Przydatne produkty

Podoba się?

  • TAK

    Głosy: 676 75,6%
  • NIE

    Głosy: 218 24,4%

  • W sumie głosujących
    894
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem zdecydowanie na tak sam miałem zrobić takie temat. Tylko jedna uwaga jest jescze dużo innych produktów na bardzo wysokich lvl`ach takich jak cygaro fajka pokoju, lassso, itp. więc o tym też trzeba pomysleć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem zdecydowanie na tak sam miałem zrobić takie temat. Tylko jedna uwaga jest jescze dużo innych produktów na bardzo wysokich lvl`ach takich jak cygaro fajka pokoju, lassso, itp. więc o tym też trzeba pomysleć.

Gdy pisałem ten temat serwer był na dość wczesnym etapie a moja lista produktów i tak miała służyć tylko za przykład :cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak ktoś pisał, że wtedy też powinny odejmować coś .
To po co mają dodawać jak i odejmować bez sensu ten pomysł jestem na nie .
Przecież po odejmowaniu i dodawaniu się będzie zerować i po co nam to chcesz sobie ułatwić życie kup Premium,?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Super pomysł w końcu po co są wolne miejsca w ekwipunku?? Po to żeby zaszpanować gazetą?? xD
 

DeletedUser2758

Gość
Gość
dla mnie nie bo niektórzy by jechali tylko w te prace gdzie im coś się przyda
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wszystkie ale niektóre produkty można było by faktycznie ulepszyć np.naprawa powozów dostajesz ciepły posiłek bierzesz go w wolne miejsce potem po upływie dajmy 30 minut max. 2h;) dostajesz dodatkowe 10 energii lub coś w tym stylu ale tak poza tym to jak będzie wprowadzony handel wymienny to ktoś wstawi żeby pokazać co może komuś zaoferować:p tak jak na realu idziesz koło jubilera a na wystawie diamenty :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł :D Chociaż sądzę że tylko nie które przedmioty powinny mieć zdolnść.Na ten przykład:
Siodło +3 jazda konna
No akurat nic mi nie przychodzi ale nie wszystko niech dodaje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież niektóre produkty w pewnych okresach dają nowe zadanie w saloonie więc po co dodawać im jeszcze umiejętności? Chociaż z drugiej strony to by było logiczne w większości przypadków. Nie wiem co o tym myśleć:confused:.
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Na początek trzeba przemyśleć dobre i złe strony całego pomysłu.
Zacznę od tych dobrych:

Obecne produkty to po prostu "tak jakby" szpan. Np. ekwipunek to jeden temat, a produkty to spamerskie posty. I dlatego je się kasuje, w tym przypadku sprzedaje, lub wstawia do ekwipunku, już przytoczę to - dla szpanu. Ale jaka z tego korzyść? Żadna. Obecnie produkty są wykorzystywane do ukończenia Questów, a te które są niepotrzebne i prawdopodobnie nie będą - no to sprzedajemy, albo wstawiamy je do ekwipunku, ale no właśnie, po co? Bo taką mamy ochotę. Więc opcja ta, jest nawet dobra i produkty w plecaku, już nie byłby aż tak wielkim spamem, bo mogą się na coś przydać :)

Teraz ta druga strona medalu - czyli zła:

Od tych wszystkich bonusów, może już głowa rozboleć. I bronie mają bonusy i ubrania, i krzyżyki, muszki, opaski, buty, czapki, meloniki, kapelusze.. poza tym, niektórzy grają na premium i wystarczy tylko 1h, czasem 30 min, by mieć te +3 bonusu. I to po prostu zbyt duże ułatwienie, bo czasem wystarczy 1 punkt pracy by móc wykonywać jakąś dobrą pracę. Wystarczy tylko - KP: Większy zarobek, odrobina szczęścia i mamy kolejne bonusy.

Więc by nie ułatwiać gry lepiej by było gdyby nie wprowadzać tego pomysłu, bo 3 pkt bonusu za darmo to uzyskanie kolejnego levela.

Więc jestem na większe nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
co byście powiedzieli na taką poprawę że noszenie pewnego produktu zwiększałoby szanse na znalezienie innego np.
noszę młotek szansa na zdobycie gwożdzi w budowie rancza zwiększa się o pare procent
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czemu wszyscy chcą ułatwiać sobie grę? Jestem na nie. Tylko te bonusy, mamy ubranka przecież.:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wprowadzono już coś podobnego min;

śrubokręt ojca - 1+ spr. manualna

kompas - 3+ jazda konna
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież i tak od nowej aktualizacji: np: kompas dodaje 3 jazdy konnej.
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
To by było za proste to tak jakbyś szedł ulicą w zime i :

Czapka-Ciepło
Kurtka -ciepło
Buty-ciepło
Reklamówka z Biedronki-ciepło

Sami wyciągnijcie wnioski
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak , jednak uważam że max. taki produkty mógłby razem dawac 10 + a w jednej umiejętności max 6
 

DeletedUser10447

Gość
Gość
Nie chodzi mi o same produkty "dla szpanu" tylko o ich noszenie pod ręką.
Jeśli noszenie nic nie daje to po co miejsce do ich noszenia?


niektóre ukryte zadanie wymagają mieć jakiś produkt w tym miejscu i o określonej godzinie itp. naprzykład tak jest z zadaniem o Hernandosa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak tylko. Niektóre premia do produktów mi nie pasują.
Proponuję by produkty które mają szanse na znalezienie mniej niż 25%
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tak jeszcze w kwestii formalnej.

Na liście propozycji są "proste" produkty bo jak pisałem ten temat to właściwie zaczynałem grę i o innych to nawet nie wiedziałem :D

Teraz to pewnie inaczej by wyglądało :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry