pustelnik

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19160
  • Data rozpoczęcia

Podoba się???

  • Tak

    Głosy: 103 45,6%
  • Tak, poprawka (napisz co)

    Głosy: 31 13,7%
  • Nie (napisz dlaczego)

    Głosy: 61 27,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 31 13,7%

  • W sumie głosujących
    226
Status
Zamknięty.

DeletedUser13826

Gość
Gość
Nie. To pomysł do kosza. Doświadczenie mają już robotnicy. Taktykę żołnierze. A prędkość zawadiacy. To tylko mieszanina wszystkich klas.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli taki eremita :kak: miałby możliwość atakowania innych graczy, oddałbym głos na tak. Póki co jednak się wstrzymałem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ja gram akurat żołnierzem więc mi to za bardzo się nie przyda ale pomysł całkiem spoko :D

 

DeletedUser

Gość
Gość
nie popieram ponieważ masz już zleceniodawców a gra jest stworzona po to żeby się bić z innymi a nie single player
 

DeletedUser

Gość
Gość
rewelacja

jestem na tak jest to rewelacyjne nawet ale można by wprowadzić zmiany np w nazwie to powinien być handlarz bo to na to wygląda że tylko handluje
REWELACJA !
i mam pytanie czy te pomysły kiedykolwiek wejdą w życie >::):
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
are12 napisał:
jestem na tak jest to rewelacyjne nawet ale można by wprowadzić zmiany np w nazwie to powinien być handlarz bo to na to wygląda że tylko handluje
REWELACJA !
i mam pytanie czy te pomysły kiedykolwiek wejdą w życie >

Zmiana nazwy na handlarza, nawet nie wiem co o tym myśleć...
Znając Niemców, to szanse są raczej znikome...
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie bo nikt by już nie należał do miasta a po za tym mógłbyś dać na - a nie na plus niektóre umy i inne dodatki :&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym z tego zrobił oddzielną klasę postaci ;p
a graficznie bym tych chatek nie zmieniał bo są ok.
Poza tym trzeba by dopracować szczegóły itp.
np:
-dodać możliwość walki.
-Dodać kufer tak jak bank ;p
-No i dlaczego handel tylko z innymi pustelnikami? Ze wszystkimi!xD
Ja bym był nawet bardziej skłonny do takiego życia wędrowca. Bez domu i w ogóle. sen w namiocie itd.
A zadania w saloonie i tak mogą przecież być wykonywane.

pomysł mi się bardzo podoba ale z powyższymi usprawnieniami ;)
Uważam jednak , ze i tak nie zostanie to wprowadzone.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nawet Podoba mi się tylko nie wiem czy to wprowadząpif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie pomysł fajny, dopracowany. Ja tam bym nie chciał zostać pustelnikem ale jeśli inni gracze bez miast na tym skorzystali to jestem na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście na nie:
większy exp osłabienie robotnika
większa prędkość poruszania się osłabienie zawadiaki

poszukiwacz ma bonusy klasowe i dodawać mu jeszcze to? No bez jaj
 
Jest to dopracowany pomysł. Grafika jest, pełny opis jest. Jestem na tak, dałoby to możliwość samotnej gry w TW.
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Od dawna gram jako samotnik. Nie uważam tego za zbytnio potrzebne, ale może być. Chętnie sprawdziłbym to w praktyce :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł jest ciekawy i bardzo przydatny. Dobrze by było gdyby nie dało się atakować pustelnika ani on nikogo nie atakował. Dobre jeżeli ktoś robi postać pod zadania lub jako samotny zbieracz.
 

DeletedUser21199

Gość
Gość
Hmm... Śmierdzi mi to nową klasą postaci.

1. Taktyka?! Po co to komu?
2. Chatka? Hmm.. Nawet fajne.
3. Tylko raz?! Nie, kiedyś może się komuś znudzić ta samotność
4. Handel.. Hmm... Niepotrzebnie, lepiej dodać do targu opcję, gdzie jest ''Pokaż dla wszystkich'' itp.. można dodać ''Tylko dla pustelników.

Ogólnie, trochę poprawek by się przydało, ale fajne wprowadzenie. Trudziłeś się z obrazkami, a i tak nowa mapa będzie. :D

Tak z poprawami.
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Jak dla mnie pomysł mało związany z dzikim zachodem. Bonusy jak dla mnie też dziwaczne, zwłaszcza że miasto żadnych nie daje, a dlaczego ktoś kto gra jako samotnik miałby mieć łatwiej. Mimo iż raczej nie przepadam za takimi pomysłami jest mi to obojętne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie ma to być dla poszukiwaczy przógd(w większości) każda postać ma swój bonus i niepowinno się faworyzować danej
 

DeletedUser29483

Gość
Gość
super pomysł:I:tylko jedna rzecz mnie martwi tam by nie było kościołu bo to w końcu chatka a nie miasta tak????więc mam pomysł żeby zamiast kościołu by był
2 propozycje

1.żeby na jeden sektor był cmentarz (na środku sektora)i ten cmentarz by był dla tych których by na tych sektorach mieszkali i tylko pustelnicy by ten cmentarz widzieli na mapie:D

2.przy każdej chatce by był grób przy którym by się modlili póstelnicy:ind:jedna chata jeden grób:meks:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry