prezenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28388
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Marudy, przecież nikt Wam nic nie obiecywał ani do niczego Was nie zmuszał. Skrzynie to loteria, chcecie mieć pretensje o to że nie wszystkim wydropił pas innogames? Jesteście śmieszni :)

Pytanie do Onufry:

Czy otwarcie prezentu w określonym czasie ma wpływ na jakość wypadających przedmiotów?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ludzie się podjarali, pieniążki lecą z kont bankowych, smsy są wysyłane, a potem płacz że słabe rzeczy dostali, kto sprytny i chce mu się siedzieć przy kompie trochę ,to narobi sobie pełno bryłek przez proxy ( wcześniej byłem za tym żeby to ukrócić , ale teraz jestem za niech ludzie kantują i zdobywają bryłki , niech IG dostanie po tyłku ).

Gra od dłuższego czasu schodzi na psy , kiedyś człowiek starał się żeby coś zdobyć robił zadania. Teraz wszystko uproszczone. Gra nastawiona na dojenie kasy z debili ( tak powtórzę jeszcze raz z debili ) którzy wydają pieniądze bezsensownie .

Jak to Mumin napisał można było dać jakieś stroje , ale nie lepiej ciągnąć kasę w większej części o graczy niepełnoletnich .

A NAJŚMIESZNIEJSZE JEST TO ŻE OD KIEDY TO ZA PREZENTY DLA SIEBIE TRZEBA PŁACIĆ ?

Ja zamiast na taką głupotę wolę wydać kaskę na coś , co mi się przyda w realu ( oczywiście jeśli już mam sam sobie kupować prezent na święta ) .Normalnie paranoja , śmiech na sali.::DD:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Oby nikt z mojej rodziny nie grał w TW i nie brał przykładu :D Podchodzę do choinki biorę prezent z moim imieniem a tu doczepiony paragon i wyciagnięta ręka po kasę za prezent i te powiedzonko ,, Nie chce nie musisz kupować nikt ciebie nie zmusza ".
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dokładnie uwaga na Wigilie , pod choinką czai się niespodzianka !!!!!!!!!

Zapłać a będziesz mógł sobie wsiąść prezent. Normalnie IG wprowadza nam nową tradycję ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sh!t

Jednym słowem kompletnie nieopłacalny interes (dla graczy)... Ceny są horrendalne jak na świeże światy, a zakup za bryłki pozostawia wiele do życzenia. (w przeliczeniu żeby kupić wszystko za bryłki potrzeba ok. 200 zł)

Jednak co do moich dropów ;P Kupiłem tę skrzynkę na "unikaty" za 1K bryłek :)
Wypadł mi ... klucz nr 2 =.= To ma być ten unikat?! Jest z questa więc opchnięcie go będzie prawie niemożliwe. A poza tym skrzynka miała być na unikaty a nie rzeczy ogólnodostępne... Pfff... Jestem maksymalnie rozczarowany.

Rozumiem politykę INNO, tak więc admini za wiele do powiedzenie nie mają w niektórych sprawach (chyba, że sami zajmują się działem finansowym w co śmiem wątpić).

A co do prezentów... ODRADZAM i wyrażam dezaprobatę co do jakości losowania dropów.

Pozdrawiam ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja z prezentu za 5k dostalem klucz nr 1, tylko po co on mi narazie gdy mam 34 lv a na targu nie można sprzedać, cieszylem się że go opchnę a tu lipa.
Co do tych skrzynek z unikatami, byłem nastawiony że kupie chociaż jedną jednak gdy zobaczyłem ceny to spadłem z krzesła. Rozumiem że IG chce zarobić, ale czemu to sie nazywa prezenty???
Jestem totalnie rozczarowany. Jeszcze jedno pytanie, skoro są te niby "prezenty" to nie dostaniemy tych prezentów co rok temu (po pare słodyczów z kalendarza)?? Chciałbym żeby Onufry odpisał mi na to pytanie, lub ktoś kto się orientuje.

Pozdrawiam
barcelonista7
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jeszcze jedno pytanie, skoro są te niby "prezenty" to nie dostaniemy tych prezentów co rok temu (po pare słodyczów z kalendarza)?? Chciałbym żeby Onufry odpisał mi na to pytanie, lub ktoś kto się orientuje.

Pozdrawiam
barcelonista7

Kalendarz dawno jest i słodycze też wyskakują , ty jeśli nie otwierałeś to pozostały ci kulki do zabawy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kalendarz dawno jest i słodycze też wyskakują , ty jeśli nie otwierałeś to pozostały ci kulki do zabawy.

Otworzyłem do tej pory cały kalendarz dobrze, chodzi mi o takie coś co było rok temu a nazywało się chyba Bożonarodzeniowy Prezent. Były jego kilka kolorów i były spory czy one coś znaczą, może jeszcze kojarzycie.
Dobra trzeba czekać do wigilii może coś dadzą ;]
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Szkoda, że IG jest ślepe i nie widzi własnych błędów w "doskonaleniu" gry. Pamiętam jak zaczynałem przygodę z TW na s6. To było coś, jak mogłem robić transportowanie amunicji i przy kilku ptk. pracy było buuuuum i omdlenie z miejsca. A teraz ? Masa ciuchów, ułatwienia jak tylko się da i myślą, że tak zachęcą graczy do gry. Wtedy zrobić złotą strzelbę to było coś - zwłaszcza, że reskila za bryłki nie było. I złotą strzelbę można było nazwać unikatem nad unikaty bo miało ją kilka osób. A teraz ? Weby, granty inne pierdoły zwane unikatami, co 5 osoba na świecie z nimi biega. Teraz wysyp unikatów, i co, za jakiś czas znowu wymyślą jakieś inne badziewne itemy lasery czy coś, my nazwiemy je unikatami i tak w koło. Pozostaje słowo unikat tylko w znaczeniu słownym, nic więcej, nie tędy droga, żeby doić idiotów z kasy i wspomagać budżet IG. Tak, jak zwykle ludzie mają pretensje, i to nie tylko ci co im badziewie wypadło ale też ci co wydropili dobre itemy więc coś chyba jest nie tak prawda ? Ja nie kupiłem żadnej skrzyni za premium i jestem z tego dumny. Dosyć ładowania kasy w coś co nas olewa i nie liczy się ze zdaniem graczy tylko aby więcej bryłek wydoić i nie starać się naprawić czegoś co jest złe.
Lepiej byście jakiś dom z panienkami postawili za rogiem w aktualce czy coś :fl:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Póki co najlepszy drop to klucz nr 1 z torby za 5k na dakocie, na s1 piernik czy jakoś tak . Tylko szkoda że nie da się sprzedać tego kluczyka :/::(:
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Wigilijna kolacja według IG.

Rodzina zasiada przy stole, przy każdym daniu karteczka jak w sklepie z ceną :D

Synuś prosi mamusie o nałożenie karpia i ziemniaczków, mamusia kalkulator podlicza i wystawia rachunek-

-musisz zapłacić 10 zł za tą porcję
- ale mamusiu jestem głodny i są przecież święta
- jak się nie podoba to nie jedz nikt ciebie nie zmusza do kupna żarcia.

Synuś poszedł spac o pustym brzuchu ,to jest magia świąt według IG :D

Tak się zastanawiam czy oni nas serio traktują czy jak zwykłe śmieci.

Robią sklepik wigilijny z prezentami, dają zaporowe ceny w dolarach żeby zmusić do wydania bryłek a nie dolarów. Piszą admini nikt was nie zmusza do kupna, ale jednak po coś to jest, chyba powinni nas zachęcać a nie zniechęcać.

Przy kolejnej aktualce pewnie masa bugów wejdzie i będzie trzeba mieć min 10MB szybkości neta jak nie więcej ( czy Mb jeden pies chodzi o szybkość ).

Już teraz sporo graczy nie może odpalić mapki pod czas bitwy, TW muli a jak zrobią w 3D to kompletnie padnie wszystko :D

Serio może każdy sobie w nowy rok postanowi że więcej IG nie da na sobie zarobić , zobaczymy co wtedy zrobią, pewnie władują już wszystko z abryłki.

A mogli dać głupie małe prezenty jak z tym indykiem , tylko że teraz karpia,barszczyk które by dawały np 100% energi, czy coś tam głupi quest w którym gracze moglibny miec set Mikołaja :D

Ale Kasa to priorytet.
 

DeletedUser19741

Gość
Gość
U mnie ze stalowej skrzyni wypadł rudolf więc jestem zadowolony.Z pozostałych bele co .A nad tymi drogimi się zastanawiam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
wielka ściema i zdzieranie kasy

dla mnie to jeden wielki przekręt...lipa kicha i nędza.. żenada... totalny brak szacunku dla osób które poświęcają kupę czasu na TW..

kupiłem dwa prezenty po 5k i wypadły: mega-unikalne.. widły i "supermocny"
niebieski ćwiekowany pas (ten za 2k..) dobrze że się nie rozpędzałem dalej...

szanowny Panie Mikołaju ..
wsadź sobie te widły w.. plecy i powieś się na tym pasie..

nie kupię więcej nawet pół bryłki i szczerze zastanawiam się nad sensem dalszego grania... a na pewno nie na kolejnych, nowych światach

ze świątecznym pozdrowieniem... ale tylko dla graczy...
mikołajowi mówię: spadaj..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dorgie IG wybaczcie
zamiast kupić wasze bryłki wolę zatrzymać sobie te pieniądze na sylwestra :D
A prezent czy coś w tym stylu mam gdzieś ;]Jeśli tam u was jest taka tradycja że za prezenty które znajdujecie pod choinką musice płacić to macie lipe bo w Polsce prezenty dostajemy za darmo ;] A jeśli już chcecie tak bardzo zarobić to dajcie coś w zamian a nie za 3kk $ czarna opaska na czoło ;] wy chyba już dostaliście już wystarczająco dużo prezentów od polskich graczy ;]

Pozdrawiam i życzę wam wesołych świąt a na pewno będziecie je mieli wesoło
;-$

i nie kupię waszych bryłek i prezentów aby przekupić mamę w wigilię aby dostać karpika :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21594

Gość
Gość
No to moja rada dla was. Nie musicie chyba kupowac tych prezentów po milion. ja kupiłem te 4 najtańsze i z tego za 5k poleciał mi stary klucz więc jestem zadowolony pozdro.
 

DeletedUser2256

Gość
Gość
rzadki produkt:)

Hahaha - ze skrzynki z rzadkim produktem wypadł mi sierp :)
Nie ryzykuję kupna skrzyń ze skarbem:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja już chciałem wydać milion na skrzynkę premium, ten struś mnie przekonał. Jednak wtedy mi się przypomniało, że osła nie zdobędę! Także gramy dalej. Szkoda tylko, że tej chwili emocji nie będzie ;)

pozdrawiam wszystkich, którzy tak się strasznie tą grą przejmują!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę iż tak IG reaguje na całą pianę
trolled_hard.jpg



Ale zgodzę się z ludźmi, iż w aktualkach są dodawane pierdoły, naprawdę, od czasów spodni i 120 lvl nie wiem czy wydarzyło się coś ciekawego/ważnego.....

Oprócz tego iż jedynki zostały zabite... szkoda, gdyby nie to wciąż by pewnie wielu ludzi grało, co do prezentów - nie wiem o co ten cały rage :D.
 
Status
Zamknięty.
Do góry