Pytanie dot. ręczników

Status
Zamknięty.

DeletedUser28938

Gość
Gość
macie już colta osobistego? za pracę w szlafroku? kilka osób widzę juz ma na swiatach ale chomikują :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
macie już colta osobistego? za pracę w szlafroku? kilka osób widzę juz ma na swiatach ale chomikują :)
Uważasz, że wprowadzanie ludzi w błąd to taka fajna zabawa? Pracowałem w szlafroku na becie ponad 20 godzin i nic się nie zadziało.
 

DeletedUser30521

Gość
Gość
Widze że nasz kochany suport tutaj jest po prostu śmieszny mój temat został usunięty (mimo braku rozwiązania) + do tego gdy zapytałem się dlaczego został usunięty (nie złamałem regulaminu) to odzewu brak czekam 5 dni na odpowiedz nawet odpisać nie potrafia wiec moze zapytam się tutaj bo post znowu zostanie usuniety

Czy wie ktoś dlaczego po zakonczeniu zadania 1 kroki nie dostaje żadnych nowych zadań ? nawet cała naprzód ku nowej przygodzie ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak ktoś nie ma gogli to mogą być zwykłe okulary ? heh ::DD:
 

DeletedUser28067

Gość
Gość
Pyknąłem 20h prac w szlafroku i nic. Czyli plota.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ja także. Dodatkowo także z tym przewodnikiem. Czyli to ściema.
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
sorki ale takie info dostałem od znajomego z bety.też przepracowałem ze 40h w tym szlafroku.i nic. mało tego pracowałem 15k w polowaniu na kojoty bez broni bo miał wypaść młody kojot,:) po prostu ktoś sobie ze mnie zrobił jaja.
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Dzień ręcznika już się skończył, a wczoraj znowu wypadł mi kosz, z tego co się dowiedziałem dzisiaj również kilka osób je zdobyło, a więc czy te kosze przestaną kiedyś wypadać?
 

DeletedUser22332

Gość
Gość
Przepracowałem 20 godzin. Jak kończyła się ostatnia godzina to byłem online i widziałem że coś wpada do ekwipunku. Z pracy nic nie dostałem bo raport pusty. W eq też nic nowego nie mam. Jedynie widziałem grafikę że coś do ekwipunku wpada. Może po prostu miało coś być za 20h, usunęli to a została grafika wpadania do ekwipunku.
 
Wiadomo czy wpadanie koszy się skończyło? Bo od kilku dni ani jednego nie mam, a brakuje mi jednego ręcznika. Kupiłem kilka koszyków, ale może admini podpowiedzą czy to ma sens, czy nawet jeśli ten piąty ręcznik mi wpadnie to doczekam się szlafroka? Tyle pytań, tyle pytań... ;)
 
Nie wpadają już, przecież nie będą lecieć cały rok. Kup póki są tanio na targu, bo musisz wylosować 5 różnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry