prezenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28388
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24419

Gość
Gość
Po co narzekacie? drogie bo drogie nikt nie każe kupować . -.-" ogar już z tym , bo to się nudne robi jak każdy po kolei pisze ,ze wielki przekręt bo ze skrzynki z produktem dostałem sirep lub pstrąga ho ho ho!
 

DeletedUser21789

Gość
Gość
Po co narzekacie? drogie bo drogie nikt nie każe kupować . -.-" ogar już z tym , bo to się nudne robi jak każdy po kolei pisze ,ze wielki przekręt bo ze skrzynki z produktem dostałem sirep lub pstrąga ho ho ho!

W koncu jeden madrze pisze :I:

Mentalnosc Polaka narzekac i nic wiecej. Ludzie mysleli ze ja sobie kupia prezent za 1000 $ to wypanie z niego cud na kiju w postaci unikatu ktory potem sprzeda za 100000 $ na targu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry na filmiku otwierał 10 unikatowych skrzynek a my dostaliśmy 3
pewnie z tych unikatowych dropi jakiś naprawdę unikatowy item
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja z prezentu za 5k dostalem klucz nr 1, tylko po co on mi narazie gdy mam 34 lv a na targu nie można sprzedać, cieszylem się że go opchnę a tu lipa.
Co do tych skrzynek z unikatami, byłem nastawiony że kupie chociaż jedną jednak gdy zobaczyłem ceny to spadłem z krzesła. Rozumiem że IG chce zarobić, ale czemu to sie nazywa prezenty???
Jestem totalnie rozczarowany. Jeszcze jedno pytanie, skoro są te niby "prezenty" to nie dostaniemy tych prezentów co rok temu (po pare słodyczów z kalendarza)?? Chciałbym żeby Onufry odpisał mi na to pytanie, lub ktoś kto się orientuje.

Pozdrawiam
barcelonista7


ŁOTTA ... ŁOTTA?! Ja za prezent za 1K bryłek dostałem klucz numer 2! To jest żart... Mogłem od razu szarą chustkę dropnąć =.= Dziękuje za unikat... Bo tak się ta skrzynka miała nazywać...
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
"I teraz sobie zadaje pytanie czy to są jajca czy to świrowanie"?:)
 

DeletedUser279

Gość
Gość
"I teraz sobie zadaje pytanie czy to są jajca czy to świrowanie"?:)

71059_265901719424_1820775_q.jpg
 

DeletedUser24419

Gość
Gość
Pomyślcie jeżeli było by tanie to każdy by kupił najlepsze skrzynki i świat roił by się od unikatów , a tak na serwerze kupi 1-2-3 osoby i jest git .:I:
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
Mi w ekwipunku pojawiła się babka świąteczna dodaje +50 punktów pracy.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Też dostałem Świąteczną babkę ale automatycznie pobierają 20 bryłek z waszego konta :D haha żarcik

W końcu coś miłego. Wystarczyło to zrobić wcześniej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanie czy ta babka daje pkt pracy na stałe czy jak to wygląda?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak z ta bombka jest ? dostaje te pkt do jednej pracy na zawsze czy przez jakis czas ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie ogarnijcie się...!!! tak babka daje punkty pracy na zawsze...wezcie...wystarcza na kilka akcji chyba na 10 jesli się nie myle...od razu byście na stałe chcieli...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dostałem na innych świtach: klucz nr1 , żółte kowbojskie spodnie oraz żołty pas z pistoletami. 2 ostanie wypadły z drewnianych pudełek.
 
Wściekłem się! Jak ze skrzynki za 1000$ wydarłem łososia, a za 5000$ hebel. Łup jak się patrzy. Brak słów... :traper:
 
LuckyLamek napisał:
Serio takie to straszne było? Ale macie ludzie podejście do życia zdrowe haha

Jestem zdrów. Jak ten łosoś. A wściec każdy się może. :mel:

Wesołych Świąt.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Więc podsumowanie :D Dizęki tym prezentom wysypały się wory Unikatów :D

Nie trzeba 1k bryłek wydawać lub 1 mln dolców na te skrzynie.

Zróbcie jak ja znajdujecie kolege któremu dajecie 100k on wykupuje prezent i wam daje stalówki za 1 mln macie albo skrzynie premium lub 20 stalówek sami zastanówcie się co warto :D

Dzisiaj wydałem 500k na 10 stalówek. Wypadły śmiecie jak spodnie Jima lub figaro ale też, Boon, Colt Billa,spodnie Crooka,Ikea - wartośc tego spokojnie z 2 mln dolców :D

O to chodziło zeby był wysyp Unikatów ?? Raczej nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja wam powiem co się stało dzięki tym durnym prezentom. Poprostu ludzie wyczyścili się z kasy na każdym świecie i teraz jeśli nawet w plądrowaniu albo w wędrownym znajdzie się jakiś unikat to nie będzie miał kto go kupić. I jak tu zrobić reskill pod rajd albo skradzioną sztuke?? Oczywiście trzeba nakupić bryłek i o to im chodziło pewnie. Te najdroższe skrzynki i tak mogą sobie kupić ci co mają 120 lvl od 2 lat a i tak im te rzeczy nie są potrzebne. Za to ludziom na niskich lvlach by się przydały nawet do questów ale ich na to nie stać. Więc jak widać IG wie jak zmusić ludzi ,żeby nakupili bryłek jak chcą się rozwinać na nowych światach np. Gratuluje pomysłu !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry