pustelnik

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19160
  • Data rozpoczęcia

Podoba się???

  • Tak

    Głosy: 103 45,6%
  • Tak, poprawka (napisz co)

    Głosy: 31 13,7%
  • Nie (napisz dlaczego)

    Głosy: 61 27,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 31 13,7%

  • W sumie głosujących
    226
Status
Zamknięty.

DeletedUser19160

Gość
Gość
Marcin TSW ABG ZAQ napisał:
Tak ale z poprawkami.
Dlaczego tylko poszukiwacz przygód? A co to na przykład robotnik nie może. Może bob ma już dość ataków na niego i chce pożyć w samotności bez ,,człowieków''? Albo żołnierz jest już zmęczony bólem ran i chcę odpocząć i po obcować z naturą?
A co do handlu to skąd mam wiedzieć jak wygląda w Gladiatusie. Przecież nie wszyscy grają w tą ,,grę".

każdy by mógł, ale głównie to jest skierowane dla poszukiwaczy
ja też nie gram :D ale się orientuje w tej grze
chyba, że aż tak bardzo chcesz zobaczyć kolejną moją grafikę :D
 

DeletedUser19419

Gość
Gość
skoro jest sie pustelnikiem to nie powinno byc pojedynkow, chociaz w sumie gracz bez miasta nie moze sie pojedynkowac a tak to zostawaliby pustelnikami bo mieliby handel chociaz robcie jak chcecie
+++++++++++++++++++++++++JESTEM NA TAK+++++++++++++++++++++++++
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak,ale dlaczego nie mozna po zrezygnowaniu z pustelnika, zostac nim raz jeszcze?
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Pomysł jeszcze gorszy niż inne twoje pomysły.. Ty wiesz ile by The West się ładowało z tymi twoimi pomysłami ? Może jeszcze dasz pomysł, żeby były polowania na smoki ..

Polowanie na smoki to może być praca której zabronione jest podawanie na forum.
Ale według mnie nie było by pojedynków bo wszyscy byliby pustelnikami.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Egueppo napisał:
Jestem na tak,ale dlaczego nie mozna po zrezygnowaniu z pustelnika, zostac nim raz jeszcze?

oprócz oglądania grafiki byś przeczytał cały pomysł -_-

Radell napisał:
Pomysł jeszcze gorszy niż inne twoje pomysły.. Ty wiesz ile by The West się ładowało z tymi twoimi pomysłami ? Może jeszcze dasz pomysł, żeby były polowania na smoki ..

to kup sobie lepszego neta, jak masz wolny przesył to nie moja sprawa

Marcin TSW ABG ZAQ napisał:
Ale według mnie nie było by pojedynków bo wszyscy byliby pustelnikami.

handel i tak ma już zostać wprowadzony, więc na pewno nie wszyscy zostaliby pustelnikami
poza tym ja na przykład nie zostałbym pustelnikiem, bo jestem pojedynkowiczem :D
 

DeletedUser21330

Gość
Gość
Szczerze mówiąc mi to obojętne, bo żeby takim pustelnikiem zostać, to musiałoby mi się ostro nudzić :D
A co do ataków na pustelnika, to według mnie, można było by go tylko zaatakować poza chatką, żeby w chatce mógł czuć się bezpiecznie :p
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
hmmm, pustelnicy to z reguły pokojowi ludzie, przynajmniej tak mi się wydaje, więc odłączyłem opcje pojedynkowania się
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlaczego tylko poszukiwacz? Duże bonusy, wielkie ułatwienie gry, handel między graczami, jednoosobowe miasto, to wszystko w pakiecie Propozycje by Jiyam. Zapomniałem dodać, że pustelnik nie może się pojedynkować, ani nie może być atakowany. Podsumowując: Na NIE.

PS; oczekujemy polowania na smoki
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
mi się wydaje czy ktoś tutaj coś napisał???

eee, zdawało mi się...


jeśli ktoś chce się wypowiedzieć lub ma jakieś pytania to bardzo proszę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł ciekawy- podoba mi się. Ale te bonusy bym zlikwidował. Brak pojedynków mógłby zostać. Ja jestem poszukiwaczem na Arizonie i przez to, że mnie atakowali zrobiłem całkowitego reskilla na pojedynki, ale i tak mam zchrzanioną postać. Taka chatka by mi się przydała na Arizonie

Podsumowując:

- Usunął bym bonusy
- Zostawił bym handel, ale jak i tak ma być wprowadzony to...
- Zlikwidowałbym walki pojedynki

Ale jak dla mnie to obojętne
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
2 i 3 pkt. są właściwie zrealizowane, jeśli chodzi o pomysł, a 1 pozostałby jedynym sensownym powodem zostania pustelnikiem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz co, tak czytam te dwie strony i się tak głęboko zastanawiam.
Gram na tej Arizonie i jestem poszukiwaczem, nie mam miasta i nie mam zamiaru do niego przystępować (przynajmniej w najbliższej przyszłości). Więc okiem pp stwierdzam, że jedyne czego mi może brakować to możliwość handlu, ale tak serio to ma zostać wprowadzony więc... Na co mi chatka? Żeby inni wiedzieli gdzie mieszkam? :> :p
Tak szczerze moim zdaniem to jako pp i samotnik/pustelnik, mam wszystko czego chcę, dobrze płatne roboty, spokój, brak ataków, rozwijam sobie postać i wykonuje zadania, zwiedzam całą Arizonę. Niczego więcej prócz handlu mi nie potrzeba, tym bardziej, że pomysł z bonusami dla pustelnika by musiał nieść za sobą bonusy dla mieszkańców zwykłych miast żeby nie czuli się pokrzywdzeni i takie tam.
Jestem totalnie na nie z pomysłem ze względu na to co napisałem wyżej.
Sorry.

P.S. Jako iż się nie pojedynkuję zbytnio to wyobraź sobie, że prędkość poruszania się mam podbitą w górę bo jako poszukiwacz to i tak się wolno poruszam. Więc punkty na pojedynki wydaję na bardziej mi potrzebne rzeczy - wszak jestem pustelnikiem, nie mam zamiaru się pojedynkować, a jak do mnie przyjdziesz ze swoją postacią to możemy sprawdzić kto szybciej biega :p (taki żart na koniec).
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
LeCrox napisał:
Wiesz co, tak czytam te dwie strony i się tak głęboko zastanawiam.
Gram na tej Arizonie i jestem poszukiwaczem, nie mam miasta i nie mam zamiaru do niego przystępować (przynajmniej w najbliższej przyszłości). Więc okiem pp stwierdzam, że jedyne czego mi może brakować to możliwość handlu, ale tak serio to ma zostać wprowadzony więc... Na co mi chatka? Żeby inni wiedzieli gdzie mieszkam? :> :p
Tak szczerze moim zdaniem to jako pp i samotnik/pustelnik, mam wszystko czego chcę, dobrze płatne roboty, spokój, brak ataków, rozwijam sobie postać i wykonuje zadania, zwiedzam całą Arizonę. Niczego więcej prócz handlu mi nie potrzeba, tym bardziej, że pomysł z bonusami dla pustelnika by musiał nieść za sobą bonusy dla mieszkańców zwykłych miast żeby nie czuli się pokrzywdzeni i takie tam.
Jestem totalnie na nie z pomysłem ze względu na to co napisałem wyżej.
Sorry.

P.S. Jako iż się nie pojedynkuję zbytnio to wyobraź sobie, że prędkość poruszania się mam podbitą w górę bo jako poszukiwacz to i tak się wolno poruszam. Więc punkty na pojedynki wydaję na bardziej mi potrzebne rzeczy - wszak jestem pustelnikiem, nie mam zamiaru się pojedynkować, a jak do mnie przyjdziesz ze swoją postacią to możemy sprawdzić kto szybciej biega :p (taki żart na koniec).


handel już właściwie został wprowadzony, więc mój pomysł z handlem już nie jest raczej potrzebny
i masz też pewną racje co do bonusów, lecz nie będe się tutaj rozpisywał
ja mam niedużo prędkości, więc sądze, że byś mnie wyprzedził :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysl

Zyjac samotnie jest kilka problemow, mozna by dodac naprawe, np. Burza zerwala Ci dach. Naprawa kosztuje Cie 300$ i 50 punktow energii.;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak, tylko zmniejszyć bonusy, powiedźmy

Kod:
5% zwiększone pkt. expa
10% szybkość poruszania się

;)
 
NIE! NIE! NIE! NIE! NIE! NIE! NIE! NIE!

Były już pomysły z chatkami, działkami, domami, a to jest to samo tylko nazywa się chatka pustelnika.Idea pomysłu nie ma szans na wejście choćby nie wiem jak dokładnie byłoby to zrobione.Jestem przeciwny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście na TAK zawsze wspieram pomysły rozwijające możliwości w grze, ten pomysł wydaje się przemyślany i łatwy w organizacji. Jest grafika, są objaśnienia nie widzę negatywów mam nadzieję że szybko wejdzie do gry.

NIE! NIE! NIE! NIE! NIE! NIE! NIE! NIE!

Były już pomysły z chatkami, działkami, domami, a to jest to samo tylko nazywa się chatka pustelnika.Idea pomysłu nie ma szans na wejście choćby nie wiem jak dokładnie byłoby to zrobione.Jestem przeciwny.

Niby tak ale rzaden nie był tak dobrze dopracowany.:I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się akurat pomysł podoba. Jest dopracowany, a sam mam PP i chciałbym nie należeć do miasta, ale mieć darmowy sen :) Czyli na TAK.
 
Status
Zamknięty.
Do góry