premium

  • Rozpoczynający wątek kupie11
  • Data rozpoczęcia

czy używasz premium

  • Szybsza regeneracja sił

    Głosy: 35 11,0%
  • Automatyzacja

    Głosy: 20 6,3%
  • Większy zarobek

    Głosy: 61 19,2%
  • Premia postaci

    Głosy: 17 5,4%
  • nie używam

    Głosy: 184 58,0%

  • W sumie głosujących
    317
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie używam premium... Bo po co? Premium jest dla tych którzy grają w te grę agresywnie i chcą być najlepsi za wszelką cenę.
Ja również gram agresywnie ale bez premium
Bo za premium zapłacisz - a i tak jak jesteś lipnym graczem, to ci to guwno da!
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja dopiero zasmakuje PREMIUM bo mam zadanie do wykonania z którego dostane trochę PREMIUM :)

Myślę, ze będzie smakowało jak chłodne pifko w letni wieczór. Mały rarytas po ciężkim dniu :)

choć do lata nam jeszcze daleko :)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Ja jak miałem premium większy zarobek - to tak samo - wszystkie questy poszły : flaga, indyk (:)o)), drewna i steki...
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sprawie przenoszenia bryłek ,gram na jednym swiecie zakupiłem 100 bryłek ,ale powstał ,wystartował nastepny swiat a mam bryłki .czy jest morzliwosc uzyc moich bryłek w nowym swiecie .Przenoszenie na inne konto ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
premium wspomage cala gre

wedlug mnie premium jest za drogie 5sztabek zlota =10.98zl:(
 

DeletedUser26

Gość
Gość
premium wspomage cala gre

wedlug mnie premium jest za drogie 5sztabek zlota =10.98zl:(

Eee... kupując 5 sztabek złota faktycznie za drogie ;) Dokładasz złotówke z groszami i masz już 10 sztabek złota (za 12 PLN)...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja co miesiąc(nie 2 tyg.) kupuje inne. Teraz ma wyższy zarobek:)
 

DeletedUser8391

Gość
Gość
nie uzywam bo chcem grać "normalnie" a nie tak jakby na kodach :/ wole sam sobie radzic
ale gdyby było tansze to moze bym kupił
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie kupuje nie dlatego bym kasy nie mial ale dlatego ze ..........
Bym sie zapedzil :) ja gram dla przyjemnosci a do tego mi premium niepotrzebne nie gram dla rankingu z nikim sie nie scigam Pozatym uwazam ze premium to jest dobre wylacznie dla dzieci i dla tworcow gry Zarobic musza
Pozatym jest niemoralne i nieetyczne Gdyby tylko usprawnialo gre , jak np automatyzacja czy szybsza regeneracja sil to by bylo ok Niestety inne opcje sa zbyt korzystne i daja zbyt wielkie fory Np:
Większy zarobek
"Twoje wynagrodzenie za pracę wzrasta o 50%. Przedmioty, które możesz znaleźć w czasie pracy, są bardziej wartościowe. Prawdopodobieństwo znalezienia produktu wzrasta o 50%."
Premia postaci:
"Zalety twojej klasy postaci wzrastają dwukrotnie." No pojedynkowac sie z gosciem z premium to nikomu nie radze

no coz uwazam ze te dwie ostatnie opcje są po prostu nieuczciwe Tworcy gry w tym miejscu przegieli ale gram dalej bo gra jest fajna
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli jesteś np. poszukiwaczem przygód i chcesz być top1 na świecie, a inni poszukiwacze przygód z top mają premium i poświęcają na gre tyle samo czasu co ty to nawet nie ma szans, abyś był top 1, ponieważ premium to bardzo duże ułatwienie. Ja od startu s8 zakupie jakieś 20 bryłek i uaktywnie na pewno szybsza regeneracje sił (więcej zadań itd... będę mógł wykonać
w dniu. Natomiast myślę czy na początku opłaca się kupować większy zarobek, lecz myślę, że raczej dopiero tak od 16-20 poziomu warto go dopiero zakupić.
 

DeletedUser8391

Gość
Gość
moze jak by było tansze to bym zobaczył czy warto kupowac a tak to szkoda kasy
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Twoje wynagrodzenie za pracę wzrasta o 50%. Przedmioty, które możesz znaleźć w czasie pracy, są bardziej wartościowe. Prawdopodobieństwo znalezienia produktu wzrasta o 50%."
Premia postaci:
"Zalety twojej klasy postaci wzrastają dwukrotnie." No pojedynkowac sie z gosciem z premium to nikomu nie radze

no coz uwazam ze te dwie ostatnie opcje są po prostu nieuczciwe Tworcy gry w tym miejscu przegieli ale gram dalej bo gra jest fajna


1.)grałem na premium -wiekszy zarobek itd - nadal wszystko zależy od szczescia - były takie dni , ze mimo premium nic nieznajdywałem, 50% kasy wiecej -logiczne płacisz na rozwój gry -dostajesz cos w zamian


2.) czytaj uważnie zalety twojej klasy postaci czyli NIE umiejetnosci i cechy rosna tylko zalety np. zawadiaka -ma 10% szybszy wzrost motywacji to przy premium ma 20% -celowanie strzelanie itd mu nie wzrasta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja używam:
Większy Zarobek
Automatyzacja
Szybsza Regeneracja sił
Tylko tera nie mam kasy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wszystkich uzywałem ale obecnie zrezygnowałem w protescie na podniesienie cen i juz nie bede używał wiecej na znak protestu.
 

DeletedUser8729

Gość
Gość
Ej a jak mam powiedzmy 10 bryłek złota to na jakie bonusy je dać? Proszę o pomoc i uzasadnienie !!
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem co wybrać... używam dwóch szybsza regeneracja sił i większy zarobek..
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie uzywam premium ale jka uzbieram to se moze kupie... tylk male te bonusy... na plemionach to mogles nawet szate graficzna zmieniac i dodawac nowe opcje w swoim plemionowym menu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja użwyam większego zarobku oraz premię postaci. Ale jak bym miał do wyboru tylko jesdno to premia postaci.
 

DeletedUser6383

Gość
Gość
Ja większy zarobek.

Ja tak samo ale premium nie używam bo już się kiedyś na czymś podobnym przejechałem (inna gra, kredyty, pisało, że kosztuje 7.32, a odbijało z konta ponad 15 zł :mad: :mad: :mad: :mad:) to wolę nie próbować zresztą jest za drogie
 
Status
Zamknięty.
Do góry