prezenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28388
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, pytanie mam - otóż kupiłem plecak, tam był zaznacznik czy naznacznik (jakoś tak) a potem po rozpakowaniu były jakieś dolary, ale nie wiem do czego one służą bo ani nie ma ich w ekwipunku ani nigdzie nie zostały dodane.

A tak po za tym to jakieś cukierki xD
 

DeletedUser17496

Gość
Gość
Ja kupiłem za bryłki 2 stalówki
w jednej prec smith
w drugiej świecący sztylet :)

Potem za dolary plecak z rzadkim produktem w której spodziewałem się klucza :)
A znalazłem świadectwo zawarcia małżeństwa, niestety małżonki w plecaku nie było:kak:

Za 5 tys kupiłem jeszcze pudełko z zielonymi bryczesami.


Resztę sobie podaruję, nie każdy musi mieć unikaty :)
Wolę przegrać te pieniądze na zakładach bukmacherskich.
 

DeletedUser

Gość
Gość
opłaca się kupować skrzynie premium pif paf
http://www.youtube.com/watch?v=4lkRPpsH3hw&feature=youtu.be
z skrzynki premium lecą nowe unikaty nie zdobycia: świecidełka (ktoś dropnął Jima LOL), 3 klucz, złoty tomahawk, pas innogames, jakaś snajperka do fortu, struś, złoty osioł, kartaczownica, potion reskillujacy, odejmujacy umiejki lub cechy ;)
 

DeletedUser24419

Gość
Gość
Po co tak płaczecie ,że za dużo bryłek 95% i tak nie miała zamiaru wysłać sms'a lub zrobić przelew , a tak strasznie narzekacie . Jeden ma szczęście , drugi nie - proste - Pozdrawiam ;]
 

Californijka

Blada Twarz
wydane 37.000$ na prezenty, zawartość to śmieci (najdroższa nagroda to spodnie meksykanina, szklana kulka itp.) pif paf ŚWIĄTECZNA KPINA ::P:
...zdrowych i wesołych życząc Wam :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wydanie na świecie 1, gdzie gra się 3 lata 5 mln dolarów na prezenty jak sądzę wielkim wyzwaniem nie jest, natomiast inaczej ma się sprawa na nowych światach: Dakota/Huron.
Mimo że jestem uważany za jednego z bogatszych graczy Dakoty to i tak mnie nie stać by wywalić 2 mln na "prezenty"


Można by było zmniejszyć ceny na wyżej wymienionych światach i dać szansę graczom free ale po co, lepiej trzaskać kasę...


Brak wyobraźni czy pazerność? Chyba wszyscy znamy odpowiedź...
 

DeletedUser28461

Gość
Gość
klucz

Mi z tej skrzyni z rzadkim przedmiotem wypadł klucz:fl:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak zobaczyłem pierwszy lepszy prezent za który była drewniana skrzynka pomyślałem że jest ok git jak takie ceny są za pozostałe to dobrze. Ale żeby wywalać 200 ziko za takie cuś?! Jeszcze do tego nie ma gwarancji że wypadnie unikat a nie zbutwiały łuk czy inny szajs! Ludzie to są ceny takie że Jezus Maria! Według mnie to jakaś kpina, bardzo brzydki żart, a twórcy Innogames powinni sobie przypomnieć że Święta polegają na dawaniu a nie zdzieraniu ostatniej skóry z graczy! Spodziewałem się raczej że z okazji świąt jakaś jest promocja i wszystko zejdzie po 40k, lub 50-100 bryłek ale nie 3000 bryłek!!!!

PS. Z każdym dniem TW jest coraz gorszy. Niedługo totalnie się zepsuje i ludzie będą hurtowo kasować konta byle nie mieć do czynienia z tym zdzierstwem!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
I już wszystko wiadomo ;} do Drewnianego pudełka, nawet się opłaca ;] Potem reszta już nieopłacalna.... Kto da 1kk, żeby kupić prezent z którego wypadnie itemek za np. 250k :eek:j:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
I już wszystko wiadomo ;} do Drewnianego pudełka, nawet się opłaca ;] Potem reszta już nieopłacalna.... Kto da 1kk, żeby kupić prezent z którego wypadnie itemek za np. 250k :eek:j:

Własnie o to im chodziło. Dać ceny w dolarach wysokie 1 mln czy tam 2 mln a każdy wie że za 1 mln można zakupić 2 porządne unikaty, więc nikt nie zaryzykuje 1 mln na skrzynie chyba że ma coś z głową. Druga sprawa mało kto posiada takie sumy, więc dali możliwość zakupienia za bryłki bo 1k bryłek co to jest 40 zł ?? 2k bryłek macie 90zł dla niektórych to małe pieniądze więc zamiast wydawac dolary łatwiej wydać bryłki a o to im chodziło, dac zaporową cenę w dolarach żeby ludzie wykupowali to bryłkami.

Opłaca sie te tańsze rzeczy, te pudełko i skrzynia za 500k to pomyłka jakaś, 2 stalówki za 100k to jest fajne na s10 stalówki po 120k chodzą wiec taki prezent mógłby być.

No nic nie poradzimy IG też chciało miec święta , a ktoś musiał im zafundować je czyli my :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wywalił ani grosza. Poszło ponad 2 miliony dolców i bryłki kupione jak zaczynałem grę. Obecnie gram w ogóle bez premium. Ale teraz jestem goły i wesoły. Zostało mi 300 dolarów :)

A to przepraszam za oskarżenie. Sądziłem iż znajdzie się jakiś szaleniec który wywali tyle kasy na to ::DD:.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja w sumie nie narzekam, wiele tu zależy od szczęścia, jak większość w tej grze. Mimo iż zakupiłem skrzynkę za 1mln $ a wypadł tylko(lub aż) słoń, to na bf za 5k kupiłem tę dziwną skrzynię, a w niej był kluczyk, który nie jest mi do niczego potrzebny...
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Najlepsze to Colt Billa, Spodnie Buffali Billa, Spodnie Cochisa, reszta to śmeici Spodnie Boba CZejnenów pas Calamity Floret Athosa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kupiłem paczkę za 5k$ i w nagrodę dostałem Dokumenty ? To jakiś żart ? Co to za prezent na święta pff.. To zrobione chyba tylko dla kasy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dostałem ze skrzynki 1 skóra bizona, a ze skrzynki z trudnymi do zdobycia przedmiotami dostałem pierścionek :) Z prezenty wypadł 1 krakers bożonarodzeniowy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To nie jest żart, to jest kpina.
Egoistyczni wyzyskiwacze, nie dosyć ze psują grę, to za to co zostało zrobili premium.
Kto normalny wyda 300zł na prezenty wirtualne? Tylko uzależnieni, gracze.
Ja w the westa gram od 2009 roku i jak ta gra będzie tak z chodzi na psy to odchodzę. I pewnie nie jeden gracz tak zrobi bo to już nie jest gra, co ma dawać radość, tylko skarbonka bez dna, która chce by wrzucać pieniądze, za miesiąca na miesiąc coraz więcej.
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
Thompson67
Nie każdy śpi na kasie jak ty, a to miały być prezenty a nie sklep jubilerski w Monaco.
Ceny są za duże z
2x stalówki za 100 000$ dropło mi Noż Bowiego oraz Skórzane szlacheckie spodnie, szkoda że wcześniej nie poczytałem forum.
Jeżeli Tw pójdzie dalej w tym kierunku kasuje konta na wszystkich światach i kończę tą grę. Polecam to zrobić innych. Teraz The-west.pl/de etc. TO NIC INNEGO JAK OSZUKIWANIE LUDZI I ROBIENIA I W KONIA! TYLKO NA KASE LECĄ, Niech inno padnie na ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4081

Gość
Gość
E tam marudzicie chcecie zobaczyć największy żart z tych prezentów to zobaczcie sobie na cenę 1 pudełka i jednej żelaznej a dopiero potem gderajcie - 46 złotych trzeba wydać za te dwa śmieciowe przedmioty (cena tego dziadostwa 750 bryłek) nie mówiąc że cena 500k za to badziewie to woła o pomstę do nieba.

UP:
100.000 $ za 2 stalówki to jest bardzo niska cena na targu za jedną nie często płaci się ponad 100k $ więc jest to najbardziej - jak dla mnie - opłacalny zakup.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20037

Gość
Gość
Ale jak kolega kilka postów wyżej napisał to są inne skrzynie niż z te z fortów.

P.s No muszę przyznać że mnie zaskoczyło z plecaka za 5K mam stary kluczyk :)
Jednak zdania nie zmienię :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry