prezenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28388
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18469

Gość
Gość
100 k wydałem na dwie stalówki.NArzekać nie będę bo nie o to chodzi, ale
wypadł mi Pas Neda Buntline'a i Szlachecki but skórzane... Cóż jakoś inaczej
to sobie wyobrażałem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
oszustwo kupiłem skrzynie za 25 k i dostałem czarna chustke na 4lv.....
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ludzie, czy Wy naprawdę liczycie, że ze skrzyni kupionej za 5000 wyleci Wam jakiś super unikat? Po co wypisujecie posty w stylu "kupiłem skrzynie za 25000 i dostałem wielkie nic?". Przecież to norma. Nie wiem na co Wy liczycie. Takie skrzynie są nie od dziś dostępne (Skrzynia ze stalowymi okuciami; Skrzynia z żelaznymi okuciami; Drewniane pudełko). Jak nie mieliście nigdy, to popytajcie ludzi co mieli je z fortów. One nie są w żaden sposób podrasowane.
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Jeansy unikatowe +3 zręczność +2 sprawność +20 Jazda konna +24 Unik +20 Strzelanie +22 Naprawa dropnąłem ze stalówki :).
Co do premium to nie opłacalne. Musiał by tam być pas tilghmana żeby sie opłacało :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi osobiście nie chodzi o to co z nich wylatuje (bo wypada z nich to samo co z skrzynek z fortów)ale o ich cenę to jest jakaś paranoja..
 

DeletedUser26815

Gość
Gość
Powiem tak- drewno kupować, stal kupowac, resztę nie. Żelazo zawsze chłam a premiumy nieopłacalne.
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Jedyna rzecz co jest drożej na targu do drewniane pudełko i 2x skrzynia.
I tak powinno być ze wszystkim skoro to miały być prezenty.
Ale cuż my jesteśmy pionkami a Inno od dziś do 6 stycznia zarobi duuuuża sumkę kaski.
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Zmarnowałem 100k na rzeczy warte 12k (Stalówki).

Reasumując: Skrzynie premium, dają naprawdę dobre prezenty, ale są drogie.
Reszta to tylko pic (stochastyczny). - nie chcesz, nie kupuj, ale kupisz, bo ulegniesz pokusie i opowiadaniom innych.

Zassanie kasy z portfeli i kont na TW graczy rozpoczęte z powodzeniem.
Gracze nie posiadający więcej, niż 1kk$ mają prawo czuć się pokrzywdzeni.

Nie podobają mi się też komentarze Onufrego, obieram je jako złośliwe, ale to moja indywidualna sprawa.

Całe te prezenty to wielki minus dla TW mówiąc łagodnie, zastanawiam się nad ceremonialnym zakończeniem gry w ramach protestu. Mam nadzieję, że to nie będzie spóźniony gest Rejtana.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja w sumie jestem zadowolony kupiłem skrzynkę za 5k bo dalej się nie opłaca może będzie unikat może nie wypadł mi fajny herbatnik maślany niby nic ale na święta to zawsze jakiś minimalny prezent
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
UP nie do końca w skrzynkach premium może być także jakiś badziewny przedmiot np wóz etc.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
I czego płaczecie? Czego byście chcieli? Premiumy za darmo? Wtedy krzyczelibyście że świat zalany unikatami. Przecież nikt nikogo nie zmusza do kupowania czegokolwiek. Ludzie, ogarnijcie się trochę. A że ze stalówki częściej wypada chłam niż siekiera Boona? Przecież zawsze tak było. Prawda jest taka że wielu narobiło sobie złudnej nadziei na unikaty za grosze i teraz boleśnie spadło na ziemię wylewając swoją frustrację na forum.
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Maryna zadowolona bo się prezenty udały ^^
Ale trochę w tym racji jest, ludzie sami kupują ;p
A do czego jest ten wóż do woła czy jakoś tak ? :D
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Źle mnie zrozumiałeś. Nie znoszę komercji. Widać ją w realu na każdym kroku, tutaj, na Weście, każdy był równy, prawdziwe pieniądze nigdy wcześniej nie miały tak bezpośrednio-katowskiego wpływu na grę. Gram w to prawie 3 lata, wiąże z tym multum cudownych wspomnień, wciągnąłem w to wielu znajomych, nawet bliskich. Podobała mi się w Weście ta błoga, nieskażona realizmem atmosfera, a tu puh! - mamy "prezenciki" za 100 PLN.

Pojawił się temat dokąd zmierzamy? Może to, że gra jest/była wystawiona na sprzedaż na początku 2011 ma z tym coś wspólnego.

Psuje się atmosfera, poszerza się przepaść niezrozumienia między adminami a graczami. FTW tez już nie jest takie samo, jak kiedyś.

Pamiętam, jak West miał 300000 graczy, a nie było nowych światów.

Nie chcę siać fermentu, chciałbym, żeby było lepiej. Wiem, że admini też wiele nie mogą, ale od ich podejścia też wiele zależy. Nie trzeba się z kimś zgadzać, żeby go szanować. Czekam na jakąś "dłoń na zgodę" od IG, czy innych "władz"... Nie wiem w jakiej postaci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po części z thomsonem się zgodze.

Becycie jakbyście musieli owe przedmioty kupić - Ale nigdzie niema słowa o tym iż trzeba je kupować co nie : )?

Unikaty z definicji są hmm unikatowe? - Tak więc ciężko je zdobyć : ), niewiele osób kupi owe skrzynie premium - powód prosty - Rodzic widząc na co daje pieniądze i ile zwyczajnie zbeszta dzieciaka i nie wyda złotówki :), Zaś jeśli gracz może dysponować swoimi pieniędzmi to nie chce mi się wierzyć iż ktoś jest tak uzależniony że wywali te 2-3 stówki - A jeśli to tylko jakiś % albo promil graczy.

A co może mieli skrzynki premium po 50-100k dać? :D i za chwile beczenie że tona unikatów na serwerach :p.


Inna sprawa iż ceny faktycznie są z kosmosu, gdyby były o jakieś hmm 25% mniejsze sam bym 1 skrzynie być może kupił :).

Jojcycie jakby IG wam ręce do kieszeni włożyło i siłą te pieniądze zabrało :).
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
1. A skąd przypuszczenie, że ja śpię na kasie??? Zakup 6 najtańszych prezentów to dla Ciebie spanie na kasie? I o jakiej kasie mówisz? Wirtualnej? O bryłkach? Co to w ogóle za argument? Kasa wirtualna nie bierze się znikąd, poświęcam coś, a idę do dobrze płatnej pracy. Nie robię nic, czego nie może zrobić żaden inny gracz. Jeśli o bryłkach - jest podobnie, albo pijesz piwo, albo idziesz do kina, albo kupujesz słodycze, albo wydajesz kasę na bryłki. Do kogo te pretensje? Do mnie?
2. Stalówki jak stalówki. Normalne w grze też dają różne przedmioty, prawda? Ostatnio wpadły mi czarne szorty z takiej skrzynki. No ale cóż na to poradzę? Mam wylewać żółć na forum i pisać jakie to IG złe i niedobre, a admini oszuści?

Trochę dystansu do tematu proponuję. Bo na chwilę obecną mamy tu bicie piany dla bicia piany. Gdyby każdemu wpadł MEGA unikat, to zaraz by były posty typu: co za idiotyczne święta i prezenty, teraz każdy ma unikat, teraz unikaty nie są unikatami itd. itp. Tak źle i tak niedobrze. Jak niemal zwykle zresztą.


Ta mi 3 Unikaty wpadły, już wczęsniej pisałem że robią błąd z tymi Unikatami, nie chodzi kto kupuje a kto nie kupuje tych paczek mniejsza z tym ile kosztują tylko co może z nich wypaść.

Kiedyś Posiadanie Unikatu nawet takiego TT to było coś, teraz po altua;lce poszedł mały wysyp unikatów, teraz kolejny większy ,niedługo znów coś będzie i tego już nie nazwiemy Unikatem tylko zwykła rzecz.

IG uproszcza grę i to bardzo. Kiedyś się wbijało lvl pomału pomału questy się robiło nie wszystkie bo zbierało się kasę na reska i powoli reskillowało.

Teraz wystarczy wymienić się kasą cos dropnąc zrobić bryłki i resk idzie szybko. Wbijanie lvl też dośc szybko idzie i graczom się nudzi bo gra jest monotonna, na niskim lvl już ma się super prace i najlepsze eq niema celu żadnego.

Gdyby zwykłe rzeczy byłyby od wyższych lvl np te szalcheckie od 80 90 lvl czapki itd tak jak jest to wspodnaich i paskach.

Niema atrakcji w TW żadnych teraz mamy kompromitacje IG dali zaporowe ceny dolarów żeby kupić tą najlepsza skrzynię wiedząc że mało kto może sobie pozwolić na kupno jej z adolary więc są gracze zmuszeni do wydania bryłek jeśli chcą coś wydropić.

Tak nikt ich nie zmusza do kupna ale jak każdy wie ,gracze chcą coś mieć a może się coś fajnego trafi to kupują.

Po co ceny 3 mln czy tam 2 mln jak nikt tyle kasy niema ?? Proste pytanie po co ?? 2 mln dac za 2 pudełka z czego nawet jak wypadną super zreczy nie są tyle warte.

Zamiast zafundować nam graczom którzy jednak utrzymują ta grę to zapewniliście nam tylko nerwy. Potem sie dziwicie czemu TW wymiera.

Wymiera i będzie wymierało a ta akcja zniby prezentami miała tylko na celu nachapanie kasy przez IG widząc że TW niedługo pzrestanie być fajną grę i zarobki na bryłkach się zmniejszą.

Jest taka gra strzelanka battlefieldheroes internetowa tam też się kupuje za realną kase jakieś pkt za które można sobie bronie kupować super ubrania itd.

Tylko tam to inaczej wygląda można ale nie trzeba bo aż takiej przewagi nie daje, na święta gracze dostali paczki a w niej jakieś rzeczy do ubrania.

Można zakupić np strój mikołaja tylko strój nic wiecej i biegasz w stroju mikołaja niby nic a jednak gracze to kupują bo fajny bajer dużo nie kosztuje :D

Czemu tutaj tak nie jest ?? Czemu np w te święta IG nie zafundowało nam questa w którym można by zdobyć strój mikołaja ??

Nawet z abryłki zakupić np za 50 bryłek strój mikołaja albo elfa lub coś innego śmiesznego. Albo tytuły jakieś dowcipne.

Nie tzreba dowalać od razu po 1000 bryłek lepiej dac coś za mniejsza sumę co kupi więcej osób.

To jest gra mamy się tu bawić rywalizować a póki co co aktualka lub takie prezenty jest więcej osób negatywnie nastawionych do TW.

Lub inne [pierdoły dać jak np pzrez 1 dzień 100% sansy na wydropienie pzredmiotu zobaczylibyscie ile osób takie premium by wykupiło szczególnie poszukawiacze klucza.

Wystarczy pokombinować i będziecie mieli efekty.

Nie zasypujcie juz Unikatami wszystkich swiatów bo gra straci sens już straciła widac po pojedynkach które są klapą. Na bitwy coraz mniej osób chodzi Online itd.

Wy macie przyciągac graczy a nie ich odstraszać .
 

DeletedUser

Gość
Gość
W skrzynce za 5tys $ 3 klucz to rzeczywiście prezent-dziękuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry