Pytanie dot. ręczników

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zauważył ktoś już jakąś zależność z dropieniem tych pudeł z ręcznikami? Czy wypadają z konkretnych prac? Czy komuś zdarzyło się że wypadły po 15s pracy? Czy można je trafić kilka razy w jednej pracy?
 

DeletedUser28075

Gość
Gość
Z tego co zauważyłem (nie wiem czy tak jest może po prostu przypadek) to nie ważny jest czas ani rodzaj pracy. może nawet wypaść kilka razy pod rząd z jednej pracy.
 

DeletedUser16506

Gość
Gość
a co trzeba spełnić żeby te zadanie sie w ogóle pojawiło? Bo nie moge go rozpocząć :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co trzeba spełnić żeby te zadanie sie w ogóle pojawiło? Bo nie moge go rozpocząć :/

Jakie zadanie??!! Do ręczników nie ma żadnego zadania!! :&:
Jeżeli chodzi Ci o serię "Atak Wogonów", to musisz mieć 10 level i ukończyć serię zadań "Cała naprzód ku nowej przygodzie"
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Na becie nie spotkałem się z taką teorią odnośnie szlafroku, więc raczej to joke ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak zabić wodza wogonów? wyzywam go i wyzywam wygrywam a on nadal żyje::(:


właśnie mi się udało wyzwałam go na pojedynek chyba 200 razy i w końcu poszło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja go nie zabiłem, chyba, że on nie ma czachy w raporcie jak omdlewa (5 strzałów):
wong.jpg


Pierwszy i ostatni pojedynek z nim, sam miałem 490 hp około, ale na pewno więcej niż on dostał w tym pojedynku.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1105

Gość
Gość
A czy ktoś wie, gdzie podziewają się te ręczniki, kiedy się rozpakuje koszyk? W produktach się nie pojawiają ;;)
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
O to gdzie są ręczniki trzeba zapytać programistów...

A na poważnie to nie są do niczego potrzebne.

Należy rozpakować znaleziony koszyk, a następnie zapomnieć. Czynność powtórzyć pięciokrotnie.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Osiągnięcia -> Eventy -> Kolekcja ręczników (rozwiń) i masz jakie ręczniki zebrałeś.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O to gdzie są ręczniki trzeba zapytać programistów...

A na poważnie to nie są do niczego potrzebne.

Należy rozpakować znaleziony koszyk, a następnie zapomnieć. Czynność powtórzyć pięciokrotnie.

Pięciokrotnie to sobie możesz w nosie dłubać. Żeby zebrać komplet pięciu różnych ręczników musiałem rozpakować około 20 koszyków.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jedni otwierali 5 koszyków inni 10 a jeszcze inni 20 , to tylko od szczęścia zależy.

Po zebraniu 5 rożnych ręczników dostaje się szlafrok, tak więc Biggestnoobever głupoty pisze że do niczego nie są potrzebne. Być może on 5 razy otworzył koszyk i dostał kilka takich samych ręczniczków dlatego tu pisze że nic nie dają.
 

DeletedUser5241

Gość
Gość
Pojedynek z wodzem Wongów

A ja go nie zabiłem, chyba, że on nie ma czachy w raporcie jak omdlewa (6 strzałów):
wong.jpg


Pierwszy i ostatni pojedynek z nim, sam miałem 490 hp około, ale na pewno więcej niż on dostał w tym pojedynku.

Mam tak samo miałem więcej niż on dostał
[report=30732391f710acd3c7]Pojedynek z NPC: needle przeciwko Wódz Wogonów[/report]
 

DeletedUser12146

Gość
Gość
witam,
jeśli chodzi o pojedynek moim przypadku, to mogłam pokonać wodzunia dopiero, gdy miałam poniżej około 500 hp (sprawdziłam na kilku św.)
 
Status
Zamknięty.
Do góry