Pytanie dot. ręczników

Status
Zamknięty.

DeletedUser27164

Gość
Gość
Mam takie pytanie. Jak rozpocząć ten quest z ręcznikami? Zrobiłem właśnie tego z wogonami u waupee.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Po prostu musisz wydropić sobie ręczniki z rożnych prac , nic nie trzeba zaczynać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiadomo z jakich prac dropią te kosze na pranie?Bo na 100% z "Poszukiwanie rzadkich kamieni szlachetnych.
 

DeletedUser28407

Gość
Gość
Co jest z tymi ręcznikami? Miałem kilka koszy na pranie,po otwarciu pojawiły się ręczniki,które po kilku minutach zniknęły::(: Wcześniej po najechaniu na ręcznik był komunikat,że przedmiot nie istnieje. Ktoś wie o co w tym chodzi?
 

DeletedUser30036

Gość
Gość
Co jest z tymi ręcznikami? Miałem kilka koszy na pranie,po otwarciu pojawiły się ręczniki,które po kilku minutach zniknęły::(: Wcześniej po najechaniu na ręcznik był komunikat,że przedmiot nie istnieje. Ktoś wie o co w tym chodzi?

z ręcznikami jest jak z kartami kolekcjonerskimi z tortów, trunków itd. zobaczy w osiągnięciach ile i jakie masz ...jak będziesz miał 5 innych wtedy otrzymasz nagrodę - szlafrok.
 

DeletedUser28938

Gość
Gość
info z bety. w szlafroku trzeba przepracowac co najmniej 20h wróznych pracach .i dostaje sie wartociowa niespodzianke.pif paf
 

DeletedUser15112

Gość
Gość
Możesz mi pomóc, zdobyłem 3 kosze, ale po rozpakowaniu, nie ma ich w ekwipunku, o co chodzi?
 

DeletedUser

Gość
Gość
spójrz w osiągnięciach eventy tam jest które ręczniki już masz pracuj dalej jeszcze 2 kosze i pojawi Ci się szlafrok w eq
 

DeletedUser10846

Gość
Gość
Nie mam nowych zadań z ręcznikami. Skończyłem wszystkie zadania i mam powyżej 10 poziomu
 

DeletedUser15112

Gość
Gość
ok, dzięki, myślałem, że jakiś błąd, a kosze wypadają losowo?
 

DeletedUser28075

Gość
Gość
Bez obrazy, ale czy niektórzy tutaj nie myślą? A może po prostu nie chce im się czytać, bo kilka razy pada to samo pytanie :&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
a czy na pewno trzeba przepracować 20h czy wystarczy 20 razy? bo ostatnio trochę się pomieszało
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytanie ze zrozumieniem znów się kłania... CO NAJMNIEJ 20h, aż chce się łbem przywalić w ścianę.
 

DeletedUser30036

Gość
Gość
w trakcie pojedynku on ma tyle samo hp (czyli punktów życia) co Ty, czyli jak masz ich mniej Ty tym mniej i on :) i wtedy łatwiej go pokonać ...
 

DeletedUser5241

Gość
Gość
Czy może mi ktoś powiedzieć te ręczniki mają być różnokolorowe czy mogą być tego samego koloru.
 

DeletedUser30036

Gość
Gość
dlaczego nie czytacie poprzednich postów !!! i do tego jak ktoś tu wspomniał ze zrozumieniem !

z ręcznikami jest jak z kartami kolekcjonerskimi z tortów, trunków itd. zobaczy w osiągnięciach ile i jakie masz ...jak będziesz miał 5 innych wtedy otrzymasz nagrodę - szlafrok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry