Przydatne produkty

Podoba się?

  • TAK

    Głosy: 676 75,6%
  • NIE

    Głosy: 218 24,4%

  • W sumie głosujących
    894
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko cacy, ale wtedy moim zdaniem szansa na znalezienie danego produktu musiałaby się obniżyć... :eek:

Dodaj jeszcze skrzynkę z narzędziami (bon dla bobów). :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem to spoko pomysł bo np. ja musze tera zrobić explor kontynentu ale pk to nie ma i by sie taki mały bon przydał.
 

DeletedUser14316

Gość
Gość
Dobre!

Hmm... Pomysł jest świetny! Sam czasami o czymś takim myślałem heh... Ja jeszcze coś zrobię też o produktach, ale jak już całkowicie to przemyślę heh :)
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Nie wiem czy ktoś mówił, ale jakby produkty dodawały by umiejętności straciła by dużo na tym laska która jest bardzo rzadka i wszyscy jej innym zazdroszczą. Dla mnie to nie jest dobry pomysł to by tylko uprościło grę a jak ktoś mówił, że niektóre dawały by minusy to po co wogóle by było je nosić? Produkty oprócz tego, że sobie można zaszpanować fajnie też wyglądają.
Jestem na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
MAM PYTANIE CZY MOZNA GDZIES KUPIC np SUKNO LUB RZECZY TEGO TYPU PODOBNE zamiast je zdobywac w pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niezły pomysł, jestem na tak, tylko trzeba bardzo rozsądnie dobrać bonusy do przedmiotów..
 

DeletedUser17112

Gość
Gość
Nie zapominajcie, że są przedmioty, które dodają bonus np.
Tequila w połączeniu z inną(lub innymi) rzeczą(lub rzeczami)z setu Meksykanina daje bonus.
To samo z widłami(farmera), eliksirem(konowała) i śpiewnikiem(pielgrzyma).
Co do pomysłu uważam za ciekawy, ale żeby to było max +2.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobre urozmaicenie ,ale wolałbym aby dodano to tylko do niektórych przedmiotów...
 
Status
Zamknięty.
Do góry