prezenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28388
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja póki co skusiłem się na stalówki tylko na Dakocie i Blackfoocie.
Efekt na Blackfoocie : Szlacheckie czapsy i pas Setha Bullocka
Efekt na Dakocie: Przepis na przyrządzanie obiad dżentelmena i szlachecki żakiet
Zawsze mogło być gorzej , ale z drugiej strony na każdtym z serwerów straciłem tylko po 100k wirtualnych dolarów ... A że to tylko gra to jak to mówią :" łatwo przyszło , łatwo poszło"...
::DD:
Powodzenia życzę zarówno tym co wydali kupę bryłek jak i i kupę $ na skrzynie premium,żeby dostać wóz do zaprzęgania... :mel:
Pozostałym życzę Wesołych Świąt

P.S. A realną gotówkę którą potencjalnie mógłbym wydać na zakup bryłek i potem skrzyń premium wydam w Sylwestrowy wieczór ( w końcu niektórzy twierdza,że to ostatni Sylwester w dziejach ludzkości ::DD:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja podchodzę do tego tak. Kto ma kasę i chce sobie kupić niech sobie kupi jego sprawa :) Skoro woli wydać kasę na prezent na TW niż w prawdziwym życiu również jego sprawa... Zastanawia mnie tylko intencja INNOGAMES. Po pierwsze... 1 skrzynka premium kosztuje 1mln $ lub 1000 bryłek , a 2 skrzynki 1,5mln lub 2000 bryłek... Zero zasad matematyki widać wymuszenie kupienia większej ilości bryłek powinno być 1500 jak już :) tak samo jak i najdroższy prezent czyli 3 premium i stalówka powinny być warte 2 mln $ lub 2000 bryłek jak już chcielibyście być tacy dokładnie. Łasuchy na kasę z bryłek...;)
 

DeletedUser27903

Gość
Gość
Ach Thompson...

Cztery, IG chciało zarobić jak najwięcej. Matematycznie to osiągnęli :p Ale fakt ciekawa uwaga. Swoją drogą to w gruncie rzeczy pomysł wręcz szatański. Jak skłonić ludzi ("zmusić") do wydania zalegających milionów na koncie i przy tym zarobić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bo tak trochę nielogicznie to zrobili no ale cóż ;) od jakiegoś już czasu wiemy że są to łasuchy na bryłki i nic się w tej kwestii nie zmieniło nadal ;)
 

DeletedUser28388

Gość
Gość
xD wiecie jak ja sobie to wyobrażam 1 pracownik IG siedzi przed licznikiem z kasą za bryłki gdzie jest napisane 12.182.172,20 zł nagle jest coś takiego 12.382.172,40 a pracownik tak: "I LOVE YOU" u przytula się do licznika :)
 

DeletedUser15709

Gość
Gość
xD wiecie jak ja sobie to wyobrażam 1 pracownik IG siedzi przed licznikiem z kasą za bryłki gdzie jest napisane 12.182.172,20 zł nagle jest coś takiego 12.382.172,40 a pracownik tak: "I LOVE YOU" u przytula się do licznika :)


Uwielbiam ten wpis. Mimo, że się z tym nie zgadzam, to wrzucam to na profil. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko.
::D:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
w grze pojawiła się ankieta.
temat zbędny, każdy może wyrazić swoje zadowolenie, bądź oburzenie, głosując w ankiecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry