Przydatne produkty

Podoba się?

  • TAK

    Głosy: 676 75,6%
  • NIE

    Głosy: 218 24,4%

  • W sumie głosujących
    894
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmm... i tak nie my decydujemy. Ale po co miejsce do noszenia, jeśli produkty nic nie dają... no dobra : Kompas +3 Jazda konna

Ale to tylko poszukiwacz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem za... w końcu to puste miejsce mogło by w końcu do czegoś posłużyc a tak jak mój poprzednik napisał na razie to miejsce jest tylko dla poszukiwacza na kompas.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł byłby dobry gdyby te przedmioty były z wyższej pułki tz. trudniej znaleśc i są w pracach powyżej 200 pkt trudnośći
 

DeletedUser

Gość
Gość
a tak wogóle to w the west jest są cegły?

ja ich nigdy nie widziałem...

Oczywiście chodziło mi o kamień (jak ja dawno zakładałem ten temat) :)


pomysł byłby dobry gdyby te przedmioty były z wyższej pułki tz. trudniej znaleśc i są w pracach powyżej 200 pkt trudnośći

To też wiadomo. To jakie bonusy i z jakich produktów było by jeszcze do ustalenia.
 

DeletedUser12447

Gość
Gość
HALO LUDZIE A SET FARMERA MEKSYKANINA TO CO MAJĄ?

Widły i teqlla to nie bron ni nic tylko produkt
 
sety weszly w aktualizacji 1.19... kiedy on to pisal? -,-

ehh...

a pomysl jest extra :D czemu tylko poszukiwacz przygod moze miec prodkut z dodatkowymi umiejkami ? :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te "produkty" które nazwałeś nie są do szpanu ,tylko są potrzebne do questów. Ja tam osobiście jestem przeciw prowadzeniu takiego pomysłu.

ale jest jedno miejsce w ekwipunku i ono jest do szpanu a do questów można mieć je w plecaku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można dać tylko najlepsze produkty jako bonusowe (tak jak jest laska dżentelmena)
Czyli np:
- naboje +2 strzelanie
- paczka +1 sprawność
- biżuteria damska +1 charyzma
- obraz +2 handel
- przemycany towar +2 zaskoczenie
- okucia +2 siła uderzenia
- medal zasłużonych +2 taktyka
- zegarek kieszonkowy +2 sprawność manualna
- dzwon okrętowy +2 dowodzenie
- whiskey +1 siła
- fajka pokoju +2 pkt życia
 

DeletedUser

Gość
Gość
- whiskey +1 siła
- fajka pokoju +2 pkt życia
Buahaha :d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wprowadzono już coś podobnego min;

śrubokręt ojca - 1+ spr. manualna

kompas - 3+ jazda konna
Nie zauważyliście tego pustu?! Tu wyraźnie Kammunirzek mówi, że ten pomysł już działa :D Wychodzi na to że chcecie wprowadzic wprowadzony pomysł ;)
PS. Jest jeszcze Laska(ang:Walking stick) Charyzma +2
No i jeszcze szaszlyq zauważył/zauważyła że produkty coś dają :D (nawet te gorsze) ponieważ wchodzi bonus od posiadania seta...
No i jeszcze forty (wiem, kiedy to pisałeś jeszcze ich nie było). Tam są potrzebne produkty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zauważyliście tego pustu?! Tu wyraźnie Kammunirzek mówi, że ten pomysł już działa :D Wychodzi na to że chcecie wprowadzic wprowadzony pomysł ;)
PS. Jest jeszcze Laska(ang:Walking stick) Charyzma +2

śrubokręt to broń a kompas to tylko 1 laska do kompletu
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi tam sie podoba lepiej jakiś bonus niż żaden
 

DeletedUser13705

Gość
Gość
Troche nie widoczny ten pomysł w grze... Chyba powinno być więcej tych przedmiotów które dają te bonusy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wolę takie coś aby produkty dawały inne bonusy np:siodło zwększa szybkosć postaci na "koniu" o 50%.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kompas jest potrzebny do questa z którego są takie zyski że na te 3 jazdy konnej nikt nie zwraca uwagi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł jest fajny, ale dlaczego miały by być tylko od prac powyżej 200 pkt trudności?
Ja uważam, żę niższe poziomy też powinny mieć dostęp do takich przedmiotów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł jest fajny, ale dlaczego miały by być tylko od prac powyżej 200 pkt trudności?
Ja uważam, żę niższe poziomy też powinny mieć dostęp do takich przedmiotów.

Na razie jedynymi produktami które dają bonus są kompas i laska dżentelmena.
Nie powiesz mi że są dostępne dla niskich poziomów.

Nie można gry ułatwiać za bardzo. Jeśli "proste" produkty dawały by bonusy to produkty z prac o dużej trudności musiały by dawać dużo większy bonus.
Wtedy by się okazało że dają prawie tyle co część garderoby czyli dużo za dużo...
 

DeletedUser

Gość
Gość
a może wykorzystać procenty np młotek daje +2% budowanie wtedy przy 50 pkt budowania dostajesz tylko 1 dodatkowy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo fajny pomysł bardzo urzeczywistnić grę ale lepiej by było gdyby można było wprowadzić coś takiego jak np stek można było go zjeść i daje on np 100 PŻ albo pijemy eliksir i regeneruje się nam całe PŻ a jak tequile to traciliśmy by energie i otrzymaliśmy by unik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry