, ja osobiście kupiłem raz premium większy zarobek i to zwykła ściema ale później w zadaniu dostałem 7 dni "Regeneracja sił" i uważam że jest lepsze, szczególnie dla tych którzy często wchodzą w the westa. na wakacje sobie kupię regeneracja+automatyzacja, moim zdaniem to najlepsze połączenie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry