Pytanie dot. ręczników

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mi również nie dropią.
Jak robiłem zadanie, to dropnęły mi 2.
Po wykonaniu serii zadań zrobiłem ok. 10 prac po 1h i żaden koszyk.
Wkurzyłem się zacząłem kupować na targu po 2500$.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej wypadają, bo kupywałem od gościa, który miał już szlafrok, a z 10 koszy miał wystawionych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wiadomo czy ten ręcznik będzie potrzebny w przyszłości do czegoś innego ??
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Po skompletowaniu ręczników dalej kosze na pranie dropią.
Czy to srebrna czy złota praca- nei sprawdzałem.
Ja nei robiłem godzinnych prac tylko 15 sekundowe i wpadały ale rzadko porównywałem z innymi światami gdzie dawałem prace 1-godzinne w sumie podobnie.
Chyba nie ma większego znaczenia co gdzie i jak.
Ewentualnie można założyć sety pod szczęście. Może one pomogą nie wiem nie sprawdzałem.
Co do tego czy będą potrzebne później wątpię.
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Jedni otwierali 5 koszyków inni 10 a jeszcze inni 20 , to tylko od szczęścia zależy.

Po zebraniu 5 rożnych ręczników dostaje się szlafrok, tak więc Biggestnoobever głupoty pisze że do niczego nie są potrzebne. Być może on 5 razy otworzył koszyk i dostał kilka takich samych ręczniczków dlatego tu pisze że nic nie dają.



Może ty po prostu nadinterpretujesz to co napisałem. Jaki czytający takie wnioski. A wnioski głupie.
Jak wy matury zdajecie jak czytać nie potraficie.

Sam w sobie ręcznik nic nie daje i to nie jest żaden błąd.
Dopiero znalezienie odpowiedniej ilości różnych daje nagrodę.

Jakiś problem ze zrozumieniem, że ręcznik nic nie daje, tylko same jego zdobycie przynosi jakieś skutki?
Myślałem, że za każdym razem trafia się inny ręcznik, dlatego zaproponowałem otwarcie tylko pięciu koszy. Błąd wynikał z mojej niewiedzy.
 

DeletedUser3786

Gość
Gość
Czy może ktoś wie jak pokonać wodza Wogonów ( miejsce Góra z nowego zadania) - walę w niego jak w kaczy kuper i cały czas wyświetla mi się "Nie mogłeś zabić Wódz Wogonów".
Byłbym wdzięczny za podpowiedź. Chyba dla kawału ma nieskończone punkty życia...
 

DeletedUser3786

Gość
Gość
Rzeczywiście - zakończyłem pojedynek dopiero gdy miałem niskie HP.
Teraz każe mi założyć rybę Babel. Idę tam bo co mam robić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę niepokojące te nawiązania do "Autostopem przez galaktykę" czyżby ktoś nam chciał powiedzieć że plany dotyczące rozbiórki naszych światów są już w planach? :gwizd:
 

DeletedUser25907

Gość
Gość
Nurtuje mnie pytanie czy te przynajmniej 20h w szlafroku pracy coś daje, czy zrobiono sobie kolejny żart na forum? Może ktoś wie to proszę o podpowiedź:)
 
Moim starym, utartym i tajnym sposobem otworzyłem tylko 6 koszyków, by zdobyć szlafrok :)

Po sprawdzeniu na kilku światach mogę w sumie potwierdzić przypuszczenia, ze wódz ma o około 10% mniej hp niż my aktualnie, więc jak ktoś nie jest za bardzo pojedynkowy, to musi sobie zbić hp, najlepiej na nim :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rzeczywiście trzeba zjechać z hp ale niekoniecznie aż tak bardzo i niewiem czy ma tyle hp co my wykonałem to zadanie na kilku światach i za każdym razem było troche inaczej zjechałem z hp ale tylko troche około 1500 hp wystarczyło ciekawe jest to że woong padł zawsze z mniejszą ilością hp niż ja miałem np miałem około 1700 a on padł otrzymawszy około 1400 ale na jednym świecie zadałem mu około 1800 i nie padł
 

DeletedUser26145

Gość
Gość
Szlafrok jest i z ciekawości przepracuje w nim to 20h, żeby sprawdzić plotki::):
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Biggestnoobever napisał
O to gdzie są ręczniki trzeba zapytać programistów...

A na poważnie to nie są do niczego potrzebne.

Należy rozpakować znaleziony koszyk, a następnie zapomnieć. Czynność powtórzyć pięciokrotnie.



Może ty po prostu nadinterpretujesz to co napisałem. Jaki czytający takie wnioski. A wnioski głupie.
Jak wy matury zdajecie jak czytać nie potraficie.

Sam w sobie ręcznik nic nie daje i to nie jest żaden błąd.
Dopiero znalezienie odpowiedniej ilości różnych daje nagrodę.

Jakiś problem ze zrozumieniem, że ręcznik nic nie daje, tylko same jego zdobycie przynosi jakieś skutki?
Myślałem, że za każdym razem trafia się inny ręcznik, dlatego zaproponowałem otwarcie tylko pięciu koszy. Błąd wynikał z mojej niewiedzy.


Poczytaj sam siebie a dopiero komuś zarzucaj brak czytania ze zrozumieniem.
Sam napisałeś cytuje "A na poważnie to nie są do niczego potrzebne."

Więc ja się ciebie pytam jak nie są potrzebne skoro za nie otrzymuje się szlafrok ?
A skoro tu cytuje "zaproponowałem otwarcie tylko pięciu koszy. Błąd wynikał z mojej niewiedzy." miałeś niewiedze to czemu wprowadzałeś ludzi w błąd, trzeba było siedzieć cicho albo w swojej wypowiedzi napisać BYĆ MOŻE

I jak właśnie Ty maturę zdałeś , bo chyba zdałeś jak nie potrafisz z sensem napisać zdania.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Z ręcznikami, a raczej koszami jak z bukietami na walentynki. Fatum. Nie na moją cierpliwość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry