Przekazywanie pieniędzy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22933

Gość
Gość
Ja bym był też za, ale dodałbym bym jeszcze fundusz sojuszu.Polegała ona by na tym, że każdy gracz mógłby tam wpłacać pieniądze, następnie dowódca sojuszu mógłby je wydać np: na zakup broni fortowej albo koni lub czegoś innego dla fortowców. A co do nielegalnego przekazywania sobie pieniędzy, to nie oszukujmy się, gracze to robią i będą robili, więc raczej opcja przekazywania pieniędzy nie jest taka zła patrząc na to, że mogłyby być właśnie na przykład haracze, więc to jest plus.
 

DeletedUser247

Gość
Gość
Ja jestem za, szczególnie podoba mi się pomysł z pożyczką na jakieś oprocentowanie.
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
I jak prace nad nowym pomysłem ? Już coś ruszyło do Niemców ? Bo jak widać ludzie są na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie się tam podoba z jednym wyjątkiem. Jest to genialne ułatwienei dla multikont . Gracz już nie wpadnie jak tkoś zobaczy np. podartą koszulę za xxxxx $ a później nagle zniknie. Jednak gdyby była ankieta zaznaczyłabym tak :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co tu więcej można dodać. Pomysł pożyteczny i na pewno wprowadzi do gry jakieś urozmaicenie. Argumenty na 'tak' zostały przedstawione powyżej.
Bardzo przypadła mi do gustu sugestia gracza Teksański Łowca kilka postów wyżej.
 

DeletedUser22299

Gość
Gość
A może wprowadzić bardziej skomplikowane umowy wymiany

Jedna osoba przygotowuje propozycję umowy: np. Ja daję WEB w zamian za HDS + $150k. Druga osoba otrzymuje informację o propozycji, po akceptacji transakcja jest realizowana.

Takie rozwiązanie wyeliminowałoby wyłudzenia w stylu wystaw mi HDS za min a ja wystawię WEB za $150k, tylko po pierwszej transakcji nabywca HDS się rozmyśla o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem bardzo dobry i przydatny pomysł, jestem za w 100%, nie wiem co by tu dopisać.... wychodzi na to że pomysł jest tak dobry że nie warto nic dopisywać :p!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo dobry. Nawet nie ma żadnych minusów.A były propozycje, żeby wysłać do Niemców ten pomysł???
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Pomysł bardzo dobry. Nawet nie ma żadnych minusów.A były propozycje, żeby wysłać do Niemców ten pomysł???

Nie potrzeba wysyłać. Opcja jest już zaimplementowana.

http://forum.westbeta.innogames.de/showthread.php?t=1295

New features:

- bonus code feature
- item comparison
- poker
- facebook integration (not yet activated)
- send money via bank transfer (activated per version)
- equip manager
- crafting
- new tutorial and introduction questline
- buffs (not finished yet)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za, ale należy wprowadzić ograniczenie, że pieniądze można przekazywać między kontami z levelem wyższym niż X, (np. 50 lvl). Trzeba również wprowadzić jakieś dodatkowe zabezpieczenia przeciwko multikontom.

Przyda się to szczególnie gdy ktoś potrzebuje pieniędzy za reskill i bardzo urealni grę (np. danina za miejsce w forcie - o! ::DD:)
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
A dlaczego tylko gracze z wyższym levelem mogą przekazywać? A Ci z niższym to co? Sroce spod ogona wypadli? A może to Ci z wyższym nie powinni przekazywać? Bo i po co? I tak mają dużo. A multikonta i tak będą, tego nie da się nigdy do końca wyeliminować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdyby taka opcja była dostępna od początku świata to pojawiłaby się cała masa multikont. A tak do wyższego levelu zawsze tymi multikontami trzeba doexpić i istnieje ryzyko wpadki i bana (już szczególnie jak się ma wspólne IP). Okres w którym dopiero zaczynamy rozwijać swoją postać (do powiedzmy tego 50 levela) powinien przebiegać bez żadnych datków "za samo bycie" - bo po co komuś na 10 levelu prezent w postaci 30.000$ od znajomego na 120 lvl?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmmmmmm... mnie by się nie przydał ale wszystko może się zdarzyć. A jak pomysł mi nie przeszkadza to zawsze jestem na tak!
 

DeletedUser23328

Gość
Gość
Ja bym jeszcze dodał możliwość wymiany przedmiotu za przedmiot ;-)
Np. stary klucz na Czapsy Billy'ego Kida :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry