Quest (100lvl) Nadzieja umiera ostatnia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16995
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12173

Gość
Gość
Złamana łopate dostaje się z zadania "Pachnie mi tu skarbem" dla niewiedzących to ten z częściami mapy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14107

Gość
Gość
@up Albo się ją znajduje np. w wędrownym handlarzu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
JA złamaną łopatę znalazłem w wędrownym handlarzu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szlacheckie skórzane spodnie, mało zadowalająca nagroda. Chodź quest dał niezłe ilości expa :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Generał pokonany - jest skrzynia (prawdopodobnie czasami wypadają te unikatowe spodnie)

Dwie modlitwy, set świąteczny, a podczas trzeciej otwieram skrzynię i ...
gładkie spodnie Huckellbery'ego :(
(cena sprzedaży 900$)

to jakaś kpina.
 

DeletedUser11166

Gość
Gość
Ja mam podobny ściemę, pas Setha blach. Za to z cyrkowa skrzynia się poszczęściło gun Jesseiego James'a. Loteria a szkoda, po tak ciężkim zadaniu :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
na stronie dodali coś,nagroda stalowa skrzynka i spodnie unikatowe crocka,dostaliscie je?
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Ja ze skrzyni poduszka... Quest na lvl 100, a nagrody szkoda gadać ;/

Spodnie podobno mają być zamiast skrzyni, ale nie potwierdzam - jeśli to prawda to co z nami którzy nie mieli wyboru i dostali skrzynię ?
 
wprowadzili wybór skrzynia czy spodnie
na szczęście ja dopiero ten quest zaczynam
to jest trochę nie fair, dla tych co skończyli ten quest
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11166

Gość
Gość
To jakieś joke ? Wczoraj zakończyłam zadanie a teraz ma być opcja wyboru ! Rozumiem,że mamy pecha ponieważ skończyliśmy zadanie za szybko ??
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Już oburzają się na Quest forum. Za te spodnie mógłbym zrobić cały quest od nowa.... Całkowicie bez sensu by zmieniać nagrodę już po skończeniu przez niektórych zadania! I gdzie tu sprawiedliwość?! Skrzynia była do bani, a tu taki pewniak jak spodnie Crooka, unikat i dający świetne bonusy. Brawo Inno, brawo...

/Ja się tak nie bawię. Czy administracja PL może przesłać jakieś zażalenia z naszej strony do INNO, czy innych 'ważnych' ludzi?

//coś się dzieje, powstał topic o tym na forum bety:
http://forum.westbeta.innogames.de/showthread.php?p=14989

Mamy nawet pewien post:
ashock napisał:
there is a compensation for those who already completed the questline and thus did not have the possibility to choose a reward. The compensation just needs to be found.

///I kolejny ważniejszy post:
ashock napisał:
The reward option will be changed from George Crooks to the fine soldierpants. This is due to the fact, that the named items will be part of a new upcoming feature in the near future. Also this will raise the appeal of the chest again. (Which was my choice and I would go for it again.)

Zapewne Ci, którzy teraz dążyli na spodnie Crooka je zachowają. Naprawdę, bez komentarza. Cała ta sytuacja wydaję się chora.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16995

Gość
Gość
Zrobili rewelacyjny Quest, w końcu zapachniało wspaniała zabawą, przygodą. Teraz jednym posunięciem chcą zniszczyć radość z wykonywania tego Questu.

Rozumiem gdyby spodnie były do wyboru np. dla 10 osób które pierwsze ukończą quest na każdym ze światów, ale zrobić to odwrotnie?

Szkoda - mimo że quest super to niesmak pozostanie na lata:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam jeszcze zakonczenie questu przed soba, ale przyznaje wam racje, tak sie nie powinno robic. Nie mozna zmieniac nagrody , bo w ten sposob czesc graczy czuje sie oszukana i pozbawiona mozliwosci wyboru.

Przypuszczam ze duzo ludzi marudzilo na te skrzynki i dlatego to zrobili. :ind:
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Gdybym sam mógł teraz wybrać to z pewnością brałbym spodnie i wystawił szybko na targ - teraz sporo bym na tym zarobił, a za poduszkę ze skrzynki dostanę 200$...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdybym sam mógł teraz wybrać to z pewnością brałbym spodnie i wystawił szybko na targ - teraz sporo bym na tym zarobił, a za poduszkę ze skrzynki dostanę 200$...

No ja też z całą pewnością gdybym miał wybór to bez wahania wybrałbym spodnie, ale pojechali...
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
wczoraj skończyłem ten quest na s10 i nie było żadnej opcji wyboru, tylko skrzynka a w niej szlachecki stetton. Kpina.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem ciekawy, na jakich zasadach gracz otrzymuje możliwość wyboru tych spodni?

Czy jest to losowe (po wygranym pojedynku dostajemy albo skrzynię albo te spodnie czy też pokazuje się opcja wyboru albo skrzynia albo spodnie)?
Zadanie skończyłem 10.07.2011 po godzinie 21-ej, kiedy już była informacja o tych unikatowych porciętach, ale nie miałem możliwości wyboru - jako nagroda pojawiła się skrzynia.

Napiszcie czy mieliście możliwość wyboru.

Nie będę rozpaczał z tego powodu, że znalazłem się w grupie graczy, którzy prawdopodobnie zostali zmuszeni do skrzyni, bo i tak wybrałbym ją zamiast spodni, ale uważam, że wszyscy powinni mieć równe szanse.
A może od samego początku była szansa na to, że otrzyma się te spodnie, a informacja o tym pojawiła się dopiero, gdy komuś "wypadły"?
Byłoby dobrze gdyby ktoś z supportu wypowiedział się w temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry